Sezona 2020 / 2021

31.8.2020

Docházka SŽ - srpen 2020 (včetně soustředění)

        10. VIII. 12. VIII. 14. VIII. 17. VIII. 19. VIII. 21. VIII. 22. VIII. 23. VIII. 24. VIII. 25. VIII. 26. VIII. 27. VIII. 28. VIII. 29. VIII. 31. VIII. Celk. Celk.
        T T T T T T S S S S S S S S T T U
  Členské ID Příjmení Jméno                                  
                                         
1 2007 Matušinec Michal       A A A S S S S S S S S   11 0
2 2007 Kapral Tomáš         A A S S S S S S S S   10 0
3 2006 Biedrawa Adam             S S S S S S S S   8 0
4 2006 Rybalka Jaroslav                               0 0
5 2006 Forman Radek A A A     A S S S S S S S S A 13 0
6 2006 Alexij Jakub   A   A A   S S S S S S S S A 12 0
7 2006 Mlčoch Ondřej             S S S S S S S S A 9 0
8 2006 Matušinec Ondřej       A A A S S S S S S S S A 12 0
9 2006 Kvasnička Matouš       A A                   A 3 0
10 2006 Tříska Jan       A                       1 0
11 2006 Lipták Tomáš       A A A                 A 4 0
12 2006 Havlíček František A A A       S S S S S S S S A 12 0
13 2007 Hadrava Kryštof                             A 1 0
14 2006 Kodejš Petr             S S S S S S S S   8 0
15 2006 Pěchouček Patrik         A A                 A 3 0
16 2007 Albert Tadeáš     A A A A S S S S S S S S A 13 0
17 2007 Smolyakov Vladimír             S S S S S S S S A 9 0
18 2006 Černý Martin       A A A S S S S S S S S   11 0
        2 3 3 8 9 8 12 12 12 12 12 12 12 12 11    

 

27.6.2020

Docházka červen  2020

Docházka - květen 2020

8.6.2020

12.4.2020

Docházka - březen 2020

 
 
                                                           02. III.    04. III.    06. III.    09. III.    Celk.    Celk.
                                                                T          T           T           T          T         U
       RN     Příjmení        Jméno                        
                                    
1    2007    Matušinec    Michal                 0                                                 0        0
2    2007    Kapral         Tomáš                                                        A          1         0
3    2006    Biedrawa     Adam                  A          A                                     2         0
4    2006    Rybalka      Jaroslav                           A                                     1         0
5    2006    Forman      Radek                   A          A          A                         3        0
6    2006    Alexij         Jakub                     A                                                 1        0
7    2006    Mlčoch      Ondřej                   A          A           A                        3        0
8    2006    Matušinec Ondřej                                                       A              1        0
9    2006    Kvasnička  Matouš                 A          A           A         A             4        0
10    2006  Tříska     Jan                          A          A                                      2        0
11    2006   Lipták      Tomáš                    A                                                  1        0
12    2006   Havlíček  František               A                                                  1        0
13    2007   Hadrava  Kryštof                                                       A              1        0
14    2006   Heřman   Adam                                                                          0       0
15    2006   Kodejš    Petr                        A                                                   1       0
16    2005   Lashway  Nicholas                A          A          A          A              4       0
17    2006   Pěchouček Patrik                  A          A          A          A              4       0
18    2006   Uryadnikov Artemy                                                                     0       0
19    2006   Havránek    Pavel                                                                       0       0
20    2006   Černý         Martin                 A                                                   1        0
                                                                12         8          5           6        


 

24.2.2020

Docházka a účast v utkáních - únor 2020

 

        03. II. 05. II. 07. II. 10. II. 12. II. 14. II. 15. II. 17. II. 19. II. 21. II. Celk. Celk.
        T T T T T T U T T T T U
  Členské ID Příjmení Jméno             Nymburk          
                               
1 2007 Matušinec Michal A A A A A A U   A   7 1
2 2007 Kapral Tomáš           A U A A A 4 1
3 2006 Biedrawa Adam A A A   A A U A A A 8 1
4 2006 Rybalka Jaroslav   A A   A A U   A A 6 1
5 2006 Forman Radek           A U A A A 4 1
6 2006 Alexij Jakub                 A A 2 0
7 2006 Mlčoch Ondřej   A A A     U   A A 5 1
8 2006 Matušinec Ondřej A   A A A A U A A A 8 1
9 2006 Kvasnička Matouš A A   A   A U       4 1
10 2006 Tříska Jan               A   A 2 0
11 2006 Lipták Tomáš         A A U A A A 5 1
12 2006 Havlíček František         A A U A   A 4 1
13 2007 Hadrava Kryštof               A     1 0
14 2006 Heřman Adam           A U A A   3 1
15 2006 Kodejš Petr A A A     A   A A A 7 0
16 2005 Lashway Nicholas     A A     U A     3 1
17 2006 Pěchouček Patrik     A A A A U   A A 6 1
18 2006 Uryadnikov Artemy A A   A             3 0
19 2006 Havránek Pavel                 A   1 0
20 2006 Černý Martin A A A A A A U A A   8 1
        7 8 9 8 8 13 14 12 14 12    


 

5.2.2020

Docházka a účast v utkáních - leden 2020

        03. I. 04. I. 06. I. 08. I. 10. I. 13. I. 15. I. 17. I. 18. I. 20. I. 22. I. 24. I. 27. I. 29. I. 31. I. Celk. Celk.
        T U T T T T T T U T T T T T T T U
  Členské ID Příjmení Jméno   Meteor             Zeleneč                
                                         
1 2007 Matušinec Michal A U A A A A A A U           A 8 2
2 2007 Kapral Tomáš   U A   A A A A U A A A       8 2
3 2006 Biedrawa Adam A U A A A A A A U A A   A A   11 2
4 2006 Rybalka Jaroslav       A A     A U   A A   A A 7 1
5 2006 Forman Radek       A A A A   U A A A A A A 10 1
6 2006 Alexij Jakub A U A   A A     U A   A       6 2
7 2006 Mlčoch Ondřej     A A A   A A U A   A       7 1
8 2006 Matušinec Ondřej A   A A A A   A U A A   A   A 10 1
9 2006 Kvasnička Matouš       A   A       A     A A   5 0
10 2006 Tříska Jan     A A   A A   U A   A A A   8 1
11 2006 Lipták Tomáš     A A A A A A   A           7 0
12 2006 Havlíček František A U   A A A       A           5 1
13 2006 Bertolin David                               0 0
14 2007 Hadrava Kryštof A U A A                 A     4 1
15 2006 Heřman Adam A U   A     A A U A A A       7 2
16 2006 Kodejš Petr   U A   A A   A U             4 2
17 2005 Lashway Nicholas A U A A A A A A U A A A A A A 13 2
18 2006 Pěchouček Patrik                               0 0
19 2006 Semecký Vít                               0 0
20 2006 Černý Martin A U A A A   A A U A       A   8 2
        9 10 12 14 13 12 10 11 13 13 7 8 7 7 5    

 

5.1.2020

Docházka na tréninky a utkání v prosinci 29019

        02. XII. 04. XII. 06. XII. 07. XII. 09. XII. 11. XII. 13. XII. 16. XII. 18. XII. 20. XII. 21. XII. Celk. Celk.
        T T T U T T T T T T U T U
  Členské ID Příjmení Jméno       Bohn.             Ďáblice    
                                 
1 2007 Matušinec Michal A       A A A A A A U 7 1
2 2007 Langer Ondřej                       0 0
3 2007 Kapral Tomáš A A A U     A A   A U 6 2
4 2006 Biedrawa Adam A A A U A A A A A A U 9 2
5 2006 Rybalka Jaroslav   A A U   A A   A A U 6 2
6 2006 Forman Radek A A A U A A A         6 1
7 2006 Alexij Jakub A   A U   A   A   A U 5 2
8 2006 Mlčoch Ondřej   A     A A A A A A U 7 1
9 2006 Matušinec Ondřej                       0 0
10 2006 Kvasnička Matouš                       0 0
11 2006 Tříska Jan   A A   A A A         5 0
12 2006 Lipták Tomáš               A       1 0
13 2006 Havlíček František       U A A     A A   4 1
14 2006 Bertolin David                       0 0
15 2007 Hadrava Kryštof     A   A   A A   A U 5 1
16 2006 Heřman Adam A A   U             U 2 2
17 2006 Kodejš Petr               A   A U 2 1
18 2005 Lashway Nicholas A A A U A A A   A   U 7 2
19 2005 Šmíd David A                     1 0
20 2006 Pěchouček Patrik                       0 0
21 2006 Semecký Vít         A   A   A A   4 0
22 2006 Havránek Pavel                       0 0
23 2006 Černý Martin A A A U A A A A A A U 9 2
        9 9 9 9 10 10 11 9 8 11 11    

 

1.12.2019

Docházka v listopadu 2019 - tréninky a utkání

 

 

        01. XI. 02. XI. 04. XI. 06. XI. 08. XI. 11. XI. 13. XI. 15. XI. 18. XI. 20. XI. 22. XI. 24. XI. 25. XI. 27. XI. 29. XI. 30. XI. Celk. Celk.
        T U T T T T T T T T T U T T T U T U
  RN Příjmení Jméno   Optim.                   Xaverov       Admira    
                                           
1 2007 Matušinec Michal A U A A A A A A A A A U A A A U 13 3
2 2007 Langer Ondřej                                 0 0
3 2007 Kapral Tomáš   U A A A A A A A A A U A A A   12 2
4 2006 Biedrawa Adam     A A A A A A                 6 0
5 2006 Rybalka Jaroslav A U   A A A       A A U     A U 7 3
6 2006 Forman Radek A U A A A A A A A A A U A A A U 13 3
7 2006 Alexij Jakub   U   A A     A A A   U A A A U 8 3
8 2006 Mlčoch Ondřej A U A     A A A   A A U A A A U 10 3
9 2006 Matušinec Ondřej                                 0 0
10 2006 Kvasnička Matouš     A     A A   A             U 4 1
11 2006 Tříska Jan     A A A   A A   A A           7 0
12 2006 Lipták Tomáš A U A A   A A A     A U A A A U 10 3
13 2006 Havlíček František A U A A A     A A A A U   A A U 10 3
14 2006 Bertolin David A   A A                         3 0
15 2007 Hadrava Kryštof     A A A   A A A       A A A U 9 1
16 2006 Heřman Adam A U A A   A A         U A A A U 8 3
17 2006 Kodejš Petr A U A A A A A A A A A U A A   U 12 3
18 2005 Lashway Nicholas A U A A A A   A A   A U A A   U 10 3
19 2005 Šmíd David                                 0 0
20 2006 Pěchouček Patrik A U A A   A                     4 1
21 2006 Semecký Vít     A A   A A     A     A A   U 7 1
22 2006 Havránek Pavel     A A   A                     3 0
23 2006 Černý Martin A   A A A A A A A A A U A A A U 13 2
        12 12 18 18 12 15 13 13 10 11 11 12 12 13 11 14    

 

9.11.2019

Docházka v říjnu 2019 - tréninky a utkání

        02. X. 04. X. 05. X. 07. X. 09. X. 11. X. 12. X. 14. X. 16. X. 18. X. 20. X. 21. X. 23. X. 25. X. 30. X. Celk. Celk.
        T T U T T T U T T T U T T U T T U
  Členské ID Příjmení Jméno     Xaverov       Újezd P4       Háje JM     Chodov      
                                         
1 2007 Matušinec Michal A A U A       A A A U   A U   7 3
2 2007 Langer Ondřej                               0 0
3 2007 Kapral Tomáš   A U A   A U A A A U A A U   8 4
4 2006 Biedrawa Adam A   U A A A U A   A   A A U   8 3
5 2006 Rybalka Jaroslav   A U   A A U A A   U A   U   6 4
6 2006 Forman Radek A A U A A A U A A A U A A U A 11 4
7 2006 Alexij Jakub   A U   A A U A A   U A A U   7 4
8 2006 Mlčoch Ondřej     U A A               A U A 4 2
9 2006 Matušinec Ondřej                               0 0
10 2006 Kvasnička Matouš   A U       U A A A U   A     5 3
11 2006 Tříska Jan   A U A A     A               4 1
12 2006 Lipták Tomáš A A U A A A U A A A U A A   A 11 3
13 2006 Havlíček František   A U A A A U A A A U A A U A 10 4
14 2006 Bertolin David A     A A A U A     U A       6 2
15 2007 Hadrava Kryštof A             A A A   A A U   6 1
16 2006 Heřman Adam A A U   A   U A   A U A   U   6 4
17 2006 Kodejš Petr   A U A A A U   A       A U A 7 3
18 2005 Lashway Nicholas A A U A A A U A   A U A A U A 10 4
20 2005 Šmíd David                               0 0
21 2006 Pěchouček Patrik A A U A       A A A U     U A 7 3
22 2006 Semecký Vít A A U A A A U A A A U A A U   10 4
23 2006 Černý Martin       A A A   A   A   A A U A 8 1
        10 14 16 14 14 12 13 17 12 13 13 13 14 15 8    

 

10.10.2019

Docházka v září 2019 - tréninky a utkání

        02. IX. 04. IX. 06. IX. 07. IX. 09. IX. 11. IX. 13. IX. 16. IX. 18. IX. 20. IX. 21. IX. 23. IX. 25. IX. 27. IX. 29. IX. 30. IX. Celk. Celk.
        T T T U T T T T U T U T T T U T T / S U
  Členské ID Příjmení Jméno       Union Žižkov         Slavia - holky   Kyje       Klánovice      
                                           
1 2007 Matušinec Michal A A   U   A A A U         A U   6 3
2 2007 Langer Ondřej   A A                           2 0
3 2007 Kapral Tomáš   A   U     A A U A U A A   U A 7 4
4 2006 Biedrawa Adam A A A       A A U A U A A A U A 10 3
5 2006 Rybalka Jaroslav   A A U   A A   U   U A A   U A 7 4
6 2006 Forman Radek A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
7 2006 Alexij Jakub A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
8 2006 Mlčoch Ondřej A   A U A A A A U   U A A A U   9 4
9 2006 Matušinec Ondřej A A                             2 0
10 2006 Kvasnička Matouš   A   U           A U A A A     5 2
11 2006 Tříska Jan         A A           A A A   A 6 0
12 2006 Lipták Tomáš   A A   A A A A U A U A A   U A 10 3
13 2006 Havlíček František A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
14 2006 Bertolin David A A   U A A   A U     A A     A 8 2
15 2007 Hadrava Kryštof A A A   A A A A   A U         A 9 1
16 2006 Heřman Adam A A A U   A A A U   U         A 7 3
17 2006 Kodejš Petr A A A U A A A A U A U A   A U A 11 4
18 2005 Lashway Nicholas A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
19 2006 Vališ Daniel A   A                 A         3 0
20 2007 Sýkora Richard                                 0 0
21 2005 Šmíd David A A   U   A   A                 4 1
22 2006 Pěchouček Patrik A A A U A A A A U A U   A A   A 11 3
23 2006 Semecký Vít         A A A A U     A A A U A 8 2
24 2006 Calda Daniel A       A                       2 0
        16 18 14 14 13 16 15 16 15 11 14 15 14 12 12 15    

 

1.9.2019

Tréninky a soustředění SŽ v srpnu 2019

 

        19. VIII. 21. VIII. 23. VIII. 24. VIII. 25. VIII. 26. VIII. 27. VIII. 28. VIII. 29. VIII. 30. VIII. 31. VIII. Celk. Celk.
        T T T S S S S S S S S T / S U
  Členské ID Příjmení Jméno                          
                                 
1 2007 Matušinec Michal       S S S S S S S S 8 0
2 2007 Langer Ondřej     A                 1 0
3 2007 Albert Tadeáš       S S S S S S S S 8 0
4 2007 Kapral Tomáš       S S S S S S S S 8 0
5 2006 Biedrawa Adam     A S S S S S S S S 9 0
6 2006 Rybalka Jaroslav A   A S S S S S S S S 10 0
7 2006 Forman Radek A     S S S S S S S S 9 0
8 2006 Alexij Jakub A A A S S S S S S S S 11 0
9 2006 Mlčoch Ondřej   A A S S S S S S S S 10 0
10 2006 Matušinec Ondřej       S S S S S S S S 8 0
11 2006 Kvasnička Matouš       S S S S S S S S 8 0
12 2006 Tříska Jan A   A S S S S S S S S 10 0
13 2007 Ježek Jáchym                       0 0
14 2006 Lipták Tomáš A A   S S S S S S S S 10 0
15 2006 Havlíček František A     S S S S S S S S 9 0
16 2006 Bertolin David A   A S S S S S S S S 10 0
17 2007 Hadrava Kryštof                       0 0
18 2006 Heřman Adam A A A S S S S S S S S 11 0
19 2006 Kodejš Petr A A A S S S S S S S S 11 0
20 2005 Lashway Nicholas A A A                 3 0
21 2006 Vališ Daniel   A A                 2 0
22 2007 Sýkora Richard   A                   1 0
23 2005 Šmíd David A A                   2 0
24 2006 Pěchouček Patrik A A A                 3 0
        12 10 12 16 16 16 16 16 16 16 16    

 

TOPlist