Sezona 2019 / 2020

18.9.2019

Pohár PFS - Spartak Kbely -  S. Libuš   2:4 (1:3)

Viděl jen poslední část zápasu,  která se vyznačovala soustavným tlakem mužstva Kbel  a snahou   o vyrovnání.

Kbelské branky dali  R. Tuka R. Šmíd.

A jen z této poslední části zápasu je několik níže uvedených fotografií kbelských útoků.

J. Němec

1.9.2019

První dvě kola soutěže - zatím nerozhodně.

Ve 2. kole soutěže jsme zvítězili ve Zbraslavi 6:0  po poločase 3:0. Soupeř měl ve své sestavě jen 6 starších dorostenců  (2001-2002), což určitě  pro nás podmínky  zápasu ulehčilo, ale výrazné vítězství  bylo zásluhou dobrého výkonu celého mužstva, V. Nikolenko dal 3 branky, po jedné připojili Vlasák, Divín a Jirásek.

Bohužel jen jediná fotka z úspěšného  zápasu:

V 1. kole  nejvyšší pražské soutěže jsme doma prohráli   s FC Háje JM po dost vyrovnaném boji 3:4  po poločase 1:2. Utkání ukázalo, že bychom  v soutěži  měli hrát solidní roli, potvrzení toho ukáže až několik dalších kol.

16.3.2019

PZ: Spartak Kbely - S. Dolní Chabry    2:0 (0:0)

Několik fotografií z našich útočných akcí ve druhém poločase.

J. Němec

26.11.2018

Přátelský tréninkový zápas  SD-MD  4:0 (3:0)

Zápas sehraný v rámci tréninku obou mužstev  byl dobrou přípravou MD na 1. zápas  Zimní ligy dne 2.12. v Satalicích s Unionem Žižkov a pro SD přípravou na serii přátelských zimních zápasů.  Výsledek odpovídá výkonnostní a věkové převaze obou mužstev a lze říci, že se hráči MD nedali lacino, ovšem branku (hlavní problém ve většině zápasů) bohužel opět nedali.

J. Němec

9.9.2018

1. kolo soutěže   Spartak Kbely-FC Háje Jižní Město   4:2 (0:2)

Utkání dvou rozdílných poločasů - v prvním se domácím příliš nedařilo a  již od 17. minuty prohrávali 0:1 a  ještě před koncem prvního poločasu dokonce 0:2.  Ve druhém poločase však utkání otočili a od 52. minuty stříleli branky  jen domácí - v 52. minutě Lukáš Gyumoles  a potom v 76, 83 a 88 minutě Valentýn Nikolenko.