Sezona 2020 / 2021

7.10.2020

Přáteláky s Admirou 2010 a 2011

5.10. Kbely U10 x Admira přátelské utkání. Za slunečného dne jsme sehráli vyrovnané utkání. Do poločasu jsme soupeře přehrávali. V brance úřadoval Adam L.

2010

6.10.2020

MU G3K 4.10.2020 Xaverov - Spartak Kbely 5:12

V neděli nás čekala odveta za Ondrášovka Cup, kde nás domací Xaverov celkem jednoznačně porazil.
Zápas začal oťukávající první čtvrtinou 1:1, ale už tady bylo vidět, že dnes to bude úpně jiné utkání, kluci hráli velice zodpovědně a ve 2. čtvrtině, i díky výbornému napadání, soupeře jasně přehráli, 2. čtvrtinu vyhráli 7:2 a tím defakto rozhodli celé utkání. Druhá půle utkání byla také kvalitní, šancí měly oba týmy dost, ale velké výkony podávali oba brankáři, zejména náš Břeťik v brance čaroval. Pochválit musím všechny kluky, hezky se na to dívalo, ale kluci to musí potvrdit i v dalších utkání.

MU G3M 25.9. Kbely x FA Praha 11:16

První utkání kde se nám dařilo hrát fotbal od začátku. První čtvrtinu jsme vyhráli 4:3 s o poločase to bylo slibný 9:7. V brance čaroval Adam L. a v útoku duo Eliáš a Marek. Ve druhé části zápasu začalo drobně pršet a zápas jsme dohrávali již za hustého deště za umělého osvětlení. Nebýt několika prohraných soubojů a nepokrytých střel ze středních vzdáleností tak by byl výsledek ještě lepší. Důraz a rychlejší reakce to je to co budeme zase na trénincích zdokonalovat.

19.9.2020

3.kolo G3K Meteor x Kbely 18:9

Další fotky ZDE

16.9.2020

2.kolo G3M AFK Slavoj Podolí x Kbely 17:5

Musím pochválit kluky, že se pořádně vymáčkli a zejména v poslední čtvrtině soupeře tlačili. Tomáš i Adam dobře v bráně. Z Tomáše nám roste golman 😉. Dnes prvně za nás hrál Eliáš a za mě 👍. Zamakáme na tréninkách a jedeme dál. Díky rodičům za podporu a držte klukům ✊. Díky 🥕

11.9.2020

1.kolo G3K: Březiněves - Kbely 12:7

7.9.2020

1.kolo G3M: Spartak Kbely - Eugen Link Football Academy 7:8

Dnešní zápas byl pro kluky první v nové kategorii Starších přípravek. První dvě čtvrtiny se kluci rozehrávali a zvykali si na více hráčů v poli a větší hřiště. Ve druhé části utkání se rozjeli a byl to pěkný bojovný zápas z mnoha fotbalovými monenty. Kluky chválím a brankáři, kteří se během utkání střídali dobře zachytali.