Sezona 2020 / 2021

5.10.2020

Ondrášovka Cup - kvalifikace

Dnes, 5.10. jsme se zúčastnili kvalifikačního turnaje U8 v Liberci o postup do fináloveho turnaje.  Do Liberce jsme odjíždeli s očekáváním, jak se kluci popasují zejména se soupeři z prvoligových týmů. I přes oslabení o jednoho hráče základní sestavy, který bohužel musel turnaj vynechat kvůli viróze, se kluci soupeřů nezalekli a od prvních zapasů ukazovali, že jsou na kvalifikačním turnaji oprávněně.  Postupně porazili Liberec 7:4 a s Neratovicemi vyhráli 10:3. V dalším kole nás čekal těžký soupeř z Nymburka a poměrně rychle jsme prohrávali 0:2. Kluci ale zabojovali a otočili skóre na 4:2. V posledních minutách pak soupeř už jen snížil na 4:3.  V dalším zápase už klukům začaly ubývat síly a s fyzicky zdatnějším soupeřem ze Stodůlek i přes nadějné vedení 2:0 nakonec jasně 3:10 prohráli. Naštěstí pro nás poté přišla přestávka, kde kluci nabrali síly ze svačin od rodičů a po přestávce opět začali vyhrávat.  Po jasné výhře s Kladnem 10:4  a vyrovnaném zápase s Admirou, kterou jsme ale střelecky přetlačili 5:1, bylo jasné, že nám finalový turnaj neunikne.  I v posledním zápase ale kluci makali a vyhráli nad Jabloncem 7:2 . Zrodil se tak historicky první postup mládežnického celku Spartaku Kbelu do celostátního finále, které nás čeká v příštím roce. Dobře ONI.

30.9.2020

MU H3E Kbely x Bohnice

Ahoj Přátelé, při včerejsím utkání se Slovanem Bohnice předvedli svěřenci Spartaku Kbely velmi srdnatý výkon. Bohužel jsme již od prvního gólu tahali za kratší konec. Všichni se moc snažili a prosadili se i proti často o hlavu vyššímu soupeři. Viděli jsme také spoustu krásných fotbalových momentů jak v samostatných akcích tak rozebráním soupeře přihrávkami. Konečné skóre 8:15 určitě vybičuje tým k dalším dobrým vysledkům. Díky Vaši trenéři.

29.9.2020

MU H3I Kbely x Dolní Počernice 17:9

V dalším kole k nám zavítal celek Dolní Počernice. Zápas měl dva naprosto odlišné poločasy. V prvním jsme jasně dominovali, jak v technické tak silové části a soupeře k ničemu nepoušteli a vyhráli jej 12:3 V druhé části nám na těžkém terénu proti fyzicky zdatnějšímu soupeři začali trochu docházet síly a když jsem nedokázali po prostřídání brankáře několikrát dobře rozehrát a začali prohrávat i osobní souboje, dokázal soupeř druhý poločas vyhrát 6:5. Celkově jsme sice zvítězili 17:9 , ale máme na čem stále pracovat, zejména co se týče rozehry a čtení hry od náhradních brankářů.

22.9.2020

Předkolo Ondrášovka Cup U8 vyhrávají dráčata ze Kbel! Gratulujeme a do dalších zápasů držíme palce!

19.9.2020

3.kolo soutěže H3E Ďáblice - Kbely 9:9

Dnes proti kvalitnímu a vyrovnanému soupeři celkový stav 9:9. Byl to napínavý a velice bojovný zápas, ve kterém naši bojovníci po většinu času vedli a o remíze se rozhodlo až v úplném závěru. Trenéři děkují všem za předvedený výkon a nasazení. Další zápas bude příští sobotu v 10h. na domácím hřišti proti Bohnicím.

9.9.2020

Z turnaje v Březiněvsi...

7.9.2020

K prvnimu mistrovskemu utkani k nam dorazil Meteor bohužel s ročníkem 2014, takže jsme jim od začátku dovolili hrát místo ve 4 hráčích v 5 a po poločase dokonce v šesti hráčích. I když naši hráči směli dát jen jeden gól silnější nohou a další už jen slabší, v zápase jsme dominovali a zaslouženě si připsali první výhru nakonec  31:2.

31.8.2020

30.8. 2020 se uskutečnilo historicky první utkání společného týmu Spartaku Kbely a FK Vinoř pod hlavičkou Future Stars 2013 na Slavii Praha.  Náš společný tým po celý zápas dominoval a po zásluze vyhrál nad Slavií U7 30:4.  Hostující trenér po zápase přiznal, že podcenili sílu našeho mužstva a přislíbil další zápas, kde budou jejich hráči doplněni hráči Slavie U8, tedy ze stejné věkové kategorie, jako je většina našich borců.  Zároveň trenéři Slavie projevili zájem o naše hráče ročníku 2014, kteří se zápasu také zúčastnili.  Věříme, že kluci u nás zůstanou a na přestup si počkají až to pro ně bude mít smysl a mezitím budou fotbalově růst u nás a vyhrávat i proti dalším soupeřům ze špičky naší ligy.