sezona 2017 / 2018

17.10.2017

Tour de Club pro SP a MP 24.10.2017 od 16 hod

15.10.2017

Víkendový komentář týdne č. 41  - takové výsledky bychom si přáli  každý týden !

8 utkání:  7 vítězství, 1 remíza, 0 proher

Muži A: Kbely A – SK Union Vršovice B   3:2 (3:0)

             ŽK (1+2), všechny branky Kbel dal P. Krátký

Muži B: SK Praha 4 – Kbely B  2:3  (1:2)

            Branky Kbel dali Skoč, Rázek, M. Leibl

MD: 6. kolo: FK Zlíchov – Kbely 1:6 (1:4)  - utkání bylo odehráno v Lochkově

         Branky: Zich, Macek, Růžička, Kvasnička, Pop, Voborský

SŽ: 6. Kolo: Sparta dívky  - Satalice (+K)  2:2 (0:0)

          Branky Klouda, Macháček

MŽ: Kbely (+S)  -  Strašnice 1911 (B)  8:1 (4:0)

          Branky Neufus 3, Jandík 3, Krejčík 1, Forman 1

SP: Kbely –  Březiněves  22:4 (10:2)

MP (1 HP) Kbely - Kyje  15:6 (9:3)

MP (2 HP) Kbely - FC Zličín 57:6 (31:2)

 

12.10.2017

Možná, že jste si už všimli, že počet sekcí našeho webu se rozšířil o Coerver® Coaching

Co to je Coerver® Coaching ?   Cvičení na zlepšení individuálních činností

        - Metoda učení fotbalových dovedností vhodná pro všechny hráče a hráčky, ale hlavně uzpůsobená pro děti mezi 5. - 16. rokem           bez rozdílu jejich schopností

        - Metoda, která se soustředí na vývoj individuálních schopností a hry v malém počtu hráčů

  • NA DOMA – úkoly a cvičení - otevřete si novou sekci  Coerver® Coaching

9.10.2017

Mladší dorostenci si vyzkoušeli Zorbingfotbal

Zajímavé zpestření tréninku si vyzkoušeli v pondělí mladší dorostenci Spartaku Kbely.  Dále uvedené fotografie jsou z přípravy k akci, navlékání se do a zkoušek pohybu v "kouli".  Následovaly soutěže v "koulení" kamaráda a potom už skutečné pokusy o  zápas ve Zorbingfotbalu.  Určitě více než zajímavé.

Na tréninku sledoval J. Němec

8.10.2017

Víkendový komentář týdne č. 40

7 utkání, 3 vítězství, 4 prohry - ve spanilé jízdě opakovaných  vítězství pokračují mladší přípravky.

Dobře si vede mužstvo SŽ  Satalice (+ Kbely). Z 5 utkání zatím 4 vítězství. (7 kmenových hráčů z Kbel nastupuje stabilně v základní sestavě).  

Muži A: Třeboradice B - Kbely A  3:2 (2:1)

            Utkání bohaté na ŽK (3+3), branky Kbel dal P. Krátký

Muži B: Kbely B - ČVUT 1:2 (1:1), branku Kbel dal  Jan Leibl.

MD: 5. kolo: Kbely-Bohnice 0:3 (0:1)

SŽ: Hrdlořezy   - Satalice (+K)   3:4 (2:3)

MŽ: Meteor C  - Kbely (+ S)   6:2 (2:1)

SP: Volný termín

MP (2HP): Kbely - Uhříněves 50:12 (24:6)

MP (1 HP) Hostivař - Kbely 8:29 (2:15)

1.10.2017

Víkendový komentář týdne č. 39

9 utkání, 5 proher, 4 vítězství, velmi dobře si vedly všechny 3 přípravky

Muži A: Kbely - Kyje 1:3 (0:1)

Muži B: FA Praha - Kbely B 9:0 (3:0)

MD: Předehrávka 10. kola: Kbely - Čechie Smíchov 1:2 (1.1)

MD: 4. kolo: Gordic Kačerov – Kbely 4:0 (0:0)

SŽ: Satalice (+K) - Uhříněves 3:1 (2:0)

MŽ: Kbely (+ S) - Zbraslav 0:4 (0:2)

SP: Kbely – Spoje Praha 18:4 (9:2)

MP (2HP): Hrdlořezy – Kbely 14:46 (7:21)

MP (1 HP) Kbely – Chuchle 22:5 (10:4)

24.9.2017

Víkendový komentář - týden č. 38 

MP (2HP)  Avia Čakovice – Kbely 9:39 (8:15)

MP (1HP)   Chodov-Kbely 8:8 (6:5)

SP            FK Dukla JM - Kbely 14:5 (7:3)

MŽ          FA Al. Zbůra B – Kbely (+S) 1:2 (1:2)

SŽ           Cholupice – Satalice (+K) 5:1 (1:0)

MD           Kbely-Střešovice 0:2 (0:1)

M-A          FC Háje B – Kbely A 3:1 (2:1)

M-B         Kbely B – FK Koloděje 1:4 (0:3)

Souhrn  8 utkání: 5 porážek, 1 remíza a jen 2 vítězství  - dá se říci, že se jednalo o poločerný víkend.

A po porážce SP a SŽ (Sat+Kbely) zůstává bez porážky už jen mužstvo MP (1HP), kterému držíme palce, aby mu to vydrželo co nejdéle.

Doufejme, že příští víkend bude úspěšnější.

A naše předpřípravka (Dráčata)  byla tento víkend na turnaji MINISTAR v Českém Brodě, výsledky sem budou ještě doplněny.

J. Němec

17.9.2017

Víkendový komentář - týden č. 37 

MP (2HP)  Kbely-Třeboradice  15:32 ( 10:27)

MP (1HP)   Kbely-Vyšehrad 10:10  (4:3)

SP            Kbely-Dolní Chabry 12:6 (6:2)

MŽ          (Kbely+Satalice) - Ďáblice 2:5  (1:4)

SŽ           (Satalice + Kbely) -  Hostivař  5:1 (3:0)

MD           FA Střížkov - Kbely  0:2 (0:0)

M-A           Kbely A - Ďáblice B  4:8   (0:4) 

M-B           Kunratice B - Kbely B  1:0 (1:0)

Souhrn  8 utkání:   3 vítězství, 1 remíza, 4 prohry.  Už to není tak pěkné  jako v  předchozím týdnu č.36. Zatím se dobře drží mužstva SP  a kombinované mužstvo SŽ Satalice+Kbely, která obě svá dosavadní utkání vyhrála.... 

J. Němec

 

10.9.2017

Víkendový komentář:

Sezóna se rozběhla již pro všechna naše mužstva. A jak si vedla o tomto  víkendu ?

MP (2HP)    FC Zličín-Kbely 8:86   (TO NENÍ PŘEKLEP!!)

MP (1HP)   Dol. Měcholupy-Kbely 11:11

SP             Hrdlořezy - Kbely 4:8

MŽ          Přední Kopanina - (Kbely+Satalice)  2:2

SŽ           Kolovraty - (Satalice+Kbely)  0:4

MD          Kbely-Dolní Chabry 0:0

M-A           Kbely-Dolní Počernice  3:1

M-B           Malešice B-Kbely B 3:1

Celkově úspěšný víkend, z 8 utkání  4 vítězství, 3 remízy, jen jedna prohra.

J. Němec

4.9.2017 

Rozpis utkání Spartaku Kbely PODZIM 2017 - finální verze z IS.FAČR 

Datum a čas Kolo Domácí Hosté Hřiště/Stadion Soutěž Výsledek
26.8.2017 17:00 1 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040101 - ABC Braník fotbal, z. s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  2:2
2.9.2017 17:15 2 1040011 - FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. TEMPO UMT. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:2
9.9.2017 17:00 3 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090131 - Sokol Dolní Počernice z.s. KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  2:2
16.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080041 - SK Ďáblice z.s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  4:8
24.9.2017 16:30 5 1040021 - FC Háje Jižní Město, z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. HÁJE UMT. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:1
30.9.2017 16:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090041 - Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  1:3
8.10.2017 16:00 7 1090161 - SK Třeboradice z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. TŘEBORADICE T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:2
14.10.2017 15:30 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0191 - Sportovní klub Union Vršovice, z.s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:2
22.10.2017 15:30 9 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  
28.10.2017 14:30 10 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0021 - ČAFC Praha z.s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  
5.11.2017 14:00 11 1060101 - ČZU Praha 1090181 - Spartak Kbely z.s. KAMÝCKÁ T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  
11.11.2017 14:00 12 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040031 - Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  
17.11.2017 10:15 13 1090091 - SC Xaverov Horní Počernice a.s 1090181 - Spartak Kbely z.s. XAVEROV UMT 15 M-1.B/B - 2017110A3B  
26.8.2017 10:30 1 1040181 - SK Újezd Praha 4, z.s. "C" 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" ÚJEZD PRAHA 4 UMT. 25 M-3/B - 2017110A5B  0:5
3.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1030091 - Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  5:3
10.9.2017 17:00 3 1010041 - AFK SLAVIA MALEŠICE "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" MALEŠICE T. 25 M-3/B - 2017110A5B  3:1
16.9.2017 16:30 4 1040131 - SK Slovan Kunratice z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" KUNRATICE T. 25 M-3/B - 2017110A5B  1:0
24.9.2017 16:30 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1090281 - FK Slavoj Koloděje, z.s. KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  1:4
30.9.2017 16:30 6 1090291 - "Fotbalová akademie Praha" z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" STŘÍŽKOV T. 25 M-3/B - 2017110A5B  0:9
8.10.2017 16:00 7 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1010081 - Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala, z. s. KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  1:2
15.10.2017 15:30 8 1040111 - SPORTOVNÍ KLUBY PRAHA 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" SK PRAHA 4 T. 25 M-3/B - 2017110A5B  2:3
21.10.2017 15:30 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1010071 - Ambassadors FC Praha KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  Změna T.
29.10.2017 14:30 10 1080111 - "Mezinárodní Svaz Mládeže z.s." 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" ADMIRA Praha UMT: 25 M-3/B - 2017110A5B  
5.11.2017 14:00 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. "B" KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  
10.9.2017 15:00 1 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080021 - Sportovní klub Dolní Chabry KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:0 
17.9.2017 14:30 2 1090291 - "Fotbalová akademie Praha" z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. STŘÍŽKOV UMT. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:2
24.9.2017 14:30 3 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1060131 - Sportovní klub Střešovice 1911 KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:2
28.9.2017 15:00 10 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050061 - Sportovní klub Čechie Smíchov KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  1:2
1.10.2017 16:30 4 1040051 - SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. KAČEROV UMT. 42 MD-1/A - 2017110D2A  4:0
8.10.2017 14:00 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080061 - Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:3
14.10.2017 11:30 6 1050021 - Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. LOCHKOV 42 MD-1/A - 2017110D2A  1:6
22.10.2017 13:30 7 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0331 - FK Union Strašnice z.s. KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  
29.10.2017 14:30 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090131 - Sokol Dolní Počernice z.s. KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  
4.11.2017 14:00 9 1050161 - TJ Sokol Stodůlky z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. STODŮLKY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  
17.11.2017 10:45 11 10A0181 - Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. V ÚŽLABINĚ UMT. 42 MD-1/A - 2017110D2A  
10.9.2017 11:15 1 1060211 - FC Přední Kopanina 1090181 - Spartak Kbely z.s. KOPANINA T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  2:2
16.9.2017 10:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080041 - SK Ďáblice z.s. KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  2:5
23.9.2017 11:00 3 1010061 - Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČECHOSLOVAN CHUCHLE T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  1:2
28.9.2017 10:00 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050111 - Sportovní klub Zbraslav KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  0:4
8.10.2017 11:00 5 1080051 - FK Meteor Praha VIII, z.s. "C" 1090181 - Spartak Kbely z.s. METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  6:2
14.10.2017 10:00 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1060131 - Sportovní klub Střešovice 1911 "B" KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  8:1
21.10.2017 11:45 7 1050081 - SC Radotín "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. SC RADOTÍN UMT. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  
28.10.2017 10:00 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050161 - TJ Sokol Stodůlky z.s. KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  
4.11.2017 13:00 9 1060121 - SK Aritma Praha, z.s. "C" 1090181 - Spartak Kbely z.s. ARITMA UMT. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  
12.11.2017 14:00 10 1060111 - TJ Sokol Řepy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. ŘEPY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  
18.11.2017 10:00 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090291 - "Fotbalová akademie Praha" z.s. KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  
10.9.2017 15:00 1 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  4:8
15.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080021 - Sportovní klub Dolní Chabry KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  12:6
23.9.2017 10:45 3 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. MIKULOVA UMT. G3G (1HP) - 2017110G3G  14:5
29.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1030091 - Tělovýchovná jednota Spoje Praha KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  18:4
8.10.2017 16:00 5 0010011 - VOLNO - VOLNÝ LOS 1090181 - Spartak Kbely z.s. volno G3G (1HP) - 2017110G3G  -
15.10.2017 13:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080071 - Tělovýchovná jednota Březiněves KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  22:4
21.10.2017 12:30 7 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAKOVICE T. G3G (1HP) - 2017110G3G  
29.10.2017 12:30 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040021 - FC Háje Jižní Město, z.s. KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  
5.11.2017 10:00 9 1080061 - Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. BOHNICE T. G3G (1HP) - 2017110G3G  
11.11.2017 13:00 10 1080051 - FK Meteor Praha VIII, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT. G3G (1HP) - 2017110G3G  
19.11.2017 10:00 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1030011 - AFK Union Žižkov KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  
9.9.2017 8:30 1 1050171 - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 1090181 - Spartak Kbely z.s. ZLIČÍN T. H3E (2HP) - 2017110H3E  8:86
17.9.2017 16:30 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090161 - SK Třeboradice z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  15:32
23.9.2017 8:45 3 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAKOVICE T. H3E (2HP) - 2017110H3E  9:39
1.10.2017 10:30 4 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  14:46
6.10.2017 16:00 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0151 - SK Čechie Uhříněves, z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  50:12
15.10.2017 15:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050171 - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  57:6
21.10.2017 9:00 7 1090161 - SK Třeboradice z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. TŘEBORADICE UMT. H3E (2HP) - 2017110H3E  
29.10.2017 11:00 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  
5.11.2017 12:00 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  
11.11.2017 10:00 10 10A0151 - SK Čechie Uhříněves, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. UHŘÍNĚVES T. H3E (2HP) - 2017110H3E  
9.9.2017 8:45 1 10A0031 - Sportovní klub Dolní Měcholupy,o.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. D.MĚCHOLUPY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  11:11
15.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040281 - Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  10:10
24.9.2017 14:00 3 1040031 - Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. CHODOV T. H3K (1HP) - 2017110H3K  8:8
29.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050091 - Sportovní klub Čechoslovan Chuchle KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  22:5
8.10.2017 14:30 5 10A0041 - SK Hostivař 1090181 - Spartak Kbely z.s. HOSTIVAŘ T. H3K (1HP) - 2017110H3K  8:29
13.10.2017 15:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090041 - Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  15:6
21.10.2017 9:00 7 10A0111 - Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. DUBEČ T. H3K (1HP) - 2017110H3K  
28.10.2017 8:30 8 10A0251 - CU Bohemians Praha, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T H3K (1HP) - 2017110H3K  
5.11.2017 10:00 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050231 - Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  
10.11.2017 17:30 10 1070081 - FK Loko Vltavín, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. LOKO PRAHA UMT. H3K (1HP) - 2017110H3K  
19.11.2017 11:30 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090311 - Sportovní klub Libuš 838, o.s. KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  
30.8.2017 9:30 1 1090181 - Spartak Kbely z.s. 2090411 - Tělovýchovná jednota Slavia Radonice KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:0
30.8.2017 10:00 2 10A0021 - ČAFC Praha z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAFC T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:0
30.8.2017 10:30 3 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0191 - Sportovní klub Union Vršovice, z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:0
30.8.2017 11:00 4 5120091 - TJ Sokol Kokonín 1090181 - Spartak Kbely z.s. písek Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:4
30.8.2017 11:30 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 5140101 - FC Lomnice nad Popelkou, z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 1:2
30.8.2017 12:00 6 2080551 - TJ Straky 1090181 - Spartak Kbely z.s. TJ Straky Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:3
30.8.2017 12:30 7 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090211 - Fotbalový klub Újezd nad Lesy KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 6:3
29.8.2017 10:00 1 4220531 - JUNIOR CHOMUTOV, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. Chomutov Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 5:2
29.8.2017 10:30 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 20A0421 - Sportovní klub Rapid Psáry, z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 0:4
29.8.2017 11:00 3 4230321 - FK Litoměřicko, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. tráva Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 5:0
29.8.2017 11:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 20A0211 - SK Slavia Jesenice z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 2:3
29.8.2017 12:00 5 2060101 - Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počaply, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. Horní Počaply Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 1:5
30.8.2017 17:30 1 1060111 - TJ Sokol Řepy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. ŘEPY T. TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI(1.KOLO) - 2017110Z1A 3:0 (K)

 

4.8.2017

nábor sezona 2017/2018 začíná v září

 

4.8.2017

NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP

Objednávejte u paní Šátkové na mailu: marzve76@seznam.cz, nebo na telefonu 739 370 987 (název, počet ks, jméno, kontakt)

K vyzvednutí na Spartaku Kbely během tréninků MP vždy nejbližší následující trénink po objednání, platba v hotovosti

TOPlist