Sezona 2018 / 2019

9.9.2018

5. kolo  soutěže  FC Háje Jižní Město  B - Spartak Kbely  A  1:5 (0:2)

Od začátku utkání  měli hosté převahu vyjádřenou i brankami v 13. a 27. minutě.  V dobrém výkonu pokračovali v poločase druhém s brankami v 57, 65, 72 minutě. Domácí  trochu korigovali stav na 1:5 až v 73. minutě.

Branky dali č. Skoč 2, J. Leibl, M. Leibl 1,  J.Horní 1.

Ze zápisu J.Němec

2.9.2018

4. kolo  soutěže Spartak Kbely A - FC Partisan 5:2 (5:0)

Po středečním vítěžství v 1. kole pražského poháu s TJ Kyje 5:1  zvítězilo kbelské A mužstvo i v dalším soutěžním kole. Branky dali Zelený 2, Jan Leibl 1, Krátký 1, Skoč 1.  Utkání tentokrát  fotografoval  Petr Váňa a dále uvádíme alespoň výběr z jeho široké série fotografií.

J.Němec

26.8.2018

3. kolo soutěže   Spartak Kbely - TJ Sokol Písnice   1:2 (0:0)

Při shlédnutí části zápasu se mi zdálo, že se hraje jen na jednu branku (Sokola Písnice). Ale i takové utkání se dá prohrát, protože se nehraje na počet příležitostí, ale na branky. A ty dal  bohužel (z řídkých útočných akcí) soupeř.  Kbelští hráči bušili  úporně do obrany soupeře vybavené robustními zadáky,  a také se i dostávali do střeleckých příležitostí. Měli ale špatnou mušku  (hodně střel bylo hlavou, takže spíš "špatnou šišku") a když už byl překonán i brankář, byly proti tyče a břevno soupeřovy branky (několikrát). Trenér pochopitelně nemohl být se zakončováním spokojen, protože taková prohra byla opravdu zbytečná, ale mně se hra našich líbila, mělo to hlavu a patu. Jen ta koncovka  !!!  Takže lépe až příště, ale určitě!  Naši jedinou branku vstřelil v 88. minutě  Jan Leibl, škoda, že se to nepodařilo dříve, určitě byla šance na vyrovnání.

J. Němec

18.8.2018

2. kolo soutěže    SK Újezd n/L (B) - Spartak Kbely (A)  1:1 (1:1)

Info ze zápisu: Začátek utkání sliboval  hodně branek, Kbely vedly již ve 2. minutě 1:0,  domácí vyrovnali již v 6. minutě na 1:1.

Branku za  Kbely dal  V. Češka.  Domácí dostali 3 ŽK, Kbely 1 ŽK.

J. Němec

12.8.2018

Dobrý vstup do sezóny

Zatím co mužstva mládeže teprve zahajují přípravu,  mužstva dospělých už v srpnu hrají o body.

Utkání 1. kola mužstva A   Spartak Kbely-Čechie Dubeč  přineslo úspěch, skončilo 7 : 0 (2:0) a zahráli si v něm  někteří hráči, kteří přišli  náš klub v létě posílit : M. Badal, D. Timighe, M.Mihálik, R. Šedrla.

Branky dali Skoč 2, Češka 2, J. Leibl 2, Horní 1.