sezona 2017 / 2018

12.12.2017

UPOZORNĚNÍ  PRO MP roč. 2009

ZMĚNA - Trénink MP 2009 ve středu 13.12.2017 se přesunuje ven na stadion Spartaku od 17 do 18 hodin. Dobré oblečení  nutné ! Důvod: Tělocvična Fryčovická je obsazená školní akcí.

30.11.2017

Výpis ze zasedání VV PFS -  doplnění SŘ:

11/05   VV PFS schválil návrh na novelizované znění čl.11 odst.4) Rozpisu soutěží PFS 2017/2018

Dle ust. §5, Přílohy 2 SŘ je možné v soutěžích mužů střídat 5 hráčů s tím, že  období od 81. minuty řádné hrací doby lze do konce utkání vystřídat nejvýše tři hráče; v soutěži staršího dorostu 7 hráčů. Ve všech ostatních soutěžích mládeže pořádaných a řízených PFS je povoleno opakované střídání hráčů a to až do kategorie mladší dorost ( MD) včetně.

Účinnost dnem: 2.1.2018

 

23.10.2017

ROZPIS TĚLOCVIČEN  - ZIMA 2017-2018 - viz  Aktuality klubu

Přes intenzivní jednání  se nepodařilo vyjednat možnost tréninků na UMT v Satalicích ve stávajících termínech tréninků MŽ ve Kbelích. K dispozici máme na UMT pondělí 18,00 -19,30  a dále totéž ve středu, kdy  lze střídat tréninky  (podle počasí)  na UMT s tělocvičnou  Sokola Satalice (viz rozpis tělocvičen). Bližší informace (začátek změn tréninků atd.) poskytnou trenéři.

Rozpis tělocvičen najdete: http://www.spartak-kbely.cz/Treninky.html

2.12.2017

Sezona 2017/18 podzimní výsledky komentář

Z níže uvedených tabulek 8 soutěží, které naše mužstva  odehrála,  (z toho byla 2 společná se Satalicemi) vyplývá, že z 88 sehraných utkání  naše mužstva vyhrála   47 (53,4%), remíz bylo 7 (7,9%) a  34 krát (38,7%) naše mužstva prohrála.   Tato pomocná výsledková  matematika nám dovoluje  přijmout  závěr, že podzimní sezóna 2017 byla ve Spartaku Kbely   úspěšná.

Muži A i muži B se pohybují  těsně pod středem  průběžné tabulky své soutěže,  mladšímu dorostu se přes intenzivní trenink  dařilo méně,  ale určitě se vyšvihne na lepší pozice na jaře.  Starší žáci ve společném mužstvu (S+K) prohráli prakticky jediné utkání (v tabulce není ještě uveden jeden kontumační výsledek) a 3. pozice v tabulce je zasloužená. Mladší  žáci (K+S) kopírují tabulkové postavení mužstev mužů,   myslím si ale, že mají na víc, a že to také na jaře prokáží. I starší přípravka se drží středu tabulky a i po oslabení odchody některých hráčů (Dukla)  předvádí pěkný a nadějný  fotbal. Obě mladší přípravky nám dělají radost, ta o trochu mladší (2010) nastřílela  vůbec nejvíc branek s průměrem 39,6 branky na utkání, podělíme-li to 2 (hrají na 2 HP) je to skoro 20 branek v každém utkání na jedno hřiště. Kéž by si to kluci nesli sebou i do vyšších kategorií.  A starší mužstvo (2009) drželo až do předposledního kola neporazitelnost!  I  jejich utkání jsou bohatá na vstřelené branky (17 gólů na zápas).  Dobře bojovala i Dráčata  (předpřípravka) v turnaji Ministar,  ve kterém nejmenší kbelští hráči poznávali první soutěžní utkání.  Výsledky všech přípravek jsou odrazem kvalitní trenérské  práce poměrně širokého trenérského kolektivu a také podpory vedoucích i rodičů. Ve Kbelích máme už 15 licencovaných trenérů, z toho působí 10 u přípravek a  další jsou ještě přihlášeni do jarního kurzu. Nelze ovšem pominout práci trenérů  vyšších kategorií, jejichž práce je v některých směrech podstatně náročnější.

J. Němec

 

 

MUŽI A              
1 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 13 12 0 1 45:14 36
2 ABC Braník fotbal, z. s. "B" 13 7 5 1 60:24 26
3 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" 13 8 1 4 46:29 25
4 SK Ďáblice z.s. "B" 13 8 1 4 44:29 25
5 SC Xaverov Horní Počernice a.s 13 7 3 3 26:22 24
6 ČAFC Praha z.s. "B" 13 7 2 4 30:21 23
7 Spartak Hrdlořezy, z.s. 13 5 3 5 21:31 18
8 SK Třeboradice z.s. "B" 13 5 1 7 18:21 16
9 Spartak Kbely z.s. 13 5 1 7 27:33 16
10 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. "B" 13 5 1 7 24:35 16
11 Sokol Dolní Počernice z.s. 13 3 2 8 23:34 11
12 FC Háje Jižní Město, z.s. "B" 13 3 1 9 20:40 10
13 ČZU Praha 13 3 0 10 17:36 9
14 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. 13 2 1 10 20:52 7
               
Muži B              
1 "Fotbalová akademie Praha" z.s. 11 10 1 0 87:12 31
2 "Mezinárodní Svaz Mládeže z.s." 11 9 0 2 85:13 27
3 SPORTOVNÍ KLUBY PRAHA 4 11 8 1 2 825:815 25
4 FK Dukla Jižní Město z.s. "B" 11 7 0 4 79:24 21
5 FK Slavoj Koloděje, z.s. 11 6 1 4 38:31 19
6 SK Újezd Praha 4, z.s. "C" 11 6 0 5 32:37 18
7 Spartak Kbely z.s. "B" 11 5 0 6 29:29 15
8 Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inže 11 4 2 5 5:99 14
9 Ambassadors FC Praha 11 3 1 7 310:315 10
10 SK Slovan Kunratice z.s. "B" 11 3 0 8 12:54 9
11 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" 11 1 0 10 10:99 3
12 AFK SLAVIA MALEŠICE "B" 11 1 0 10 13:105 3
               
MLADŠÍ DOROSTENCI            
1 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 11 10 0 1 51:11 30
2 Sportovní klub Střešovice 1911 11 9 1 1 56:16 28
3 Sokol Dolní Počernice z.s. 11 8 0 3 52:16 24
4 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 11 7 2 2 43:25 23
5 "Fotbalová akademie Praha" z.s. 11 6 1 4 44:30 19
6 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. 11 5 0 6 19:26 15
7 TJ Sokol Stodůlky z.s. 11 4 2 5 26:39 14
8 Sportovní klub Čechie Smíchov 11 3 2 6 24:39 11
9 FK Union Strašnice z.s. 11 2 2 7 13:26 8
10 Sportovní klub Dolní Chabry 11 2 2 7 13:39 8
11 Spartak Kbely z.s. 11 2 1 8 14:25 7
12 Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. 11 1 1 9 21:84 4
               
STARŠÍ ŽÁCI (S+K)            
1 FC Háje Jižní Město, z.s. 11 10 0 1 52:8 30
2 TJ Sokol Cholupice 11 9 0 2 51:16 27
3 Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice 11 6 3 2 31:0 21
4 Sokol Dolní Počernice z.s. 11 6 2 3 43:4 20
5 Běchovičtí sršni z.s. 11 6 1 4 25:22 19
6 AFK Union Žižkov 11 5 2 4 36:17 17
7 SK Hostivař 11 5 1 5 30:36 16
8 AC Sparta Praha fotbal, a.s. - dívky 11 4 2 5   14
9 Sokol Kolovraty 11 4 0 7 12:35 12
10 SK Čechie Uhříněves, z.s. 11 3 1 7 21:34 10
11 Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. 11 1 1 9 7:64 4
12 Spartak Hrdlořezy, z.s. 11 0 1 10 7:49 1
               
MLADŠÍ ŽÁCI  (K + S)            
1 TJ Sokol Stodůlky z.s. 11 10 0 1 89:12 30
2 SK Ďáblice z.s. 11 9 0 2 62:33 27
3 TJ Sokol Řepy, z.s. 11 8 0 3 76:26 24
4 Sportovní klub Zbraslav 11 7 1 3 15:99 22
5 FC Přední Kopanina 11 7 1 3 15:99 22
6 FK Meteor Praha VIII, z.s. "C" 11 7 0 4 63:35 21
7 "Fotbalová akademie Praha" z.s. 11 5 0 6 52:36 15
8 Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o. "B" 11 4 1 6 50:70 13
9 Spartak Kbely z.s. 11 3 1 7 22:38 10
10 SK Aritma Praha, z.s. "C" 11 2 0 9 24:68 6
11 Sportovní klub Střešovice 1911 "B" 11 2 0 9 29:104 6
12 SC Radotín "B" 11 0 0 11 15:99 0
               
STARŠÍ PŘÍPRAVKA            
1 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 10 10 0 0 113:18 30
2 FK Meteor Praha VIII, z.s. 10 9 0 1 140:41 27
3 FC Háje Jižní Město, z.s. 10 7 0 3 111:69 21
4 FK Dukla Jižní Město z.s. 10 6 1 3 137:80 19
5 Spartak Kbely z.s. 10 4 1 5 78:77 13
6 Spartak Hrdlořezy, z.s. 10 4 1 5 69:70 13
7 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 10 4 0 6 96:88 12
8 Sportovní klub Dolní Chabry 10 3 1 6 84:117 10
9 AFK Union Žižkov 10 2 2 6 44:123 8
10 Tělovýchovná jednota Spoje Praha 10 2 0 8 39:152 6
11 Tělovýchovná jednota Březiněves 10 1 0 9 64:140 3
               
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2010  (2HP)            
1 SK Třeboradice z.s. 10 9 0 1 324:98 27
2 Spartak Kbely z.s. 10 7 0 3 396:171 21
3 Spartak Hrdlořezy, z.s. 10 7 0 3 245:155 21
4 Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 10 5 0 5 309:207 15
5 SK Čechie Uhříněves, z.s. 10 2 0 8 162:389 6
6 FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 10 0 0 10 63:479 0
               
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA  2009 (1 HP)            
1 Sportovní klub Dolní Měcholupy,o.s. 11 10 1 0 244:59 31
2 Spartak Kbely z.s. 11 7 3 1 188:84 24
3 FK Loko Vltavín, z.s. 11 8 0 3 164:65 24
4 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. 11 7 2 2 142:72 23
5 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. 11 7 0 4 166:93 21
6 Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad 11 6 2 3 112:99 20
7 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 11 5 0 6 104:127 15
8 Sportovní klub Čechoslovan Chuchle 11 4 0 7 107:139 12
9 Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. 11 4 0 7 105:163 12
10 Sportovní klub Libuš 838, o.s. 11 3 0 8 99:177 9
11 CU Bohemians Praha, z.s. 11 1 0 10 58:250 3
12 SK Hostivař 11 0 0 11 52:213 0

 

Výsledky předpřípravky v MINISTARU -  Dráčata Spartaku Kbely            
KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINA A :            
1. TJ ČECHIE DUBEČ         110:33 22
2. FK RADOŠOVICE         97:42 20
3. SK ČESKÝ BROD         106:33 18
4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE         53:69 12
5. DRÁČATA KBELY         26:96 7
6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI         22:132 5

24.10.2017

Tour de Club 24.10.2017 - trenéři ze Slavie Praha řídili trénink kbelských přípravek

Fotky http://www.petrvana.cz/index.php?album=spartakkbely/20171024-tourdeclub

Video: http://kbely.tv/video/1661-trenujeme-se-slavii

23.10.2017

ROZPIS TĚLOCVIČEN  - ZIMA 2017-2018

12.10.2017

Coerver® Coaching

Možná, že jste si už všimli, že počet sekcí našeho webu se rozšířil o Coerver® Coaching

Co to je Coerver® Coaching ?  

Cvičení na zlepšení individuálních činností

Metoda učení fotbalových dovedností vhodná pro všechny hráče a hráčky, ale hlavně uzpůsobená pro děti mezi 5. - 16. rokem           bez rozdílu jejich schopností

Metoda, která se soustředí na vývoj individuálních schopností a hry v malém počtu hráčů

NA DOMA – úkoly a cvičení - otevřete si novou sekci  Coerver® Coaching

9.10.2017

Mladší dorostenci si vyzkoušeli Zorbingfotbal

Zajímavé zpestření tréninku si vyzkoušeli v pondělí mladší dorostenci Spartaku Kbely.  Dále uvedené fotografie jsou z přípravy k akci, navlékání se do a zkoušek pohybu v "kouli".  Následovaly soutěže v "koulení" kamaráda a potom už skutečné pokusy o  zápas ve Zorbingfotbalu.  Určitě více než zajímavé.

Na tréninku sledoval J. Němec

4.9.2017 

Rozpis utkání Spartaku Kbely PODZIM 2017 - finální verze z IS.FAČR 

Datum a čas Kolo Domácí Hosté Hřiště/Stadion Soutěž Výsledek
26.8.2017 17:00 1 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040101 - ABC Braník fotbal, z. s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  2:2
2.9.2017 17:15 2 1040011 - FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. TEMPO UMT. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:2
9.9.2017 17:00 3 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090131 - Sokol Dolní Počernice z.s. KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  2:2
16.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080041 - SK Ďáblice z.s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  4:8
24.9.2017 16:30 5 1040021 - FC Háje Jižní Město, z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. HÁJE UMT. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:1
30.9.2017 16:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090041 - Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  1:3
8.10.2017 16:00 7 1090161 - SK Třeboradice z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. TŘEBORADICE T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:2
14.10.2017 15:30 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0191 - Sportovní klub Union Vršovice, z.s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:2
22.10.2017 15:30 9 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  2:3
28.10.2017 14:30 10 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0021 - ČAFC Praha z.s. "B" KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  0:1
5.11.2017 14:00 11 1060101 - ČZU Praha 1090181 - Spartak Kbely z.s. KAMÝCKÁ T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  3:1
11.11.2017 14:00 12 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040031 - Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. KBELY T. 15 M-1.B/B - 2017110A3B  2:1
17.11.2017 10:15 13 1090091 - SC Xaverov Horní Počernice a.s 1090181 - Spartak Kbely z.s. XAVEROV UMT 15 M-1.B/B - 2017110A3B  1:3
26.8.2017 10:30 1 1040181 - SK Újezd Praha 4, z.s. "C" 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" ÚJEZD PRAHA 4 UMT. 25 M-3/B - 2017110A5B  0:5
3.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1030091 - Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  5:3
10.9.2017 17:00 3 1010041 - AFK SLAVIA MALEŠICE "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" MALEŠICE T. 25 M-3/B - 2017110A5B  3:1
16.9.2017 16:30 4 1040131 - SK Slovan Kunratice z.s. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" KUNRATICE T. 25 M-3/B - 2017110A5B  1:0
24.9.2017 16:30 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1090281 - FK Slavoj Koloděje, z.s. KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  1:4
30.9.2017 16:30 6 1090291 - "Fotbalová akademie Praha" z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" STŘÍŽKOV T. 25 M-3/B - 2017110A5B  0:9
8.10.2017 16:00 7 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1010081 - Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala, z. s. KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  1:2
15.10.2017 15:30 8 1040111 - SPORTOVNÍ KLUBY PRAHA 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" SK PRAHA 4 T. 25 M-3/B - 2017110A5B  2:3
21.10.2017 15:30 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1010071 - Ambassadors FC Praha KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  8:1
29.10.2017 14:30 10 1080111 - "Mezinárodní Svaz Mládeže z.s." 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" ADMIRA Praha UMT: 25 M-3/B - 2017110A5B  4:1
5.11.2017 14:00 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. "B" 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. "B" KBELY T. 25 M-3/B - 2017110A5B  4:0
10.9.2017 15:00 1 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080021 - Sportovní klub Dolní Chabry KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:0 
17.9.2017 14:30 2 1090291 - "Fotbalová akademie Praha" z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. STŘÍŽKOV UMT. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:2
24.9.2017 14:30 3 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1060131 - Sportovní klub Střešovice 1911 KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:2
28.9.2017 15:00 10 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050061 - Sportovní klub Čechie Smíchov KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  1:2
1.10.2017 16:30 4 1040051 - SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. KAČEROV UMT. 42 MD-1/A - 2017110D2A  4:0
8.10.2017 14:00 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080061 - Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  0:3
14.10.2017 11:30 6 1050021 - Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. LOCHKOV 42 MD-1/A - 2017110D2A  1:6
22.10.2017 13:30 7 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0331 - FK Union Strašnice z.s. KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  1:3
29.10.2017 14:30 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090131 - Sokol Dolní Počernice z.s. KBELY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  1:4
4.11.2017 14:00 9 1050161 - TJ Sokol Stodůlky z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. STODŮLKY T. 42 MD-1/A - 2017110D2A  2:1
17.11.2017 10:45 11 10A0181 - Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. V ÚŽLABINĚ UMT. 42 MD-1/A - 2017110D2A  4:2
10.9.2017 11:15 1 1060211 - FC Přední Kopanina 1090181 - Spartak Kbely z.s. KOPANINA T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  2:2
16.9.2017 10:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080041 - SK Ďáblice z.s. KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  2:5
23.9.2017 11:00 3 1010061 - Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o. "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČECHOSLOVAN CHUCHLE T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  1:2
28.9.2017 10:00 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050111 - Sportovní klub Zbraslav KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  0:4
8.10.2017 11:00 5 1080051 - FK Meteor Praha VIII, z.s. "C" 1090181 - Spartak Kbely z.s. METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  6:2
14.10.2017 10:00 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1060131 - Sportovní klub Střešovice 1911 "B" KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  8:1
21.10.2017 11:45 7 1050081 - SC Radotín "B" 1090181 - Spartak Kbely z.s. SC RADOTÍN UMT. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  0:2
28.10.2017 10:00 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050161 - TJ Sokol Stodůlky z.s. KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  1:9
4.11.2017 13:00 9 1060121 - SK Aritma Praha, z.s. "C" 1090181 - Spartak Kbely z.s. ARITMA UMT. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  2:1
12.11.2017 14:00 10 1060111 - TJ Sokol Řepy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. ŘEPY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  5:1
18.11.2017 10:00 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090291 - "Fotbalová akademie Praha" z.s. KBELY T. 63 MŽ-1/B - 2017110F2B  1:3
10.9.2017 15:00 1 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  4:8
15.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080021 - Sportovní klub Dolní Chabry KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  12:6
23.9.2017 10:45 3 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. MIKULOVA UMT. G3G (1HP) - 2017110G3G  14:5
29.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1030091 - Tělovýchovná jednota Spoje Praha KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  18:4
8.10.2017 16:00 5 0010011 - VOLNO - VOLNÝ LOS 1090181 - Spartak Kbely z.s. volno G3G (1HP) - 2017110G3G  -
15.10.2017 13:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1080071 - Tělovýchovná jednota Březiněves KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  22:4
21.10.2017 12:30 7 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAKOVICE T. G3G (1HP) - 2017110G3G  2:0
29.10.2017 12:30 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040021 - FC Háje Jižní Město, z.s. KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  4:16
5.11.2017 10:00 9 1080061 - Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. BOHNICE T. G3G (1HP) - 2017110G3G  9:1
11.11.2017 13:00 10 1080051 - FK Meteor Praha VIII, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT. G3G (1HP) - 2017110G3G  12:2
19.11.2017 10:00 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1030011 - AFK Union Žižkov KBELY T. G3G (1HP) - 2017110G3G  6:6
9.9.2017 8:30 1 1050171 - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 1090181 - Spartak Kbely z.s. ZLIČÍN T. H3E (2HP) - 2017110H3E  8:86
17.9.2017 16:30 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090161 - SK Třeboradice z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  15:32
23.9.2017 8:45 3 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAKOVICE T. H3E (2HP) - 2017110H3E  9:39
1.10.2017 10:30 4 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  14:46
6.10.2017 16:00 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0151 - SK Čechie Uhříněves, z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  50:12
15.10.2017 15:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050171 - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  57:6
21.10.2017 9:00 7 1090161 - SK Třeboradice z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. TŘEBORADICE UMT. H3E (2HP) - 2017110H3E  22:11
29.10.2017 11:00 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  26:14
5.11.2017 12:00 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  20:23
11.11.2017 10:00 10 10A0151 - SK Čechie Uhříněves, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. UHŘÍNĚVES T. H3E (2HP) - 2017110H3E  31:46
9.9.2017 8:45 1 10A0031 - Sportovní klub Dolní Měcholupy,o.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. D.MĚCHOLUPY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  11:11
15.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040281 - Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  10:10
24.9.2017 14:00 3 1040031 - Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. CHODOV T. H3K (1HP) - 2017110H3K  8:8
29.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050091 - Sportovní klub Čechoslovan Chuchle KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  22:5
8.10.2017 14:30 5 10A0041 - SK Hostivař 1090181 - Spartak Kbely z.s. HOSTIVAŘ T. H3K (1HP) - 2017110H3K  8:29
13.10.2017 15:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090041 - Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  15:6
21.10.2017 9:00 7 10A0111 - Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. DUBEČ T. H3K (1HP) - 2017110H3K  11:21
28.10.2017 8:30 8 10A0251 - CU Bohemians Praha, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T H3K (1HP) - 2017110H3K  5:28
5.11.2017 10:00 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050231 - Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  25:4
10.11.2017 17:30 10 1070081 - FK Loko Vltavín, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. LOKO PRAHA UMT. H3K (1HP) - 2017110H3K  9:6
19.11.2017 11:30 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090311 - Sportovní klub Libuš 838, o.s. KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  13:7
30.8.2017 9:30 1 1090181 - Spartak Kbely z.s. 2090411 - Tělovýchovná jednota Slavia Radonice KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:0
30.8.2017 10:00 2 10A0021 - ČAFC Praha z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAFC T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:0
30.8.2017 10:30 3 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0191 - Sportovní klub Union Vršovice, z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:0
30.8.2017 11:00 4 5120091 - TJ Sokol Kokonín 1090181 - Spartak Kbely z.s. písek Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:4
30.8.2017 11:30 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 5140101 - FC Lomnice nad Popelkou, z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 1:2
30.8.2017 12:00 6 2080551 - TJ Straky 1090181 - Spartak Kbely z.s. TJ Straky Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 0:3
30.8.2017 12:30 7 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090211 - Fotbalový klub Újezd nad Lesy KBELY T. Ondrášovka Cup U 10 předkolo sk. E Lomnice n. P. - 2017006G2E 6:3
29.8.2017 10:00 1 4220531 - JUNIOR CHOMUTOV, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. Chomutov Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 5:2
29.8.2017 10:30 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 20A0421 - Sportovní klub Rapid Psáry, z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 0:4
29.8.2017 11:00 3 4230321 - FK Litoměřicko, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. tráva Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 5:0
29.8.2017 11:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 20A0211 - SK Slavia Jesenice z.s. KBELY T. Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 2:3
29.8.2017 12:00 5 2060101 - Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počaply, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. Horní Počaply Ondrášovka Cup U 9 pčedkolo sk. G Horní Počáply - 2017006H2M 1:5
30.8.2017 17:30 1 1060111 - TJ Sokol Řepy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. ŘEPY T. TESKAHOR POHÁR PRAHY - MUŽI(1.KOLO) - 2017110Z1A 3:0 (K)

 

4.8.2017

nábor sezona 2017/2018 začíná v září

 

4.8.2017

NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP

Objednávejte u paní Šátkové na mailu: marzve76@seznam.cz, nebo na telefonu 739 370 987 (název, počet ks, jméno, kontakt)

K vyzvednutí na Spartaku Kbely během tréninků MP vždy nejbližší následující trénink po objednání, platba v hotovosti

TOPlist