Sezona 2020 / 2021

18.10.2020

INFO: Trénink SŽ se v pondělí 19.10.2020 ruší !!!

14.10.2020

INFO: Trénink SŽ se v pátek 16.10.2020 ruší !!!

Trenéři

13.10.2020

INFO: Trénink SŽ se ve středu 14.10.2020 ruší !!!

Trenéři

7.10.2020

6. kolo soutěže E3A:  Újezd PRAHA 4 - Satalice.  Sobota 10.10.2020 od 8:30 

Adresa: Nad Statkem 118.
Sraz v 7:45 v Újezdě Praha 4.


Nominace:

77) Jakub Alexij
15) Tomáš Lipták - kapitán
4) František Havlíček
2) Matouš Kvasnička
11) Ondřej Mlčoch
16) Tadeáš Albert
9) Radek Forman
3) Jaroslav Rybalka
5) Matušinec Ondřej
8) Matušinec Michal
6) Adam Biedrawa
7) Kapral Tomáš
10) Petr Kodejš
12) Vladimir Smolyakov
14) Jan Tříska

Trenéři




 

30.09.2020

Nominace starších žáků na neděli 4.10.2020 od 14:30.

5. kolo soutěže E3A: Satalice - Xaverov B

Sraz ve 13:30 v Satalicích.

77) Jakub Alexij
4) František Havlíček
2) Matouš Kvasnička
11) Ondřej Mlčoch

16) Tadeáš Albert

9) Radek Forman
3) Jaroslav Rybalka
5) Matušinec Ondřej
8) Matušinec Michal
6) Adam Biedrawa - kapitán
7) Kapral Tomáš
10) Petr Kodejš
12) Vladimir Smolyakov
14) Jan Tříska
13) Patrik Pěchouček

Z. Novotný

24.9.2020

4. kolo soutěže E3A:
 
Neděle 27.9.2020 od 10:00 Klánovice - Satalice
 
Nominace
 
77) Jakub Alexij
4) František Havlíček
11) Ondřej Mlčoch
16) Tadeáš Albert
9) Radek Forman
3) Jaroslav Rybalka
5) Matušinec Ondřej
8) Matušinec Michal
6) Adam Biedrawa - kapitán
7) Kapral Tomáš
10) Petr Kodejš
2) Matouš Kvasnička
12) Vladimir Smolyakov
14) Jan Tříska
Sraz v 9:00 v Klánovicích.
Adresa: V Jehličině 391.

 

16.9.2020

3. kolo soutěže E3A:

Neděle 20.9. 2020 od 14:30 hodin  TJ SK Satalice - TJ Kyje 

Sraz 13:30 v Satalicích

 Nominace:

77) Jakub Alexij

15) Tomáš Lipták - kapitán
4) František Havlíček
2) Matouš Kvasnička
11) Ondřej Mlčoch
16) Tadeáš Albert
9) Radek Forman
3) Jaroslav Rybalka
5) Matušinec Ondřej
8) Matušinec Michal
6) Adam Biedrawa
7) Kapral Tomáš
17) Kryštof Hadrava
10) Petr Kodejš
12) Vladimir Smolyakov
13) Patrik Pěchouček
14) Jan Tříska

Trenéři

9.9.2020

2. kolo soutěže E3A:

Neděle 13.9. 2020 od 10:00 hodin Slavia Praha, dívky - TJ SK Satalice

 

Adresa  hřiště: Vladivostocká  UMT.
Sraz v 9:00.

77) Jakub Alexij
15) Tomáš Lipták - kapitán
4) František Havlíček
2) Matouš Kvasnička
11) Tadeáš Albert
9) Radek Forman
12) Vladimir Smolyakov
5) Matušinec Ondřej
8) Matušinec Michal
7) Tříska Jan
6) Adam Biedrawa
3) Kryštof Hadrava
10) Jaroslav Rybalka
13) Patrik Pěchoušek
14) Ondřej Mlčoch

2.9.2020

1. kolo soutěže E3A: TJ SK Satalice - Union Žižkov  od 14:30 hodin

Sraz v Satalicích ve 13:30 hodin

        Nominace:


77) Jakub Alexij
15) Tomáš Lipták
3) Kryštof Hadrava
4) František Havlíček
2) Matouš Kvasnička
11) Tadeáš Albert
9) Radek Forman
12) Vladimir Smolyakov
5) Matušinec Ondřej
8) Matušinec Michal
7) Kapral Tomáš
6) Adam Biedrawa
10) Petr Kodejš
13) Patrik Pěchouček

Trenéři

24.8.2020

Letní soustředění SM SŽ Satalice + Kbely začalo dle plánu 22.8.2020

Sice proti původnímu  plánu v mírně redukované počtu  hráčů (zranění a karanténa z tábora), ale s dobrou náladou  a záměrem dobré přípravy na 1. utkání soutěže týden po ukončení soustředění.   Na fotografi po příjezdu chybí ještě Ondra Mlčoch, který měl zpoždění v přesunu.

J. Němec

17.5.2020

INFORMACE

Poslední trénink této sezóny bude v pátek 26.6.2020 od 16:30 do 18:00 v Satalicích.

Začátek příští sezóny plánujeme v pondělí 10.8.2020 od 17:00 do 18:30 v Satalicích.

Následovat bude soustředění (na stejném místě jako loni) v termínu od soboty 22.8. do soboty 29.8. 2020

Prosíme rodiče o vyjádření k termínu začátku příští sezóny (10.8.) abychom mohl zajistit organizaci tréninků (hřiště),

Děkujeme trenéři.


 

22.12.2019

DŮLEŽITÁ  INFORMACE  PRO ROK 2020 !!

Letní soustředění  starších žáků - všichni hráči ročníků  2006 a 2007 !!

Termín: Od soboty 22.8. do soboty 29.8.2020

Místo soustředění: RS - Tesla  Horní Bradlo (stejně jako v roce 2019)

J. Němec

 



TOPlist