Sezona 2019 / 2020

15.6.2020

Vážení rodičové Dráčat, milá Dráčata..

Dovolte nám krátké shrnutí letošní sezóny, která byla výjimečná z několika důvodů. Už v září jsme tušili, že se nám sešla skvělá parta dětí i rodičů. Bylo to dáno nejen šikovností dětí, ale také dokonalou komunikací s rodiči. Potvrzování účasti na turnajích, vzorné omluvenky, nebo vysoká návštěvovanost tréninků je hlavním předpokladem k úspěchu. Velkým přínosem pro nás byly zimní turnaje v Kolodějích, kde se děti skvěle rozehrály. Bohužel okolnosti nás trochu přibrzdily a také jsme nemohli tradičním dětským fotbalovým plesem odstartovat jarní část. Díky vám, během pauzy děti nelenošily a sportovaly a mohli jsme tak celkem plynule navázat na vše
co jsme se naučili. Vrcholem sezóny byl tento víkend, kdy se nám podařilo triumfovat hned několikrát. Pro nás trenéry je největší odměnou ovládnutí prestižní soutěže Ministar. Ani ve snu by nás nenapadlo, že tento velký putovní pohár bude po celý rok ve Kbelích. Hned druhý den jsme se v hojném počtu sešli na turnaji v Mratíně, kde jsme nasadili dva vyrovnané týmy. Je obdivuhodné, s jakou skromností a pokorou naši zkušenější čerství vítězové Ministar, vedli naše nováčky. I tito malí se začínají jevit jako důstojní nástupci této zlaté party. Musíme pochválit opravdu všechna Dráčata. Děláte nám obrovskou radost a jsme na vás hrdí. Velké díky patří i trénujícím rodičům za pomoc při trenincích a turnajích a to Víťovi a Janě Davidovým, Radkovi Čechovi, Martinovi Kovářovi, Honzovi Kněžínkovi, Jindrovi a Irence Arabaszovým - naší skvělé vedoucí. Také moc děkujeme panu Jínovi za pěkné
fotky.

Trenéři Dráčat  M+M+M+M+H

13.6.2020

Velký úspěch kbelských  Dráčat

Po jarní koronavirové přestávce se v sobotu 13.6. uskutečnil finálový turnaj  Ministaru ročníku 2019/2020.

A vyhrála ho kbelská Dráčata!  Ve více než desetileté tradici turnaje Ministar kbelští zvítězili poprvé !!

Blahopřejeme všem hráčům a realizačnímu týmu.
 

J. Němec

11.6.2020

INFORMACE

"Fotbalový kemp Evy Haniakové  - pro zájemce je ještě několik volných míst".
Kemp se bude konat ve Veletově nedaleko Kolína a to od 13.7. - 18.7. 2020
Kempu se mohou zúčastnit děvčata a chlapci ročníku 2005 – 2011 (ostatní
ročníky po domluvě). 
Cena kempu je 5 800 Kč včetně DPH (pro stálé účastníky 5300 Kč při 4 účasti)
Těšíme se na Vás a věříme, že se v létě na našem kempu potkáme.
Zde odkaz na přihlášku
 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9Jh3AeLz3b-1TrMLztClhxnEl2dS_
FMfyCKpAdbx0kiMeIg/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR2RffRi8JAPosj2ViMigj5
qpomU2K8F-Kkb1EO5Zn89nCY5C2flfqrmfcA
(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9Jh3AeLz3b-1TrMLztClhxnEl2dS_FMfyCKpAdbx0kiMeIg/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR2RffRi8JAPosj2ViMigj5qpomU2K8F-Kkb1EO5Zn89nCY5C2flfqrmfcA)
 

8.2.2020

TURNAJ V KOLODĚJÍCH

Dnes další  povedený turnaj předpřípravky v Kolodějích .Druhe misto za 3 výhry a remizu 5:5 s Čakovicemi, které turnaj nakonec vyhrály o skóre. Kluci všechny zápasy odehráli  naplno, neměli  žádnou slabou chvilku a v poli ani v bráně nedělali chyby. Nejlepší hráč dnes urcite Tomáš Hrouda, dozadu přes něho nikdo neprošel a vpředu kouzlil. Trojice Hrouda Čermák Švec několikrát prokombinovala až do prazdné brány. Velká pochvala a gratulace celému týmu👍🏻.
Jindra Arabasz

24.1.2020

Příspěvky JARO 2020

Provozní příspěvky dle kategorií:

Předpřípravka: 1 650 Kč / pololetí, 2. dítě 825 Kč / pololetí

Mladší a starší přípravka: 2200 Kč / pololetí, 2. dítě 1100 Kč / pololetí

(MŽ-S, SŽ - K+S,  , MD - K, SD - K): 2200 Kč / pololetí, 2. dítě 1100 Kč / pololetí

Muži (hráči) mužstvo A  1450  Kč,   mužstvo (jen) B  750 Kč Kč/pololetí

(Fond: výše fondu je na rozhodnutí každého trenéra, obvykle 100 Kč (100 Kč i pro 2. dítě) / pololetí)

Turnaje rozpočet dle počtu dětí

Členství ve Spartaku Kbely z.s.: dospělí  od 18 let: 100 Kč / rok,  mládež  50 Kč  - platí se na jaře a při nové registraci  

Členství ve FAČRu (podmínka registrace): 200 Kč / rok dospělí, 100 Kč / rok do 18 let - platí se na jaře a při nové registraci

 

Výběr a předání vybraných příspěvků  - mužstva přípravek do konce února, ostatní mužstva do 15.3.2020 !!

17.12.2019

MIKULÁŠ

6.12.2019 proběhla tradiční mikulášská nadílka pro malé fotbalisty. Máme moc hodné děti, protože si do pekla nikdo výlet dělat nemusel ;-)

Kluky a holky z předpřípravky a mladší přípravky vystrašil čert a pochválil Mikuláš s andílkem v tělocvičně ZŠ Kbely a starší přípravka si mikulášsky potrénovala na hřišti Spartaku.

Za ovoce k mikulášským balíčkům děkujeme Zastávce u Srubu a za milé zpestření v podobě slevových karet na sortiment Nike Top4Football.

16.12.2019

TURNAJ KOLODĚJE

Na posledním letošním turnaji v Kolodějích jsme předvedli skvělý výkon. Všichni kluci makali, bojovali a zaslouženě jsme po dvou  výhrách, jedné remíze a dvou prohrách obsadili 4. misto, když nám bedna unikla jen o skóre. Obrovský pokrok od minulého turnaje udělal Roman, který se konečně nebál balónu ani soupeřů a dokonce vstřelil tři branky. Ve velkého hráče roste Dan, který svou rychlostí a vedením balonu snadno překonával soupeřovu obranu. Také náš nejmladší člen Spartaku Adámek se ničeho nebál a jen smůla mu nepřála vstřelit svou první branku.   V brance skvěle zachytali Adam, Roman i Lukas. Honzík David už taky vypadá, že se rozkoukal, a je na něm vidět velké zlepšení. Honzík Falter podal standardní výkon, ale víme, že má navíc tak snad se to po novém roce zlomí. Věřím, že turnaj byl přínosem i pro oba nováčky Tomáše a Matyáše a alespoň se seznámili s prostředím a pravidly. Díky moc všem rodičům za podporu.

Míra a Míša

MIKULÁŠ 2019

16.9.2019

MINISTAR KLÁNOVICE

Další ročník soutěže Ministar začal tuto sobotu turnajem v Klánovicích. Základ našeho týmu tvořili kluci ročníku 2013 Tomáš Hrouda, Honzík Švec, Vojta Trčka a Tomík Arabasz, kteří si tuto soutěž zahráli už vloni a byli skvělým příkladem pro naše nováčky. Těch jsme měli hned šest, z toho pět kluků ročníku 2014. Na to, že se teprve seznamují s pravidly a opravdovým fotbalem se ničeho nezalekli a vedli si opravdu skvěle. Obzvlášť Adam Babo, který spolehlivě odchytal dvě utkání a v poli udivoval bojovností a rychlostí. Další borec, Honzík Falter trénující teprve od září potvrdil předpoklady a v budoucnu se jistě stane pilířem týmu. Pochválit musíme i Vítka Jínu, Danďu Křiváka, Joshuu Halase a Lukase Baranka, kteří přes počáteční nervozitu brzy rozkoukali a stali se platnými hráči týmu Dráčat. I přes to, že jsme skončili 5. ze 7 účastníků, to byl velmi přínosný turnaj, kde jsme poznali skvělý pocit vítězství i hořkost porážky. Příští týden nás čeká druhý turnaj v Říčanech na kterém odstanou šanci i další nováčci a věříme, že si to užijí stejně krásně jako dnešní patra Dráčat.
Trenéři Míra a Míša
 

4.9.2019

Příspěvky PODZIM 2019

Provozní příspěvky dle kategorií:

Předpřípravka: 1 650 Kč / pololetí, 2. dítě 825 Kč / pololetí

Mladší a starší přípravka: 2200 Kč / pololetí, 2. dítě 1100 Kč / pololetí

(Fond: výše fondu je na rozhodnutí každého trenéra, obvykle 100 Kč (100 Kč i pro 2. dítě) / pololetí)

Turnaje rozpočet dle počtu dětí

Členství ve Spartaku Kbely z.s.: dospělí  od 18 let: 100 Kč / rok,  mládež  50 Kč  - platí se na jaře a při nové registraci  

Členství ve FAČRu (podmínka registrace): 200 Kč / rok dospělí, 100 Kč / rok do 18 let - platí se na jaře a při nové registraci

Výběr příspěvků  - do konce září 2019 - dokončení a předání za jednotlivá mužstva postupně  do 21. října 2019

NÁBOR

27.8.2019

TRÉNINKY PŘEDPŘÍPRAVKY PODZIM 2019

Tréninky předpřípravky (ročníků 2013 a 2014) budou probíhat od 3.9.2019 ve dnech:
Úterý 16:30 - 18:00
Čtvrtek 16:30 - 18:00
 
Ve čtvrtek 29.8.2019 od 17 hodin se bude konat trénink dobrovolný, od září již povinně.
 
Hezký zbytek prázdnin, těšíme se na vás
 
 
Trenéři Míra Schmid, Jan Cína, Tomáš Zellinger, Michaela Frydrychová a Terka Dvořáková

27.6.2019

DOKOPNÁ II

V pondělí 24.6. se uskutečnila v náhradním termínu Dokopná přípravkových oddílů. Tentokrát bylo počasí naprosto ideální.
A tak se kluci a holky dočkali zaslouženého závěrečného tréninku v  sezoně 2018/2019.

Program byl vskutku nabitý a po celé odpoledne ho svým slovem provázel trenér Honza Říha.

Na hřištích postupně probíhaly jednotlivé zápasy. Nejprve naše nejmenší předpřípravky sehrály dlouho očekávaný zápas proti maminkám. Jako správný kouč maminek se objevil u postranní čáry trenér Michal Nebeský.
Na utkání byla donesena nosítka i zdravotní kufr. Naštěstí nebylo potřeba žádného ošetření a hra maminek byla korunována výhrou.

Následoval zápas ročníku 2011 proti tatínkům. Paralelně se všemi zápasy probíhaly kvalifikační střelby břevínek na zadní části hřiště, které měl ve své kompetenci trenér Míra Schmid.

Vzájemné dramatické utkání sehrály ročníky Starších a Mladších přípravek. Velké množství přihlížejících rodičů, trenérů a sourozenců vidělo remízovou fotbalovou bitvu, kterou musely rozhodnout až penalty ve prospěch SP.

Ti co měli svá utkání odehrána měli možnost namalovat obrázek na téma Můj největší fotbalový zážitek, či si vlastnoručně vyrobit placku se svým návrhem a to díky pomoci skupině maminek v čele s Martinou Petráňovou.

O doplňování energie všech přítomných se staralo duo trenérů Martin Kazda a Vašek Petráň, kteří grilovali maso. Kdo měl chuť tak si v krásném slunečném odpoledni mohl dát ovoce, které nachystaly maminky a všem přišla k chuti Pima zmrzlina od našeho dlouholetého sponzora.

Závěrečný zápas trenérů proti třem skupinám z řad našich přípravek přinesl i poslední gól sezony. Šťastným střelcem vítězné penalty byl Vítek Arabasz, který překonal v brance dalšího Vítka, tentokrát trenéra Mrkvičku.

A to už  následovala společné fotka všech účastníků závěrečné dokopné s mohutným pokřikem Kbelská Dráčata........

Ještě vám dlužím vítěze v soutěži břevínek. Tímto se stal překvapivě, ale zcela zaslouženě, zástupce z ročníku předpřípravek Adámek Nebeský, který ze tří pokusů dvakrát nezaváhal a i ta třetí střela byla velice blízko.

To už se u moderátoreského pultu svého náčiní chopil DJ Kumbál a dotvářel svou Oldies diskotékou nezapomenutelnou atmosféru. Jako již tadičně byla dokopné ukončena konfetovým ohňostrojem a mě již nezbývá než všem moc poděkovat za úspěšnou fotbalovou sezonu a popřát všem krásné prázdniny, spoustu zábavy a v září opět na viděnou na zeleném pažitu.

V. Mrkvička

Reportážní foto od Petra Váni (výběr) -  celé album  P. Váni viz odkaz na konci.
 

A kdo chce vidět ještě více fotek z dokopné, může si otevřít tento odkaz od Petra Váni:

http://petrvana.cz/index.php?album=spartakkbely/20190624-dokopna

 

12.6.2019 (aktualizováno 20.6.2019)

DOKOPNÁ - NÁHRADNÍ TERMÍN STANOVEN NA PONDĚLÍ 24.6.2019

19.6.2019

INFO z 1. části "dokopné" 19.6. můžete vidět v klubové sekci Aktuality

J. Němec

 

29.5.2019
 
MINISTAR VE KBELÍCH
 
Jarní část seriálu Ministar máme úspěšně za sebou a dvě první místa, jedno druhé a jedno třetí, nám zaručuje postup do druhé úrovně při finálovém turnaji v Běchovicích. Ani tam jistě nebudeme bez šance, protože předvedenou hrou a ohromným zlepšením všech Dráčat si budujeme velký respekt u soupeřů. Důkazem je i vítězství v přátelském utkání nad Vinoří, kteří hrají skupinu zlatou.
Tuto neděli 26.5. jsme čtvrtý turnaj organizovali my, na našem krásném hřišti Václava Seiferta. Předešlé tři turnaje měly vysokou organizační úroveň a tak jsme pozadu nechtěli zůstat ani my. Díky skvělému týmu trenérů vše probíhalo hladce a bez jakýchkoliv problémů. Navíc kultivovaně a vtipně turnajem provázel ten z nejpovolanějších, moderátor Honza Říha. Jako již tradičně, vtiskl turnaji skvělý glanc. Turnaje se kromě domácího A týmu zúčastnilo i naše B družstvo a na to, že bylo postaveno vesměs z nováčků dokázalo alespoň dvakrát remizovat, na lepší týmy však nestačilo, ale záměr, aby si turnaj na domácí půdě užily všechny naše děti, se povedl. Byl to pro našich 22 Dráčat opravdový svátek. Našemu A týmu jen těsně (o 3 góly) unikl triumf, ale druhé místo je taky báječné. Vítězem se stalo družstvo Viktorie Radim se kterou jsme smolně prohráli 2:3.
Na závěr bych chtěl poděkovat koučům Michalovi Nebeskému, Pepovi Kafoňkovi, Honzovi Cinovi a Tomáši Zelingerovi, za to, jak skvěle vedli své týmy. Dále rozhodčím turnaje Vitkovi Mrkvičkovi, Martinu Kazdovi, Vláďovi Nedvědovi a Petru Kubalíkovi, kteří suverénně a zkušeně odpískali celkem 26 utkání. Zároveň i všem fanouškům a obzvlášť B týmu za neustálé povzbuzovaní A týmu. Janě Brožkové za skvělé řízečky a obstaraní odměn a hlavně již tradičně našim maminkám, které připravili opět skvělé a neodolatelné dobrůtky. Vše se opět snědlo i když se stoly téměř prohýbaly. Pochvala také patří obsluze hospůdky, za to jak vše zvládla a za skvělé klobásky. Zase si můžeme říct, dobře my!
 
Za fotky děkujeme Petrovi Váňovi

26.5.2019

INFORMACE 

"DOKOPNÁ" pro všechny členy Spartaku  i  společného  mužstva mladších žáků  Satalice + Kbely  bude ve středu 19.června 2019 od 17:00 hodin  ve Kbelích.

Bude připraven zajímavý program - sledujte  další informace

14.4.2019
 
ZHODNOCENÍ ZIMNÍ SEZONY
 
Během zimní přípravy jsme odehráli celkem 12 turnajů, kdy se většina odehrála na umělé trávě a po výkoností stránce jsme měli vzestupnou tendenci. Dvě první místa a několik pódiových umístění byla odměnou za skvělou práci na tréninku. Základ týmu tvořili zkušení hráči, kteří v něm působí už dva roky a bez kterých bychom jen těžko poskládali soupisku v dostatečném počtu a za to jim a jejich rodičům patří velký dík. Snažili jsme se zároveň do týmu zapojit i nováčky a na každém turnaji vždy měli příležitost se zúčastnit, kterou využili a získali tak první zkušenosti. Vrcholem zimní přípravy byl turnaj Matěje Kocourka ve Vykáni, kam přijely týmy jako Liberec, Mladá Boleslav nebo Příbram. V této skvělé společnosti hrála naše Dráčata vyrovnaná utkání a krásné 4. místo z 8 účastníků bylo moc příjemné.
Před námi je jarní část tradiční soutěže Ministar, kde po podzimní části budeme hrát bronzovou skupinu, ale věříme, že postup do stříbrné skupiny je v silách našich malých borců.
Trenéři Dráčat

29.3.2019

TRÉNINKY OD 2.4.2019

Od úterý 2.4.2019 začíná jarní tréninková sezóna. Tréninky se z tělocvičen přesouvají ven, na hřiště Spartaku Kbely a budou ve stejných časech, jako na podzim, to znamená úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00.

Tréninky nebudou v době prázdnin v ZŠ a ve dnech vyhlášeného ředitelského volna ve kbelské ZŠ.

Rozpis jarních tréninků najdete zde: http://www.spartak-kbely.cz/Treninky.html

29.3.2019

FOTBALOVÝ BAZÁREK

V úterý 2.4.2019 se v čase tréninku - od 16:30 do 18:00 bude konat bazárek fotbalového vybavení.

Máte-li doma již nepotřebné kopačky, chrániče, tréninkové dresy nebo teplákovky, přineste je v úterý označené cenou a jménem. Bazárek je primárně pro týmy přípravek, ale není to podmínkou.

Ke koupi budou i nové lahvičky, funkční čepice a pár nových dospěláckých kšiltovek.

17.3.2019

FOTBALOVÝ PLES PŘÍPRAVEK - FOTOGRAFIE

Galerii zobrazíte kliknutím na obrázek:

4.3.2019

FOTBALOVÝ PLES PŘÍPRAVEK

24.1.2019

TRÉNINKY O PRÁZDNINÁCH NEBUDOU

V době pololetních a jarních prázdnin pro Prahu 9 (1.2.2019 a 18.-22.2.2019) tréninky nebudou.

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemně strávené volno :-)

21.1.2019

PLES PŘÍPRAVEK 2019

Letošní ples malých fotbalistů se bude konat 15.3.2019 v Lidovém domě.

8.12.2018

MIKULÁŠSKÁ 2018

V pondělí 3.12.2018 proběhla tradiční mikulášská nadílka přípravek, při které Mikuláš obdaroval 85 dětí.

 

 

Předpřípravka a kluci ročníku 2011 byli v první skupině:

 

V druhé pak děti  ročníku 2010 a starší přípravka

 

 

21.11.2018

mikuláš

24.10.2018

TRÉNINKY V TÝDNU 29.10.-2.11.2018

Ve dnech 29.-30.10 se tréninky z důvodu podzimních prázdnin v ZŠ a především díky změně času na zimní a brzké tmě nekonají.

Od 2.11.2018 začínáme chodit do tělocvičen. V případě potřeby dalších informací k rozdělení do skupin, kontaktujte prosím, Janu Brožkovou.

 

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2018/19

Období od 1.11.2018-31.3.2019
 
Předpřípravka - bude rozdělena na 2 skupiny. O rozdělení dětí bude informovat vedoucí týmu.
 
Skupina 1
Pondělí        16:00-17:00        Sokol Satalice
Středa         16:00-17:00        Sokol Kbely
 
Skupina 2
Pondělí        17:00-18:00        Sokol Satalice
Pátek           16:00-17:00        Sokol Kbely

17.9.2018

TRÉNINKY V TÝDNU 17.9-21.9.2018

Z důvodu konání vloženého utkání dorostu je úterní trénik (18.9.2018) zrušen.

Jako náhrada je domluven přátelský zápas ve Vinoři na středu 19.9.2018 od 17:00. Sraz bude v 16:30 ve Vinoři a s sebou vezměte klukům černá trika.

Adresa: Bohdanečská 677, 190 17 Praha-Vinoř

Čtvrteční trénink bude v obvyklém čase.

Děkujeme za pochopení.

17.9.2018

SETKÁNÍ S RODIČI 19.10.2018

19.10. proběhne setkání s rodiči v hospůdce Spartaku Kbely

Časový harmonogram:
17:00 - 18:00 Rodiče PP
18:00 - 19:00 Rodiče MP, SP
19:00 - ... Koncert skupiny 4.cenová skupina pro rodiče a přátele klubu.

Program setkání:
Informace o chodu klubu
Shrnutí sezony 2017/2018
Plán na sezonu 2018/2019
Diskuze.

6.8.2018

TRÉNINKY PP PODZIM 2018

Tréninky předpřípravky, ročníků 2012 a 2013, budou probíhat od 27.8.2018 ve dnech:

Úterý 16:30 - 18:00
Čtvrtek 16:30 - 18:00
 
Srpnové tréninky budou dobrovolné, od září již povinně.
 
Hezký zbytek prázdnin, těšíme se na vás
 
Trenéři Míra Schmid, Michal Nebeský, Pavel Kraml, Pepa Kafoněk a Terka Dvořáková

18.7.2018

PRÁZDNINY

Všem hráčům, rodičům a fanouškům přejeme krásné prázdniny a těšíme se na vás v září :-)

V průběhu srpna přidáme na web informace k začátku sezony.

29.5.2018

MINISTAR VE KBELÍCH JE ZA NÁMI

Závěrečný turnaj bronzové skupiny B seriálu Ministar jsme pořádali tuto neděli u nás ve Kbelích. A po všech stránkách se nám to opět moc podařilo. Díky velké základně, jsme si dovolili nasadit dva naše týmy. Ten první, složený vesměs z hráčů ročníku 2011 se umístil na hezkém třetím místě, ovšem jen jedna branka nás dělila od místa druhého. Druhý Xaverov jsme porazili 6:1! Kluci makali, dřeli a zaslouží velkou pochvalu za skvělé výkony a úspěšnou reprezentaci našeho klubu.
Druhý tým složený z hráčů ročníků 2012 a 2013 skončil sice poslední, ale zkušenosti, které kluci získali se budou moc hodit v dalších ročnících Ministar. Kluci byli šťastní, že si mohou zahrát na domácím turnaji a výsledek vůbec neřešili.
Chtěl bych moc poděkovat našim maminkám, za to, jaké připravili dobrůtky malým fotbalistům. Skoro jsem si myslel, že jsem na Prague Food Festivalu:) Obava, že tolik dobrůtek se nesní, záhy opadla - nikdo neodolal.
Velký dík patří kolegům trenérům, za pomoc s organizací, za to jak bravurně se zhostili rolí rozhodčích (Víťa, Michal, Vašek) holkám vedoucím (Jana a Martina) za pomoc, která třeba není vidět, ale my bez nich nemůžeme fungovat. Trenérům (Pepa a Pavel), kteří se celý turnaj skvěle věnovali svým tymům. Rodičům za férovou podporu a samozřejmě moderátorovi Honzovi Říhovi, který vtiskl turnaji štábní kulturu.
Děkuji všem a teď si můžeme říct: Dobře my!
trenér Míra

20.4.2018

NOMINACE MINISTAR JARO 2018

 
Číslo
 
Jméno
Příjmení
22.4. Ríčany nominace
28.4. Běchovice nominace
12.5. Vyžlovka nominace
27.5. Kbely nominace
1
Jan
Dvořák
X
X
X
X
2
Jaroslav
Dvořák
X
X
X
X
3
Jakub
Jaroš
X
X
X
X
4
Adam
Leibl
X
 
X
X
5
Lukáš
Petráň
 
 
X
X
6
David
Malec
 
 
X
X
7
David
Škořepa
 
 
 
 
8
Jonáš
Fojtík
X
 
 
X
9
Tobiáš
Brožek
X
X
X
X
10
Lukáš
Lorenc
 
 
 
 
11
Štěpán
Tóth
 
 
 
 
12
Diana
Norková
X
X
 
X
13
Vítek
Arabasz
X
 
X
X
14
Jan
Novák
X
 
X
X
15
Daniel
Kafoněk
 
X
 
 
16
Jan
Štrof
 
 
 
 X
17
Martin
Musialek
 
 
 
X
18
Radim
Sebek
 
 
X
X
19
Ondřej
Mareček
 
 
 
 X
20
František
Brynych
 
X
 
X
21
Oliver
Cada
 
X
 
X
22
Tomáš
Holzer
 
X
 
 
 

4.4.2018

PLES FOTBALOVÉ MLÁDEŽE - VIDEA

V aktualitách na webu http://www.spartak-kbely.cz/Aktuality.html

18.3.2018

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

V rámci fotbalového soustředění mládeže Spartaku Kbely v Brandýse nad Labem je možnost přihlásit vaše dítě ročníku 2011 a mladší ve dnech 9.-11. srpna 2018 v čase 8:00 - 17:00 na třídenní příměstský tábor.
Aktivity plné fotbalu, her a soutěží budou skvělým doplňkem prázdninového programu vašeho dítěte. Cena 200,- Kč /den. Cena zahrnuje 2x svačinu, oběd a pitný režim.
Doprava vlastní.
 
V případě Vašeho zájmu nás informujte na emailu: j.brozkova@gmail.com
 
Následně Vám bude zaslána přihláška s detailními informacemi.

.

11.9.2017

Vedoucí týmu PP (2011-2012)

Jana Brožková        702 150 145     j.brozkova@gmail.com

TOPlist