Domácí nastoupili v černo-bílých dresech.

Základní sestava: 1) Kuba, 2) Luky, 5) Ondra Ma., 8) Maty, 15) Ondra Ml. –
Na střídačce: 3) Tomáš B., 12) Tomáš K., 11) Ondra L.

Rozhodčí: Maretta Tomáš

J. Souček, Z. Novotný

26.10.2018

8. kolo soutěže  Satalice – Kyje 18:3 (8:2)

V pátek 26.10.2018 za jasného počasí jsme doma přivítali Kyje. Hrálo se na umělé trávě od 16:00. Teplota byla 15,3°C , vlhkost 50% , rosný bod 5,0 °C , tlak 1008,6HPA , vítr jihozápadní až jižní 2 až 5 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché.
Domácí nastoupili v rudých dresech.

Hosté nastoupili v modrých dresech.
Základní sestava: 1) Kuba, 3) Tomáš B., 5) Ondra Ma., 14) David, 15) Ondra
Ml., 6) Adam, 10) Tadeáš, 11) Ondra L.
Na střídačce: 7) Radim, 12) David L., 2) Luky, 8) Maty
Branky: 7 minuta Tadeáš asistence Kuba 1:1, 8 minuta Ondra L. asistence Adam 2:1, 13 minuta Ondra Ml. Asistence Tadeáš 3:1, 15 minuta Maty přímo z levého rohu 4:1, 17 minuta Ondra L. asistence Ondra Ml. 5:1, 18 minuta Ondra Ml. 6:1, 24 minuta David asistence Tadeáš 7:1, 33 minuta Ondra L. asistence Radim– celou akci začal Maty , který přihrál Radimovi 8:2, 39 minuta Tadeáš 9:3,40 minuta Tadeáš přímo z levého rohu 10:3, 40 minuta Tadeáš asistence David11:3, 43 minuta Kuba z přímého volného kopu 12:3, 52 minuta Tadeáš 13:3, 54minuta David 14:3, 65 minuta Ondra L. asistence David L. 15:3, 67 minuta Tadeáš asistence Maty 16:3, 69 minuta Tadeáš 17:3, 70+1 minuta Ondra Ml. Asistence Tadeáš 18:3.

Rozhodčí: LAIK Alexij Marek

Hned od začátku jsme diktovali tempo hry, ale hned v 2 minutě jsme inkasovali 0:1. Pak jsme převzali celé utkání do vlastní režie a začali jsme s chutí dávat branky , až na konečné skóre 18:3.

19.10.2018

Přátelské utkání Satalice - Sparta Praha - dívky 0:1 (0:1)

V pátek 19.10.2018 za oblačného počasí jsme doma přivítali Spartu - dívky.

Hrálo se na umělé trávě od 17:00. Teplota byla 17,6°C , vlhkost 65% , rosný
bod 11,0 °C , tlak 1022,7HPA , vítr severní až severovýchodní 2 až 5 m/s ,
stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché.

Domácí nastoupili v bílých dresech.
Hosté nastoupili v červených dresech.

Základní sestava: 1) Kuba, 5) Ondra Ma., 13) Jára, 6) Adam, 8) Maty, 11)
Tomáš K., 3) Tadeáš, 7) Radim

Na střídačce: 15) Ondra Ml. - kapitán, 12) Jenda

Rozhodčí: LAIK

Velmi pěkný fotbal !!! Všichni jste hráli výborně a mile jste nás  překvapili. Mluvili jste, kombinovali jste a fungovali jste jako celek.

Základní sestava: 1) Kuba, 8) Matouš, 5) Ondra Ma., 12) Tomáš K., 15) Ondra
Ml. – kapitán, 10) Tadeáš, 11) Ondra L., 7) David L.

Na střídačce: 4) Jára, 3) Tomáš B., 2) Lukáš, 6) Adam, 14) Radim

Branky: 59 minuta Ondra L. 3:1.

6. kolo soutěže

V neděli 14.10.2018 za jasného počasí jsme doma přivítali Slavoj Podolí. Hrálo se
na trávě od 14:00.Teplota byla 21,5°C , vlhkost 40% , rosný bod 7,4 °C ,
tlak 1018,2HPA , vítr jihovýchodní až jižní 5 až 10 m/s , stupeň 1-mírná
zátěž a hřiště bylo suché.

Satalice – Podolí 0:6 (0:3)

Základní sestava: 1) Kuba, 2) Lukáš, 5) Ondra Ma., 12) Tomáš K., 15) Ondra
Ml. – kapitán, 8) Matouš, 9) David, 7) David L.
Na střídačce: 3) Tomáš B., 4) Jára, 6) Adam
Brankář: Kuba
Rozhodčí: Tikal Jan

6.10.2018

5. kolo soutěže - dnes se vůbec nedařilo...............

V sobotu 6.10.2018 za jasného počasí jsme se vypravili do Hájí. Hrálo se na
umělé trávě od 8:30. Teplota byla 6,6°C , vlhkost 87% , rosný bod 4,6 °C ,
tlak 1016,6HPA , vítr proměnlivý 1 až 4 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště
bylo mokré.

Háje– Satalice 13:0 (8:0)

Domácí nastoupili v modrých dresech.
Základní sestava: 1) Kuba, 2) Lukáš - kapitán, 5) Ondra, 12) Tomáš K., 15)
David, 10) Tadeáš, 14) Bruno, 7) David L.

Je potřeba na toto utkání rychle zapomenout a soustředit se na další utkání
a to hrajeme doma v neděli 14.10.2018 od 14:00 proti Podolí !!!

30.9.2018

4. kolo: Satalice – Dukla JM 3:5 (2:1)

V neděli 30.9.2018 za jasného počasí jsme doma přivítali Duklu JM. Hrálo se na umělé trávě od 10:00. Teplota byla 3,0°C , vlhkost 84% , rosný bod 0,5 °, tlak 1022,0HPA , vítr jihovýchodní nebo jižní 2 až 6 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché.
Domácí nastoupili v rudých dresech. Hosté nastoupili v žlutých dresech.
Základní sestava: 1) Jakub, 5) Ondřej Ma., 8) Matouš, 12) Tomáš K., 15)
Ondřej Ml. - kapitán, 7) David, 11) Ondřej L., 9) Radek – zástupce kapitána.
Na střídačce: 4) Jaroslav, 14) Bruno, 6) Adam, 10) Tadeáš.
Brankáří: Jakub a od 56 minuty Tadeáš.
Branky: 5 minuta Ondřej L. asistence Ondřej Ml. 1:0, 17 minuta David 2:0, 54 minuta Bruno asistence Radek 3:4.
Rozhodčí: nebyl nominován - utkání řídil po dohodě soupeřů J. Souček

Začátek mistrovského utkání nám vyšel a v 5 minutě jsme vedli 1:0 a v 17 minutě 2:0. Ke konci poločasu jsme inkasovali branku, takže poločas byl 2:1 pro nás. Druhý poločas jsme nezačali dobře a v rozmezí 41 až 51 minuty, tedy během 10 minut jsme hned dostali laciné tři branky. Pak jsme hru vyrovnali a snížili na 3:4, ale soupeř pak zvýšil na konečných 3:5.
Je potřeba hlavně od Kuby aby mluvil na své spoluhráče a dirigoval obranu !!  ! Ondra a Matouš musí neustále křičet na záložníky, aby se vraceli, když ztratíme míč !!! Ale zase na druhou stranu smekáme před obranou, tedy u Ondry a Matouše, jak zpomalují nebo zastavují protihráče, jak si drží své posty. To samé se dáříci o záloze, tedy o Davidovi, Ondrovi, Tomášovi, Adamovi a Tadeášovi.
Útočníci zahráli velmi dobře, tedy Ondra, Bruno, Radek a Jarda – ihned napadali rozehrávku soupeře. Všechno fungovalo tak jak má, ale bohužel jsme to nevydrželi celé utkání a soupeř toho využil.
Zdaleka není konec sezóny,  natož soutěže, takž přístě znovu do toho.

25.9.2018

3. kolo: Loko Vltavín– TJ SK Satalice 2:4 (1:2)

V sobotu 22.9.2018 za polojasného počasí jsme se vypravili do Holešovic. Hrálo se na trávě od 11:30. Teplota byla 21,7°C , vlhkost 44% , rosný bod 8,9 °C , tlak 1020,6HPA , vítr západní 3 až 7 m/s , stupeň 2-střední zátěž a hřiště bylo suché.
Domácí nastoupili v zelených dresech.
Hosté nastoupili v modrých dresech.
Základní sestava: 1) Tadeáš Albert, 2) Lukáš Scheiber, 5) Ondřej Matušinec, 12) Tomáš Kapral, 15) Ondřej Mlčoch – kapitán, 8) Matouš Kvasnička, 9) Radek Forman – zástupce kapitána, 11) Ondřej Langer.
Na střídačce: 4) Jaroslav Rybalka, 3) Tomáš Bláha.
Brankář: Tadeáš Albert
Branky: 11 minuta Radek Forman asistence Ondřej Mlčoch 0:1, 28 minuta PVK (přímý volný kop) Tomáš Kapral 0:2, 66 minuta Ondřej Langer asistence Radek Forman 2:3, 67 minuta Ondřej Langer asistence Radek Forman 2:4.
Hned od začátku mistrovského utkání jsme chtěli hrát naplno, a bylo to hned na hráčích vidět. Tadeáš a Lukáš řídili celé mužstvo, což bylo velmi dobré. Všichni hráči bedlivě poslouchali brankáře Tadeáše a obránce Lukáše, a plnili vše co jim oba sdělovali. Byla to nádhera !!!
Velká pochvala !!! Odměna se dostavila prvním vítězstvím !!! Všichni hráči plnili co jsme si řekli a hráči přenesli vše, co jsme se naučili na tréninku do mistrovského utkání !!!

17.9.2018

2. soutěžní utkání Satalice - Tempo: 2:12  (1:5)

neděli 16.9.2018 za jasného počasí jsme doma přivítali Tempo. Hrálo se na umělé trávě od 10:00. Teplota byla 12,0°C , vlhkost 77%  rosný bod 3,6 °C , tlak 1025,1HPA , vítr proměnlívý nebo jihovýchodní do 4 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché.

Domácí nastoupili v bílých dresech
Hosté nastoupili v červených dresech.
Základní sestava: 1) Jakub Alexij, 2) Lukáš Scheiber, 3) Tomáš Bláha, 10) Tadeáš Albert, 8) Matouš Kvasnička, 9) Radek Forman - kapitán, 7) David Lukavics, 12) Tomáš Kapral.
Na střídačce: 6) Adam Biedrawa, 15) Bruno Vokurka, 5) Ondřej Matušinec, 4) Jaroslav Rybalka.
Brankář: Jakub Alexij
Branky: 15 minuta Ondřej Matušinec asistence Radek Forman 1:1, 63 minuta Adam Biedrawa 2:10.
Rozhodčí: Chrenko Pavel
Oproti minule jste se všichni zlepšili !!!
Bylo vás dneska vidět a slyšet, což je velmi důležité !!!
Ale je potřeba se dále zlepšovat !!! A to jak individuálně , tak týmově !!!

12.9.2018

A zpráva trenérů z utkání  Cholupice-Satalice:

V neděli 9.9.2018 za oblačného počasí jsme se vypravili do Cholupic. Hrálo se na trávě od 17:00. Teplota byla 24,8°C , vlhkost 43% , rosný bod 11,4 °C , tlak 1021,6HPA , vítr proměnlivý 1 až 4 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché. Cholupice– Satalice 7:3 (2:1) Domácí nastoupili v modrých dresech. Hosté nastoupili v rudých dresech. Základní sestava: 1) Jakub Alexij, 2) Lukáš Scheiber. 5) Ondřej Matušinec, 10) Tadeáš Albert, 15) Ondřej Mlčoch - kapitán, 8 ) Matouš Kvasnička, 7) David Lukovics, 14) Bruno Vokurka. Na střídačce:3) Tomáš Bláha, 6) Adam Biedrawa, 11) Ondřej Langer, 12) Tomáš Kaprál. Brankář: Jakub Alexij. Branky: 33 minuta Tomáš Kaprál 2:1, 45 minuta Tomáš Kaprál asistence David Lukovics 4:2, 58 minuta Ondřej Langer asistence Ondřej Mlčoch 6:3. Rozhodčí: Poustka Vendelín

Kluci snažte se a odměna přijde !!!

9.9.2018

1. kolo soutěže Cholupice-Satalice 7:3 (2:1)

Domácí vedli 2:0, potom Satalice snížily  a stav vydržel až do poločasu. Ovšem domácí ihned v 1.minutě druhého poločasu své vedení zvýšili na 3:1, potom na 4:1. Satalickým se podařilo korigovat na 4:2, ale domácí již výsledek nepustili z rukou a dotáhli  ho na konečných 7:3. Branky Satalic dali Tomáš Kapral 2 a Ondřej Langr 1.

Ze zápisu J. Němec

3.9.2018

Přátelský zápas Čechie Smíchov-SK Satalice : 4:2 (1:0)
V neděli 2.9.2018 za zataženého počasí jsme se vypravili na Smíchov. Hrálo se na trávě od 9:00. Teplota byla 15,2°C  a hřiště bylo mokré. Čechie Smíchov– Satalice 4:2 (1:0) Domácí nastoupili v bílých dresech. Hosté nastoupili v rudých dresech. Základní sestava: 1) Jakub Alexij, 2) Lukáš Scheiber. 3) Tomáš Bláha, 6) Adam Biedrawa, 15) Bruno Vokurka, 9) Radek Forman - kapitán, 11) David Šmíd, 10) Matyáš Jandík. Na střídačce:17) Ondřej Matušinec, 5) Tadeáš Albert, 7) Ondřej Langer, 4) Matouš Kvasnička. Branky: 52 minuta Matyáš Jandík asistence David Forman 1:1, 67 minuta David Šmíd 4:2. Rozhodčí: LAIK

NFO PRO DALŠÍ UTKÁNÍ: Sraz před utkáním bude vždy 45min před výkopem.