Sezona 2019 / 2020

1.12.2019

Docházka v listopadu 2019 - tréninky a utkání

 

 

        01. XI. 02. XI. 04. XI. 06. XI. 08. XI. 11. XI. 13. XI. 15. XI. 18. XI. 20. XI. 22. XI. 24. XI. 25. XI. 27. XI. 29. XI. 30. XI. Celk. Celk.
        T U T T T T T T T T T U T T T U T U
  RN Příjmení Jméno   Optim.                   Xaverov       Admira    
                                           
1 2007 Matušinec Michal A U A A A A A A A A A U A A A U 13 3
2 2007 Langer Ondřej                                 0 0
3 2007 Kapral Tomáš   U A A A A A A A A A U A A A   12 2
4 2006 Biedrawa Adam     A A A A A A                 6 0
5 2006 Rybalka Jaroslav A U   A A A       A A U     A U 7 3
6 2006 Forman Radek A U A A A A A A A A A U A A A U 13 3
7 2006 Alexij Jakub   U   A A     A A A   U A A A U 8 3
8 2006 Mlčoch Ondřej A U A     A A A   A A U A A A U 10 3
9 2006 Matušinec Ondřej                                 0 0
10 2006 Kvasnička Matouš     A     A A   A             U 4 1
11 2006 Tříska Jan     A A A   A A   A A           7 0
12 2006 Lipták Tomáš A U A A   A A A     A U A A A U 10 3
13 2006 Havlíček František A U A A A     A A A A U   A A U 10 3
14 2006 Bertolin David A   A A                         3 0
15 2007 Hadrava Kryštof     A A A   A A A       A A A U 9 1
16 2006 Heřman Adam A U A A   A A         U A A A U 8 3
17 2006 Kodejš Petr A U A A A A A A A A A U A A   U 12 3
18 2005 Lashway Nicholas A U A A A A   A A   A U A A   U 10 3
19 2005 Šmíd David                                 0 0
20 2006 Pěchouček Patrik A U A A   A                     4 1
21 2006 Semecký Vít     A A   A A     A     A A   U 7 1
22 2006 Havránek Pavel     A A   A                     3 0
23 2006 Černý Martin A   A A A A A A A A A U A A A U 13 2
        12 12 18 18 12 15 13 13 10 11 11 12 12 13 11 14    

 

9.11.2019

Docházka v říjnu 2019 - tréninky a utkání

        02. X. 04. X. 05. X. 07. X. 09. X. 11. X. 12. X. 14. X. 16. X. 18. X. 20. X. 21. X. 23. X. 25. X. 30. X. Celk. Celk.
        T T U T T T U T T T U T T U T T U
  Členské ID Příjmení Jméno     Xaverov       Újezd P4       Háje JM     Chodov      
                                         
1 2007 Matušinec Michal A A U A       A A A U   A U   7 3
2 2007 Langer Ondřej                               0 0
3 2007 Kapral Tomáš   A U A   A U A A A U A A U   8 4
4 2006 Biedrawa Adam A   U A A A U A   A   A A U   8 3
5 2006 Rybalka Jaroslav   A U   A A U A A   U A   U   6 4
6 2006 Forman Radek A A U A A A U A A A U A A U A 11 4
7 2006 Alexij Jakub   A U   A A U A A   U A A U   7 4
8 2006 Mlčoch Ondřej     U A A               A U A 4 2
9 2006 Matušinec Ondřej                               0 0
10 2006 Kvasnička Matouš   A U       U A A A U   A     5 3
11 2006 Tříska Jan   A U A A     A               4 1
12 2006 Lipták Tomáš A A U A A A U A A A U A A   A 11 3
13 2006 Havlíček František   A U A A A U A A A U A A U A 10 4
14 2006 Bertolin David A     A A A U A     U A       6 2
15 2007 Hadrava Kryštof A             A A A   A A U   6 1
16 2006 Heřman Adam A A U   A   U A   A U A   U   6 4
17 2006 Kodejš Petr   A U A A A U   A       A U A 7 3
18 2005 Lashway Nicholas A A U A A A U A   A U A A U A 10 4
20 2005 Šmíd David                               0 0
21 2006 Pěchouček Patrik A A U A       A A A U     U A 7 3
22 2006 Semecký Vít A A U A A A U A A A U A A U   10 4
23 2006 Černý Martin       A A A   A   A   A A U A 8 1
        10 14 16 14 14 12 13 17 12 13 13 13 14 15 8    

 

10.10.2019

Docházka v září 2019 - tréninky a utkání

        02. IX. 04. IX. 06. IX. 07. IX. 09. IX. 11. IX. 13. IX. 16. IX. 18. IX. 20. IX. 21. IX. 23. IX. 25. IX. 27. IX. 29. IX. 30. IX. Celk. Celk.
        T T T U T T T T U T U T T T U T T / S U
  Členské ID Příjmení Jméno       Union Žižkov         Slavia - holky   Kyje       Klánovice      
                                           
1 2007 Matušinec Michal A A   U   A A A U         A U   6 3
2 2007 Langer Ondřej   A A                           2 0
3 2007 Kapral Tomáš   A   U     A A U A U A A   U A 7 4
4 2006 Biedrawa Adam A A A       A A U A U A A A U A 10 3
5 2006 Rybalka Jaroslav   A A U   A A   U   U A A   U A 7 4
6 2006 Forman Radek A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
7 2006 Alexij Jakub A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
8 2006 Mlčoch Ondřej A   A U A A A A U   U A A A U   9 4
9 2006 Matušinec Ondřej A A                             2 0
10 2006 Kvasnička Matouš   A   U           A U A A A     5 2
11 2006 Tříska Jan         A A           A A A   A 6 0
12 2006 Lipták Tomáš   A A   A A A A U A U A A   U A 10 3
13 2006 Havlíček František A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
14 2006 Bertolin David A A   U A A   A U     A A     A 8 2
15 2007 Hadrava Kryštof A A A   A A A A   A U         A 9 1
16 2006 Heřman Adam A A A U   A A A U   U         A 7 3
17 2006 Kodejš Petr A A A U A A A A U A U A   A U A 11 4
18 2005 Lashway Nicholas A A A U A A A A U A U A A A U A 12 4
19 2006 Vališ Daniel A   A                 A         3 0
20 2007 Sýkora Richard                                 0 0
21 2005 Šmíd David A A   U   A   A                 4 1
22 2006 Pěchouček Patrik A A A U A A A A U A U   A A   A 11 3
23 2006 Semecký Vít         A A A A U     A A A U A 8 2
24 2006 Calda Daniel A       A                       2 0
        16 18 14 14 13 16 15 16 15 11 14 15 14 12 12 15    

 

1.9.2019

Tréninky a soustředění SŽ v srpnu 2019

 

        19. VIII. 21. VIII. 23. VIII. 24. VIII. 25. VIII. 26. VIII. 27. VIII. 28. VIII. 29. VIII. 30. VIII. 31. VIII. Celk. Celk.
        T T T S S S S S S S S T / S U
  Členské ID Příjmení Jméno                          
                                 
1 2007 Matušinec Michal       S S S S S S S S 8 0
2 2007 Langer Ondřej     A                 1 0
3 2007 Albert Tadeáš       S S S S S S S S 8 0
4 2007 Kapral Tomáš       S S S S S S S S 8 0
5 2006 Biedrawa Adam     A S S S S S S S S 9 0
6 2006 Rybalka Jaroslav A   A S S S S S S S S 10 0
7 2006 Forman Radek A     S S S S S S S S 9 0
8 2006 Alexij Jakub A A A S S S S S S S S 11 0
9 2006 Mlčoch Ondřej   A A S S S S S S S S 10 0
10 2006 Matušinec Ondřej       S S S S S S S S 8 0
11 2006 Kvasnička Matouš       S S S S S S S S 8 0
12 2006 Tříska Jan A   A S S S S S S S S 10 0
13 2007 Ježek Jáchym                       0 0
14 2006 Lipták Tomáš A A   S S S S S S S S 10 0
15 2006 Havlíček František A     S S S S S S S S 9 0
16 2006 Bertolin David A   A S S S S S S S S 10 0
17 2007 Hadrava Kryštof                       0 0
18 2006 Heřman Adam A A A S S S S S S S S 11 0
19 2006 Kodejš Petr A A A S S S S S S S S 11 0
20 2005 Lashway Nicholas A A A                 3 0
21 2006 Vališ Daniel   A A                 2 0
22 2007 Sýkora Richard   A                   1 0
23 2005 Šmíd David A A                   2 0
24 2006 Pěchouček Patrik A A A                 3 0
        12 10 12 16 16 16 16 16 16 16 16    

 

TOPlist