Sezona 2019 / 2020

2.12.2019

MIMOŘÁDNÁ ZMĚNA MÍSTA TRÉNINKU
 

Ve středu 4.12.2019 bude trénink ve Kbelích od 17:00 do 18:30.
Vzít s sebou turfy nebo tenisky.
Adresa: Železnobrodská 961/4A, Kbely

NOMINACE na ZL v Ďáblicích v sobotu 7.12.2019 od 14:50.

Všichni mají nominaci !!!

Sraz ve 14:00 v Ďáblicích.
Adresa: Kokořínská 400/34, Praha 8, Ďáblice.

J. Souček, Z.Novotný


 

27.11.2019

Nominace na ZL v Ďáblicích v sobotu 30.11.2019 od 14:50.

Všichni mají nominaci !!!

Sraz ve 14:00 v Ďáblicích.

Adresa: Kokořínská 400/34, Praha 8 - Ďáblice.

Trenéři

24.11.2019

INFORMACE -  změna začátku tréninků ve středu

Tréninky od 3. ledna do 15. března 2020:

pondělí od 17:00 do 18:30

středa od 16:30 do 18:00

pátek od 17:00 do 18:30

Trenéři

18.11.2019

Dodatek INFORMACE:

Přátelské utkání v neděli 24.11.2019 od 17:00 s Xaverovem !!! 

Nominováni jsou všichni hráči mužstva.

J. Souček, Z. Novotný

 

15.11.2019

Pozor - v pátek 22.11.2019 bude trénink od 16:30 do 18:00 !!!

Trenéři

12.11.2019

Podzimní část soutěže skončila, ale ještě před zimní ligou v Ďáblicích  budeme hrát:

Přátelské utkání v neděli 24.11.2019 od 17:00 s Xaverovem !!!  Nominováni jsou všichni hráči mužstva.

Sraz v 16:00 v Horních Počernicích.

Adresa: Božanovská 2098.

trenéři a vedoucí

 

30.10.2019

 Nominace na mistrovské utkání starších žáků Sport Optimum - SK Satalice

v sobotu 2.11.2019 od 11:00 hodin.

1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička - zástupce kapitána
7) Ondřej Mlčoch
9) Radek Forman 
12) Nicholas Lashway 
15) Tomáš Lipták - kapitán
8) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček 
13) Jaroslav Rybalka
10) Petr Kodejš 
11) Vít Semecký
5) Patrik Pěchoušek
3) Adam Heřman
14) Černý Martin
6) David Bertolin

Sraz v 10:00 v Nuslích.
Adresa: Děkanská vinice I. 987/5

(https://www.google.cz/search?q=987/5&stick=H4sIAAAAAAAAAONgVhLQL9E3MjVIKivLNciuSso2WsTKamlhrm8KABhvk8ccAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwid-Kyn08TlAhWGd98KHYpbCToQmxMoATASegQIDhAK)
(https://www.google.cz/search?q=987/5&stick=H4sIAAAAAAAAAONgVhLQL9E3MjVIKivLNciuSso2WsTKamlhrm8KABhvk8ccAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwid-Kyn08TlAhWGd98KHYpbCToQmxMoATASegQIDhAK)

Z. Novotný

25.10.2019

POZOR - v pondělí 28.10.2019  NENÍ TRÉNINK !

Trenéři

22.10.2019

Nominace na mistrovské utkání v pátek 22.10. 2019 od 18:00 hodin v Satalicích  (Satalice - JM Chodov)


1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička - kapitán
7) Ondřej Mlčoch 
6) Adam Biedrawa 
9) Radek Forman 
12) Nicholas Lashway 
8) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček 
13) Jaroslav Rybalka
11) Vít Semecký
15) Kryštof Hadrava
5) Patrik Pěchoušek
14) Martin Černý


 

Sraz v 17:00 v Satalicích.
Z. Novotný

17.10.2019

INFO:

Změna termínu mistrovského utkání Satalice - Chodov:

Termín utkání se mění ze soboty  26.10  na pátek 25.10 od 18:00 na UMT Satalice.

Z. Novotný

16.10.2019

Nominace  na mistrovské utkání starších žáků Satalice-FC Háje JM - D

v neděli 20.10.2019 od  11,00 hodin

1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička - zástupce kapitána
6) Adam Biedrawa 
9) Radek Forman 
12) Nicholas Lashway 
15) Tomáš Lipták - kapitán
8) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček 
13) Jaroslav Rybalka
10) Petr Kodejš 
11) Vít Semecký
7) Kryštof Hadrava
5) Patrik Pěchoušek
3) Adam Heřman
14) David Bertolin
17) Jan Tříska


Sraz v 10:00 v Satalicích.

J. Souček, Z. Novotný

 

13.10.2019

POZOR:

Trénink v pondělí 14.10.2019 je pro všechny povinný !!! Všichni turfy nebo  tenisky !!!

Z. Novotný

10.10.2019

Nominace na mistrovské utkání v sobotu 12.10.2019 od 8:30  ((Újezd P4- SK Satalice).

1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička - zástupce kapitána
6) Adam Biedrawa
9) Radek Forman
12) Nicholas Lashway
15) Tomáš Lipták - kapitán
8) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček
13) Jaroslav Rybalka
10) Petr Kodejš
11) Vít Semecký
5) Patrik Pěchoušek
14) Jan Tříska
Sraz v 7:30, nejpozději v 7:45.
Adresa: Nad Statkem 118, Praha 4.

2.10.2019.

Nominace na mistrovské utkání starších žáků na sobotu 5.10.2019.
1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička - zástupce kapitána
7) Ondřej Mlčoch
6) Adam Biedrawa
9) Radek Forman
12) Nicholas Lashway
15) Tomáš Lipták - kapitán
8) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček
13) Jaroslav Rybalka
10) Petr Kodejš
11) Vít Semecký
5) Patrik Pěchouček
3) Adam Heřman
14) David Bertolin
17) Jan Tříska

Sraz v 15:00 v Satalicích.

J. Souček, Z. Novotný

28.9.2019

POZOR ZMĚNA Termínu POSLEDNÍHO UTKÁNÍ !!!

sobota 2.11.2019 výkop 11:00 Optimum Sport - Satalice.

Hřiště zůstává stejné - SK NUSLE.

Z. Novotný

25.9.2019

Nominace na 4. soutěžní utkání 29.9.2019 v Klánovicích  od 10:00 hodin (sraz v 9:00 hodin)

1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička -zástupce kapitána
7) Ondřej Mlčoch
6) Adam Biedrawa
9) Radek Forman
12) Nicholas Lashway
15) Tomáš Lipták - kapitán
8) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček
13) Jaroslav Rybalka
10) Petr Kodejš
11) Vít Semecký

Sraz v 9:00 v Klánovicích.

Adresa: V Jehličině 391.

 

J. Souček, Z. Novotný

 

19.9.2019

Nominace na 3. mistrovské utkání v sobotu 21.9.2019 od 17:00.

1) Jakub Alexij
2) Matouš Kvasnička - zástupce kapitána
7) Ondřej Mlčoch
6) Adam Biedrawa
9) Radek Forman
12) Nicholas Lashway
15) Tomáš Lipták - kapitán
11) David Šmíd
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček
13) Jaroslav Rybalka
8) Adam Heřman
10) Petr Kodejš
3) David Bertolin
5) Patrik Pěchouček
14) Kryštof Hadrava

Sraz v 16:00 v Satalicích.

J. Souček, Z. Novotný

16.9.2019

Nominace na 2. soutěžní utkání -  Slavia Praha dívky - 18.9.2019 od 18:00 hodin

1) Jakub Alexij
7) Ondřej Mlčoch
6) Adam Biedrawa
9) Radek Forman
12) Nicholas Lashway
15) Tomáš Lipták - kapitán
10) Petr Kodejš
8 ) Michal Matušinec
4) Tomáš Kapral
16) František Havlíček
13) Jaroslav Rybalka
2) Adam Heřman
11) Vít Semecký
3) David Bertolin
5) Patrik Pěchouček
14) Kryštof Hadrava

Sraz v 17:15 ve Vršovicích.
Adresa : Vladivostocká (tréninkové centrum)

J. Souček, Z. Novotný

4.9.2019

Příspěvky PODZIM 2019

Provozní příspěvky dle kategorií:

(MŽ - S, SŽ - K+S,  MD - K, SD - K): u všech mužstev 2200 Kč / pololetí, 2. dítě 1100 Kč / pololetí

Členství ve Spartaku Kbely z.s.: dospělí  od 18 let: 100 Kč / rok,  mládež  50 Kč  - platí se na jaře a při nové registraci  

Členství ve FAČRu (podmínka registrace): 200 Kč / rok dospělí, 100 Kč / rok do 18 let - platí se na jaře a při nové registraci

Výběr příspěvků  - vedoucí mužstev zahájí výběr v září. Cíl: Dokončení a předání  do 21. října 2019

4.9.2019

Nominace na mistrovské utkání starších žáků v sobotu 7.9.2019 od 17:00.

1) Jakub Alexij
4) Jarosla Rybalka
5) Ondřej Matušinec
8 ) Matouš Kvasnička - kapitán
13) František Havlíček
11) Michal Matušinec
15) Ondřej Mlčoch
12) Tomáš Kapral
7) Kodejš Petr
9) Radek Forman
10) Nicholas Lashway
2) Patrik Pěchouček
3) David Bertolin
6) Adam Heřman

16) David Šmíd

Sraz v 16:00 v Satalicích.

J. Souček, Z. Novotný

1.9.2019

Úspěšné soustředění v RS středisku Horní Bradlo skončilo 31.8.2019.

Prezence na prvních trénincích  v srpnu a účast na soustředění můžete vidět v sekci Soupiska a  docházka.

Několik dalších fotek z jednoho dne soustředění  můžete vidět v sekci Výsledky a komentáře.

Další trénink už bude následovat  v pravidelném režimu PO, ST, PÁ  od 17,00 do 18,30 hodin na UMT Satalice

Přehled soutěžních zápasů mužstva je v sekci Zápasy

- 1. utkání hrajeme v Satalicích  7.9.2019 od 17:00 hodin proti Unionu Žižkov

J. Souček, Z. Novotný, M. Alexij

7.6.2018

Důležitá informace pro příští sezónu !  Nové mužstvo starších žáků

Stávající mužstvo mladších žáků bude tvořit základ společného mužstva starších žáků  SM Satalice-Kbely.

Tomuto mužstvu povedeme  už od 15.6.2019 na  tomto webu jeho rubriku (Starší žáci), zpočátku   budou stejné

informace v rubrice MŽ i SŽ.

 Hlavní přípravnou akcí mužstva bude soustředění od 24.8.2019 do 31.8.2019, ale doma začneme již dříve.

Tréninkové dny budou  PO, ST, PÁ od 17:00 do 18:30  - tréninky na UMT v Satalicích

1. trénink SŽ je plánován už na pondělí  19.8.2019 od 17:00 do 18:30 hodin (týden před soustředěním)

J. Souček, Z. Novotný

 

TOPlist