Sezona 2018 / 2019

17.9.2018

2. soutěžní utkání Satalice - Tempo: 2:12  (1:5)

neděli 16.9.2018 za jasného počasí jsme doma přivítali Tempo. Hrálo se na umělé trávě od 10:00. Teplota byla 12,0°C , vlhkost 77%  rosný bod 3,6 °C , tlak 1025,1HPA , vítr proměnlívý nebo jihovýchodní do 4 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché.

Domácí nastoupili v bílých dresech
Hosté nastoupili v červených dresech.
Základní sestava: 1) Jakub Alexij, 2) Lukáš Scheiber, 3) Tomáš Bláha, 10) Tadeáš Albert, 8) Matouš Kvasnička, 9) Radek Forman - kapitán, 7) David Lukavics, 12) Tomáš Kapral.
Na střídačce: 6) Adam Biedrawa, 15) Bruno Vokurka, 5) Ondřej Matušinec, 4) Jaroslav Rybalka.
Brankář: Jakub Alexij
Branky: 15 minuta Ondřej Matušinec asistence Radek Forman 1:1, 63 minuta Adam Biedrawa 2:10.
Rozhodčí: Chrenko Pavel
Oproti minule jste se všichni zlepšili !!!
Bylo vás dneska vidět a slyšet, což je velmi důležité !!!
Ale je potřeba se dále zlepšovat !!! A to jak individuálně , tak týmově !!!

J. Souček, Z. Novotný

12.9.2018

A zpráva trenérů z utkání  Cholupice-Satalice:

V neděli 9.9.2018 za oblačného počasí jsme se vypravili do Cholupic. Hrálo se na trávě od 17:00. Teplota byla 24,8°C , vlhkost 43% , rosný bod 11,4 °C , tlak 1021,6HPA , vítr proměnlivý 1 až 4 m/s , stupeň 1-mírná zátěž a hřiště bylo suché. Cholupice– Satalice 7:3 (2:1) Domácí nastoupili v modrých dresech. Hosté nastoupili v rudých dresech. Základní sestava: 1) Jakub Alexij, 2) Lukáš Scheiber. 5) Ondřej Matušinec, 10) Tadeáš Albert, 15) Ondřej Mlčoch - kapitán, 8 ) Matouš Kvasnička, 7) David Lukovics, 14) Bruno Vokurka. Na střídačce:3) Tomáš Bláha, 6) Adam Biedrawa, 11) Ondřej Langer, 12) Tomáš Kaprál. Brankář: Jakub Alexij. Branky: 33 minuta Tomáš Kaprál 2:1, 45 minuta Tomáš Kaprál asistence David Lukovics 4:2, 58 minuta Ondřej Langer asistence Ondřej Mlčoch 6:3. Rozhodčí: Poustka Vendelín

Kluci snažte se a odměna přijde !!!

9.9.2018

1. kolo soutěže Cholupice-Satalice 7:3 (2:1)

Domácí vedli 2:0, potom Satalice snížily  a stav vydržel až do poločasu. Ovšem domácí ihned v 1.minutě druhého poločasu své vedení zvýšili na 3:1, potom na 4:1. Satalickým se podařilo korigovat na 4:2, ale domácí již výsledek nepustili z rukou a dotáhli  ho na konečných 7:3. Branky Satalic dali Tomáš Kapral 2 a Ondřej Langr 1.

Ze zápisu J. Němec

3.9.2018

Přátelský zápas Čechie Smíchov-SK Satalice : 4:2 (1:0)
V neděli 2.9.2018 za zataženého počasí jsme se vypravili na Smíchov. Hrálo se na trávě od 9:00. Teplota byla 15,2°C  a hřiště bylo mokré. Čechie Smíchov– Satalice 4:2 (1:0) Domácí nastoupili v bílých dresech. Hosté nastoupili v rudých dresech. Základní sestava: 1) Jakub Alexij, 2) Lukáš Scheiber. 3) Tomáš Bláha, 6) Adam Biedrawa, 15) Bruno Vokurka, 9) Radek Forman - kapitán, 11) David Šmíd, 10) Matyáš Jandík. Na střídačce:17) Ondřej Matušinec, 5) Tadeáš Albert, 7) Ondřej Langer, 4) Matouš Kvasnička. Branky: 52 minuta Matyáš Jandík asistence David Forman 1:1, 67 minuta David Šmíd 4:2. Rozhodčí: LAIK

NFO PRO DALŠÍ UTKÁNÍ: Sraz před utkáním bude vždy 45min před výkopem.