Sezona 2018 / 2019

23.5.2019

16.kolo soutěže  TJ Kyje - SK Satalice

v sobotu 25.5.2019 od 9:00 hodin

Nominace:

1) Jakub Alexij
5) Ondřej Matušinec 
9) Radek Forman - kapitán
15) Ondřej Mlčoch - zástupce kapitána
8) Matouš Kvasnička 
7) Tomáš Lipták 
13) František Havlíček
12) Tomáš Kapral 
10) Tadeáš Albert
11) Ondřej Langer 
16) David
2) Adam Heřman 
4) Jan Tříska

Adresa: Broumarská 851
Sraz v 8:15 v Kyjích.

Z. Novotný

16.5.2019

15. kolo soutěže: Satalice-Kralovice v neděli 19.5.2019 od 15:00.
 

Nominace:
1) Jakub Alexij
5) Ondřej Matušinec 
9) Radek Forman - kapitán
15) Ondřej Mlčoch - zástupce kapitána
6) Adam Biedrawa
7) Tomáš Lipták 
13) František Havlíček
12) Tomáš Kapral 
10) Tadeáš Albert
11) Ondřej Langer 
16) David 
2) Patrik Pechouček 
4) Kryštof Hadrava

Sraz ve 14:15 v Satalicích.

Z. Novotný

9.5.2019

Nominace na mistrovské utkání Podolí-Satalice v sobotu 11.5.2019 od 9:00.

1) Jakub Alexij
5) Ondřej Matušinec 
4) Jaroslav Rybalka 
8 ) Matouš Kvasnička 
9) Radek Forman - kapitán
15) Ondřej Mlčoch - zástupce kapitána
6) Adam Biedrawa
7) Tomáš Lipták 
13) František Havlíček
12) Tomáš Kapral 
10) Tadeáš Albert
11) Ondřej Langer

Adresa: Na Hřebenech II 1132/4, 140 70 Praha 4-Podolí
Sraz v 8:15.

Z. Novotný

2.5.2019.

MU  v neděli  5.5.2019  od 17 hodin   Satalice-FCHáje JM (sraz v 16,15 hod  v Satalicích)

Upřesněná nominace ze dne 3.5.2019

1) Jakub Alexij
5) Ondřej Matušinec 
4) Jaroslav Rybalka 
9) Radek Forman - kapitán
6) Adam Biedrawa
16) David
7) Tomáš Lipták 
11) František Havlíček
12) Tomáš Kapral 
10) Tadeáš Albert

2) Patrik Pěchoušek
13) Jan Tříska
3) David Bertolin

Z. Novotný

25.4.2019

Nominace na mistrovské utkání Dukla JM - TJ SK Satalice v sobotu 27.4.2019 od 9:00.

1) Jakub Alexij
5) Ondřej Matušinec 
4) Jaroslav Rybalka 
8 ) Matouš Kvasnička 
9) Radek Forman - kapitán
15) Ondřej Mlčoch - zástupce kapitána
6) Adam Biedrawa
16) David 
7) Tomáš Lipták 
11) Ondřej Langer 
12) Tomáš Kapral 
3) Jáchym Ježek


Adresa: Mikulova 1594/4, Praha JM
Sraz v 8:15.

Z. Novotný

14.4.2019

Nominace na mezinárodní velikonoční turnaj v Praze:

1) Jakub Alexij 
2) Patrik Pechouček 
3) Jan Tříska 
4) Jaroslav Rybalka 
7) Adam Horčík 
8) Matouš Kvasnička 
9) Radek Forman 
10) František Havlíček 
11) Ondřej Langer 
12) Tomáš Kapral 
14) Bruno Vokurka 
15) Ondřej Mlčoch 
16) David Šmíd



V pátek 19.4.2019 sraz ve 12:45 , Adresa: Butovická 592/35 SK Motorlet
Praha.
V sobotu 20.4.2019 sraz ve 12:15 , Děkanská vinice I. 987/5
SK Nusle Praha.
V neděli 21.4.2019 (čas až podle umístění v sobotu), Děkanská vinice I. 987/5
SK Nusle Praha.

Z. Novotný

11.4.2019

Nominace na mistrovské utkání v sobotu 13.4.2019 od 10:30 hod ve Lhotce.


1) Jakub Alexij
3) Jáchym Ježek 
4) Jaroslav Rybalka 
8 ) Matouš Kvasnička 
9) Radek Forman
15) Ondřej Mlčoch
6) Adam Biedrawa
16) David 
7) Tomáš Lipták 
11) Ondřej Langer 
12) Tomáš Kapral

Adresa hřiště: Ve Lhotce 1045/3

Sraz v 9:45 ve Lhotce.

Trenéři

11.4.2019


Velikonoční turnaj 10°Prague Cup v Praze

Satalice hrají ve skupině  A (4 účastníci,  hraje se 2 x 20 minut.

Pátek 19.04.19  od 13.40  TJ SK SATALICE - ASD PINETO CALCIO I  - hřiště  FK Motorlet  Praha 5

Sobota 20.04.19  od 13.00  ACCADEMIA PERGOLETTESE - TJ SK SATALICE  - hřiště   SK Nusle 

Sobota 20.04.19  od 16.20  FK ADMIRA PRAHA - TJ SK SATALICE  - hřiště Nusle

Neděle 21.4.19  - utkání o 1. až 8. místo podle umístění ve skupinách A a B (9:00 - 13:10), utkání  2 x 20 minut - hřiště Nusle.

Vedení mužstva

4.4.2019

Nominace na mistrovské utkání  Satalice-Cholupice v neděli 7.4.2019 od 16:30.

1) Jakub Alexij
2) Jan Tříska 
3) Jáchym Ježek 
4) Jaroslav Rybalka 
5) Ondřej Matušinec
8 ) Matouš Kvasnička 
9) Radek Forman - zástupce kapitána
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
10) Tadeáš Albert
6) Adam Biedrawa
16) David 
7) Tomáš Lipták 
11) Ondřej Langer 
12) Tomáš Kapral 
14) Patrik Pechouček


Sraz v 15:45 v Satalicích.

Trenéři: J. Souček, Z. Novotný

29.3.2019

Dohrávka zimní ligy (ale v Satalicích  !) 

Pondělí 1.4.2019  od 17,00 hodin Satalice-Bohnice

Sraz celého mužstva v 16,30 hodin v Satalicích

Trenéři

 

14.3.2019

Zimní liga Třeboradice: 

Sobota: 16.3.2019 od 14:30 hodin:  Bohnice - Satalice + Kbely

Neděle: 17.3.2019 od 14:30 hodin: FA Praha - Satalice + Kbely
 

Sraz ve 13:45 v Třeboradicích.

Adresa: Schoellerova 728/9

Nominace:

1) Jakub Alexij 
2) Lukáš Scheiber 
10) Tadeáš Albert 
5) Ondřej Matušinec 
11) Jan Tříska 
14) Bruno Vokurka 
12) Tomáš Kapral 
9) Radek Forman - zástupce kapitána
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
7) Jáchym Ježek 
3) Patrik Pechouček 
16) David Šmíd

J. Souček, Z. Novotný


 

27.2.2019

Zimní liga Třeboradice:  Ďáblice - Satalice (+ Kbely) v sobotu 2.3.2019 od 14:30 hodin

Sraz ve 13:45 v Třeboradicích.

Adresa: Schoellerova 728/9

Nominace:

1) Jakub Alexij 
2) Lukáš Scheiber 
11) Ondřej Langer 
5) Jáchym Ježek 
10) Jan Tříska 
14) Bruno Vokurka 
12) Tomáš Kapral 
6) Adam Biedrawa
4) Jaroslav Rybalka 
9) Radek Forman - kapitán
7) David Lukovics 
8) Matouš Kvasnička 
3) Patrik Pechouček

Z. Novotný, M. Alexij

 

27.2.2019

POZOR POSLEDNÍ ZMĚNA ROZPISU TERMÍNŮ  LP 

(takto to už dostane  Firma Vital)

Pondělí 4.3.2019
9:00 - Jakub Alexij
9:00 - Radek Forman
10:00 - Ondřej Matušinec
10:00 - Adam Biedrawa
11:00 - Matouš Kvasnička
11:00 - Ondřej Mlčoch
12:00 - Jan Tříska
12:00 - Lukáš Scheiber 
13:00 - Jaroslav Rybalka
13:00 - Bruno Vokurka


Úterý 19.3.2019
9:00 - Tadeáš Albert 
10:00 - Ondřej Langer
10:00 - David Lukovics
11:00 - Tomáš Kapral 
12:00 - Patrik Pechouček

Z. Novotný, M. Alexij

Místo LP a kontakt:
Vital Praha 
Nedvězská 2223/29 
100 00 PRAHA 10 
tel. 601567 367 

Nedaleko stanice metra A - Skalka
https://mapy.cz/s/3nTRK

21.2.2019

Výbava na LP sebou !!

Všichni hráči by s sebou měli mít ranní moč, sportovní oblečení,
sportovní obuv(očištěnou) a věci na osprchování.
Ti hráči, kteří k nám
jdou poprvé, musí mít navíc vyplněný anamnestický dotazník(níže link) a
výpis ze zdravotní dokumentace, nebo zdravotní sešit, kde jsou
zaznamenány pravidelné prohlídky praktickým lékařem.
Při chronickém
onemocnění(např. cukrovka, těžké alergie a jiné, poslední zprávu od
patřičného odborníka).


http://www.vital-praha.cz/sites/default/files/Anamnesticky%20dotaznik.pdf

Pokud by něco nebylo jasné, jsem k dispozici na telefonu, nebo zde na
mailu. Veškeré informace jsou jinak také na našich stránkách v sekci
sportovní prohlídky -
http://www.vital-praha.cz/node/54
 

Martina Sprocková - Vital
Tel: 601 567 360

 

17.2.2019

INFORMACE:

v době jarních prázdnin:  

- od 18.2. do 24.2.2019   tréninky MŽ nejsou.

 - trénink brankářů 22.2. 2019 od 17,00 hodin ale bude.

- tréninky MŽ pokračují v  pondělí 25.2. od 17,00 hodin

Trenéři

6.2.2019

Příspěvky - jaro 2019

Pololetní příspěvky ve výši 2000 Kč/hráče + 100 Kč roční příspěvek FAČR je třeba zaplatit v průběhu února

Vedoucí mužstva

M. Alexij.

 

6.2.2019

Zimní liga Třeboradice:  Čakovice - Satalice (+ Kbely) v neděli 10.2.2019 od 13:00.

Sraz ve 12:15 v Třeboradicích.
Adresa: Schoellerova 728/9
 

Nominace na zimní ligu 10.2.2019
(doplněná 8.2.)

1) Jakub Alexij 
11) Jan Tříska 
14) Bruno Vokurka 
10) Tadeáš Albert 
12) Tomáš Kapral 
6) Adam Biedrawa
4) Jaroslav Rybalka 
9) Radek Forman - zástupce kapitána
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
5) Ondřej Matušinec 
7) David Lukovics 
8) Matouš Kvasnička 
3) Patrik Pechouček


Z. Novotný
 

5.2.2019

DŮLEŽITÁ INFORMACE

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  2019 (MŽ, SŽ, MD, SD)  24.8.- 31.8.2019

Soustředění proběhne ve středisku Tesla-Horní Bradlo-středisko si můžete prohlédnout na:

http://www.modrovic.cz/sportoviste

Soustředění je určeno pro  hráče ročníků  2008, 2007 (MŽ), 2006, 2005 (SŽ), 2004,2003 (MD), 2002,2001 (SD) obou spolupracujících klubů Spartaku Kbely  a TJ SK Satalice.

Původně jsme předpokládali  výběr zálohy 1000 Kč jako potvrzení přihlášky do konce února, kdy klub musí provozovateli zaplatit k objednávce akce zálohu.

Výbor po zvážení rozhodl, že kumulace plateb (příspěvky + záloha na soustředění) do jednoho termínu (únor) není vhodná a potvrzení účasti  na soustředění bude provedeno jen písemně. Vlastní záloha 1000 Kč pak bude vybírána až v dubnu (do konce dubna).

Hráči SD mohou  přihlášku podepsat (a později zaplatit) sami.

U  mužstev MD, SŽ a MŽ hráči (výše uvedených ročníků) obdrží do 13.února přihlášku pro rodiče s průvodním textem a  žádostí o vyjádření.

Návratku s vyjádřením  výbor potřebuje do 25.února, aby mohl odpovědně rozhodnout o platbě poměrně velké zálohy provozovateli.

Náklady za soustředění nepřekročí 3800 - 4000 Kč/hráče.

J. Němec

23.1.2019

Zimní Liga Třeboradice: V sobotu 26.1.2019 od 14:30 hod: S+K - DOLNÍ CHABRY


Sraz ve 13:45 v Třeboradicích.Adresa: Schoellerova 728/9

Nominace:

1) Jakub Alexij 
7) David Lukovics 
14) Jan Tříska 
10) Tadeáš Albert 
12) Tomáš Kapral 
6) Adam Biedrawa
4) Jaroslav Rybalka 
9) Radek Forman - zástupce kapitána
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
5) Ondřej Matušinec 
8 ) Matouš Kvasnička 
11) Ondřej Langer 
16) Patrik Pechouček 
3) Jáchym Ježek


Trenéři

 

10.1.2019

Zimní Liga Třeboradice: V sobotu 12.1.2019 od 13:00  S+K  - Běchovice
 

Sraz ve 12:15 v Třeboradicích.Adresa: Schoellerova 728/9

 Nominace na zimní ligu
 
1) Jakub Alexij
3) Tomáš Bláha
14) Radim Vaněk
10) Tadeáš Albert
12) Tomáš Kapral
6) Adam Biedrawa
4) Jaroslav Rybalka
9) Radek Forman - zástupce kapitána
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
5) Ondřej Matušinec
8 ) Matouš Kvasnička
11) Ondřej Langer
16) Patrik Pechouček

7) J. Ježek

+ David

 

J. Souček

17.12.2018

INFO:

- v pátek 14.12.2018 proběhl poslední letošní trénink MŽ, 

-  první lednový trénink bude v pondělí 7.1.2019  od 17,00 hodin.

-  první lednový trénink brankářů v Satalicích je v pátek 11.1.2019 od 17,00 hodin

- První lednové utkání MŽ bude v sobotu 12.1.2019 na turnaji ZL v Třeboradicích - soupeřem budou Běchovice.

- Trenéři a vedoucí mužstva přejí všem hráčům a jejich rodinám  pěkné  vánoční svátky, hodně úspěchů a zdraví v novém roce  2019.

- Zároveň připomínáme všem rodičům přípravu (plánování termínů) na letní soustředění v  závěru měsíce  srpna 2019, kterého by se

měli zúčastnit všichni hráči stávajících  i budoucích  MŽ (ročníky 2007 a 2008)  a budoucích SŽ (ročníky 2005 a 2006).

Pro připomenutí  opakujeme  již  dříve zveřejněnou informaci k tomuto soustředění:  

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  2019 (MŽ, SŽ, MD, SD)  24.8.- 31.8.2019

Soustředění proběhne ve středisku Tesla-Horní Bradlo-středisko si můžete prohlédnout na:

http://www.modrovic.cz/sportoviste

Soustředění je určeno pro  hráče ročníků  2008, 2007 (MŽ), 2006, 2005 (SŽ), 2004,2003 (MD), 2002,2001 (SD) obou spolupracujících klubů Spartaku Kbely  a TJ SK Satalice.

Vedoucí mužstev  zajistí přihlášky  se složením zálohy 1000 Kč  do 28.2.2019, kdy klub musí složit zálohu a projednat konečný počet účastníků na soustředění.

Žádáme rodiče, aby již nyní se soustředěním v dlouhodobých rodinných plánech počítali.

Náklady za soustředění nepřekročí 3800 - 4000 Kč/hráče.

Jiří Němec

6.12.2018

 

Zimní liga Třeboradice:  S+K - Viktorie Žižkov

Sobota 8.12.2018

Sraz 13:45, výkop 14:30

Nominace: Lukovics, Vokurka, Albert, Kaprál, Biedrawa, Rybalka, Forman, Alexij, Mlčoch, Matušinec, Kvasnička, Tříska, Pechouček, Ježek, Schreiber

J. Souček

22.11.2018

Zimní liga Třeboradice
 

Zápas: Satalice (S+K) - Třeboradice
 

Sraz 12:15, Výkop 13:00
 

Hřiště: Schoellerova 113, Třeboradice
https://mapy.cz/s/3e6sM
 

Všichni teplé oblečení. Rukavice Čepice !
 
 

Nominace:  Alexij Jakub, Jaroslav Rybalka, Ondřej Matušinec, Lukáš Scheiber, Matouš Kvasnička, Adam Biedrawa, Tomáš Kaprál, David Šmíd, Patrik Pechouček, Lukovics David, Langer Ondřej, Bruno Vokurka, Forman Radek, Jenda Tříska

J. Souček

19.11.2018

Příspěvek na startovné v Zimní lize MŽ Třeboradice

Příspěvek na úhradu startovného v turnaji Zimní ligy ve výši 100 Kč/hráče bude vybírat vedoucím mužstva M. Alexij.

J. Souček

19.11.2018

Program MŽ v týdnu  19.11.-23.11.2018

Pondělí - UMT Satalice od 17,00 hodin

Středa - UMT Satalice od 17,00 hodin

Pátek - UMT Satalice od 17,00 hodin

A pozor - v sobotu 24.11. již první utkání zimní ligy MŽ Třeboradice (viz sekce Zápasy)

Hrajeme s domácími od 13:00 hodin, sraz v Třeboradicích  v 12:15 hodin.

Nezapomeňte na dobré oblečení !

J. Souček

 

9.11.2018

Tréninky Mladších žáků v týdnu  od 12.11. do 16.11.2018 - pozor na změnu ve středu !

Pondělí    12.11.  od 17,00 hodin UMT Satalice

Středa 14.11.2018 od 17,00 hodin UMT KBELY

Pátek 16.11. od 17,00 hodin UMT Satalice

J. Souček

2.11.2018

A následovat bude 8 utkání Zimní ligy MŽ Třeboradice, které začíná už 24.11.2018 !

Rozpis viz sekce Zápasy!

 

1.11.2018

9. soutěžní zápas sobota 3.11.2018
Hostivař x Satalice
Sraz 7:45, výkop 8:30

Nominace :
1) Jakub Alexij
2) Lukáš Scheiber
3) Tomáš Bláha
5) Ondřej Matušinec
8 ) Matouš Kvasnička
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
10) Tadeáš Albert
6) Adam Biedrawa
7) David Lukovics
11) Ondřej Langer
12) Tomáš Kapral
14) Radim Vaněk

Jaroslav Souček

28.10.2018

INFO

V pondělí 29.10. se trénink nekoná.

J. Souček

24.10.2018

8. soutěžní zápas - pátek 26.10.2018:  Satalice - TJ Kyje od 16:00 (UMT Satalice)

 
Nominace: Alexij Jakub, Ondřej Matušinec, Bláha Tomáš, Lukáš Scheiber, Matouš Kvasnička, Ondřej Mlčoch, Adam Biedrawa, David Lukovics, Ondřej Langer, Tadeáš Albert, Radim Vaněk, David
 

J. Souček

16.10.2018


7. soutěžní zápas   Čtvrtek 18.10.2018 !
Královice x Satalice
 

sraz 16:00 výkop 16:45
hřiště -
https://mapy.cz/s/38B9M
 
Nominace:

1) Jakub Alexij
2) Lukáš Scheiber
3) Tomáš Bláha
5) Ondřej Matušinec
4) Jaroslav Rybalka
8 ) Matouš Kvasnička
9) Radek Forman
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
10) Tadeáš Albert
6) Adam Biedrawa
7) David Lukovics
11) Ondřej Langer
12) Tomáš Kapral
14) Bruno Vokurka
Radim Vaněk
 
J. Souček

11.10.2018

6. soutěžní zápas  - neděle 14.10.
Satalice x Podolí
Sraz 13:15 v Satalicích
Nominace

1) Jakub Alexij
2) Lukáš Scheiber
3) Tomáš Bláha
5) Ondřej Matušinec
4) Jaroslav Rybalka
8 ) Matouš Kvasnička
9) Radek Forman
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
10) Tadeáš Albert
6) Adam Biedrawa
7) David Lukovics
11) Radim Vaněk
12) Tomáš Kapral
14) Bruno Vokurka

J. Souček, Z. Novotný

10.10.2018

Výběr příspěvků - podzim 2018

Během října bude vedoucí mužstva pan Alexij vybírat podzimní příspěvky TJ SK Satalice ve výši 2000 Kč.

Prosím sledujte vzkazy, kam p. Alexij bude psát svou plánovanou účast na tréninku či zápasech, abyste mu mohli peníze přinést nebo poslat. Peníze uhraďte pokud možno do 31.10.2018

J. Němec

7.8.2018

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  STUDENEC (MŽ,MD,SD, SP-S) DALŠÍ INFORMACE

Schůzka s rodiči: Ve středu 22.8. 2018 mezi 17-18 hodinou v Satalicích

Na schůzce bude vybírán doplatek do celkové ceny 3800 Kč a vyplňováno potvrzení o bezinfekčnosti..

Doporučené vybavení na soustředění:

Kopačky, druhé sportovní boty, chrániče, trička, trenky, ponožky, plavky, tepláky, šusťáková bunda, mikina, kapesníky, ručník, hygienické pořeby

NEZAPOMENOUT:  MÍČ

Léky

Kopie zdravotní průkazky,

Potvrzení o bezifekčnosti  (formulář bude k dispozici na schůzce s rodiči, nebo je též vzor v příloze)

http://spartakkbely.websnadno.cz/potvrzeni/prohlaseni_bi2_001.jpg

Dotazy a připomínky můžete vložit v sekci svého mužstva do oddílu: Vzkazy

J. Němec

5.10.2018

5. zápas  SOBOTA 6.10.2018
 

FC Háje x TJ SK Satalice


Sraz 7:45 výkop 8:30
Hřiště - https://mapy.cz/s/36Lr9
 

Nominace: 1) Jakub Alexij 2) Lukáš Scheiber - kapitán 5) Ondřej Matušinec 4) Jaroslav Rybalka 8) Matouš Kvasnička 10) Tadeáš Albert 6) Adam Biedrawa 7) David Lukovics 11) Ondřej Langer 12) Tomáš Kapral I14) Bruno Vokurka
 
J. Souček, Z. Novotný

27.9.2018

 

4. soutěžní zápas v neděli 30.9.2018
Satalice x Dukla Jižní Město
 

Sraz 9:15, výkop 10:00
 
Nominace na mistrovské utkání v neděli 30.9.2018
1) Jakub Alexij
5) Ondřej Matušinec
4) Jaroslav Rybalka
8) Matouš Kvasnička
9) Radek Forman - zástupce kapitána
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
10) Tadeáš Albert
6) Adam Biedrawa
7) David
11) Ondřej Langer
12) Tomáš Kapral
14) Bruno Vokurka
 

J. Souček

20.9.2018

3. soutěžní zápas - sobota 22.9.2018
Loko Vltavín x Satalice
Sraz 10:45 výkop 11:30
 
Hřiště ul. U Průhonu, Praha 7

https://mapy.cz/s/34dsP
 
Nominace
1) Tadeáš Albert
2) Lukáš Scheiber
3) Tomáš Bláha
5) Ondřej Matušinec
4) Jaroslav Rybalka
8) Matouš Kvasnička
9) Radek Forman
15) Ondřej Mlčoch
6) Adam Biedrawa
7) David Lukovics
11) Ondřej Langer
12) Tomáš Kapral
14) Bruno Vokurka

 

J. Souček

19.9.2018

Žádost na rodiče

Prosíme o sdělení do vzkazů,  zda budou kluci přítomni na tréninku 28.9.

Děkuji

J. Souček

13.9.2018


2. soutěžní utkání Satalice x Tempo
Neděle 16.9.2018
Sraz 9:15, výkop 10:00

 

Nominace: Jakub Alexij, Tadeáš Albert, Jaroslav Rybalka, Lukáš Scheiber, Tomáš Bláha, Ondřej Matušinec, Bruno Vokurka, Mlčoch Ondřej, Tomáš Kaprál, Matouš Kvasnička, Ondřej Langer, David Lukovics, Adam Biedrawa, Radek Forman.
 

5.9.2018

První mistrovský zápas  Neděle 9.9.2018  Cholupice X Satalice
 

sraz  v Cholupicích 16:15 výkop 17:00
 hriště Hrazanská 128, 143 00  Praha, Cholupice
https://mapy.cz/s/31wXO
 
Nominace:1) Kuba Alexij
2) Lukáš Scheiber
3) Tomáš Bláha
5) Ondřej Matušinec
4) Jaroslav Rybalka
 Matouš Kvasnička
15) Ondřej Mlčoch - kapitán
9) Radek Forman - zástupce kapitána
10) Tadeáš Albert
6) Adam Biedrawa
7) David Lukovics
11) Ondřej Langer
12) Tomáš Kaprál
14) Bruno Vokurka.

J. Souček

4.9.2018

Zahájení brankářských tréninků v pátek 14.9. od 17,30 hodin v Satalicích

Pro brankáře všech mužstev mládeže Spartaku Kbely a TJ SK Satalice budou každý pátek od 17,30 do 19,00 hodin opět probíhat brankářské tréninky  vedené trenéry z Brankářské školy Jana Chrastila.  Na tréninky mohou po dohodě s trenéry docházet za stejných podmínek i někteří brankáři z externích klubů.

J. Němec

3.9.2018

Přátelský zápas Čechie Smíchov-SK Satalice : 4:2 (1:0) - blíže viz sekce Výsledky MŽ

31.8.2018

ŽÁDOST

Prosíme, kdyby někdo při vybalování ze soustředění našel mobilní telefón navíc, ať dá vědět trenérům.

J. Souček

26.8.2018

První den soustředění Studenec.......

(společnou fotografii všech mužstev při zahájení  soustředění může vidět v sekci klubové aktuality)

 

22.8.2018

Přípravné utkání:

Neděle 2.9.2018 od 9:00 hodin po návratu ze soustředění

Přátelské utkání na Čechii Smíchov - sraz v 8:30 hodin
Prosíme potvrzení účasti (nebo naopak omluvenky) do vzkazů.
 

Adresa hřiště ČECHIE SMÍCHOV
Podbělohorská 55
(do navigace zadejte ul.Smrčinská)
Praha 5 - Košíře
PSČ: 15000

https://mapy.cz/s/2ZmBc

J. Souček

21.8.2018

INFO
Tak máme za sebou první trénink, který proběhl v pondělí 20.8.2018. Na trénink přišli: Tomáš Bláha, Richard Sýkora, Tadeáš Albert, Jakub Alexij a Adam Biedrawa. I přes velké vedro 33 °C hráči zvládli trénink bez problému a v maximálním nasazení. Na hráčích bylo vidět, že mají fotbal rádi a předváděli pěkné fotbalové kousky. Věříme, že se účast na trénincích postupně zlepší (přeci jen je ještě konec prázdnin), a že na soustředění  od 26.8. už bude mužstvo téměř kompletní 

Trenéři Jaroslav Souček a Zdeněk Novotný.

13.8.2018

Plán tréninků mladších žáků TJ SK Satalice (Satalice+Kbely) - podzim 2018

Mladší dorost: 

1. trénink pondělí 20.8. od 17,00 hodin  - Satalice      

MŽ budou pokračovat v  režimu tréninků:

Pondělí 17,00 - 18,30 

Středa 17,00 - 18,30 

Pátek 17,00 - 18,30 

J. Němec

 

19.7.2018

Žádáme rodiče mužstva MŽ (viz soupiska),  aby buď do sekce vzkazy u MŽ, nebo na e-mail spartak-kbely@seznam.cz,   vložili informaci, zda jejich syn pojede na soustředění ve Studenci  (prosíme i negativní odpověďi).

J. Němec

1.7.2018

INFORMACE

Od sezóny 2018-2019 trénují a startují mladší žáci společného mužstva Satalice+Kbely  pod hlavičkou TJ SK Satalice.

Trenéři J. Souček, Z. Novotný, vedoucí J. Alexij

Informace pro mužstvo budou vedeny tak jako  dosud na tomto webu.

16.7.2018

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

SPOLEČNÁ MUŽSTVA (K+S) MŽ, MD, SD, hráči ročníku 2005 a starší přípravka Sat): 

Studenec 26.8.-31.8.2018

Uskuteční se v areálu penziónu  Trautenberk ve Studenci 

Adresa: Pension Trautenberk
Studenec - Rovnáčov  23
512 33 Studenec u Horek
Okres Semily, Liberecký kraj

GPS: 50°34'11.183"N, 15°32'28.864"E

E-mail: pension@trautenberk.cz
www.trautenberk.cz

Doprava individuální, sraz ve Studenci v neděli  26.8.2018 mezi 13-14 hodinou 

K dispozici jsou dvě fotbalová hřiště, jedno na dohled z penzionu, jedno  v obci, další malé tréninkové hřiště přímo v areálu penzionu.

Celodenní kvalitní stravování.

J. Němec

TOPlist