Sezona 2019 / 2020

ZÁPASY PODZIM 2019
 
Kolo
Den
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Hřiště
Výsledek
1
neděle
8.9.2019
17:00
Spartak Kbely z.s. (4)
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (7)
KBELY T.
 
2
sobota
14.9.2019
15:30
Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA, z.s. (8)
Spartak Kbely z.s. (4)
V Úžlabině / UMT.
 
3
neděle
22.9.2019
16:30
Spartak Kbely z.s. (4)
Sportovní klub Dolní Chabry (9)
KBELY T.
 
4
neděle
29.9.2019
13:45
SC Olympia Radotín z.s. (1)
Spartak Kbely z.s. (4)
SC RADOTÍN UMT.
 
5
neděle
6.10.2019
13:30
Spartak Kbely z.s. (4)
Běchovičtí sršni z.s. (2)
KBELY T.
 
6
neděle
13.10.2019
15:30
Tělovýchovná jednota A.F.K. Slivenec, z.s. (3)
Spartak Kbely z.s. (4)
LOCHKOV T.
 
7
neděle
20.10.2019
13:00
Spartak Kbely z.s. (4)
"Fotbalová akademie Praha" z.s. (10)
KBELY T.
 
8
středa
23.10.2019
18:00
Spartak Kbely z.s. (4)
Spartak Hrdlořezy, z.s. (5)
SATALICE UMT.
 
9
neděle
3.11.2019
14:00
Deutscher Fussball-Club Prag, z.s. (6)
Spartak Kbely z.s. (4)
FK METEOR UMT
 
 

ZÁPASY JARO 2019

Kolo Den datum čas domácí hosté hřiště Výsledek
18 středa 20.3.2019 18:00 TTJSlovan Bohnice - Praha 8 z.s. (2) Spartak Kbely z.s. (4) Satalice UMT.  0:8 (0:3)
14 neděle 24.3.2019 12:30 SK Čechie Uhříněves, z.s. (11) Spartak Kbely z.s. (4) UHŘÍNĚVES UMT  5:0 (1:0)
15 neděle 31.3.2019 15:30 Spartak Kbely z.s. (4) VOLNO - VOLNÝ LOS (12) KBELY T.    xxxx
16 neděle 7.4.2019 14:00 TJ Sokol Řepy, z.s. (13) Spartak Kbely z.s. (4) ŘEPY T.   5:1 (2:1)
17 neděle 14.4.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (4) FK Újezd nad Lesy (1) KBELY T.   0:0 (0:0)
19 neděle 28.4.2019 10:00 FA Alexe Zbura s.r.o. (3) Spartak Kbely z.s. (4) Změna-Heldova 555 (AFK Malešice)   7:0 (2:0)
20 neděle 5.5.2019 14:00 Jižní Město Chodov - FK, o.s. (14) Spartak Kbely z.s. (4) CHODOV T.     xxxxx
21 sobota 11.5.2019 17:00 Spartak Hrdlořezy, z.s. (5) Spartak Kbely z.s. (4) HRDLOŘEZY T.  7:1 (3:1)
22 neděle 19.5.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (4) ČAFC Praha z.s. (6) KBELY T.  2:3 (1:2)
23 sobota 25.5.2019 10:30 TJ AVIA Čakovice (7) Spartak Kbely z.s. (4) ČAKOVICE T.   5:1 (2:0)
24 neděle 2.6.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (4) TJ JUNIOR PRAHA, z.s. (8) KBELY T.  1:6 (1:3)
25 neděle 9.6.2019 14:00 SK Dolní Chabry (9) Spartak Kbely z.s. (4) CHABRY T.  3:0 (3:0)
ZMĚNA26 neděle 16.6.2019 15:00 Spartak Kbely z.s. (4) "Fotbalová akademie Praha" z.s. (10) KBELY T.  2:6 (2:3)
 

9.11.2018

Rozpis utkání zimní ligy mladšího dorostu Spartaku Kbely

- Schůzka zástupců mužstev bude 23.11.2018

- Všechna  utkání budou sehrána na UMT Satalice

- Na soupisce mužstev bude max. 20 hráčů

-  o delegování rozhodčích byl požádán PFS

- Pravidla a technická opatření - hraje se dle pravidel a systému soutěže PFS  (doba hry, střídání, pomezní rozhodčí, atd.)

- Vítězem turnaje bude mužstvo s největším počtem bodů, při rovnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas,  rozdíl skóre, větší počet       

  vstřelených branek, los.

J. Němec

 

 

Neděle 02.12.2018 9.12.2018 13.1.2019 27.1.2019 3.2.2019 3.3.2019 změna 10.3.2019
              začátků  
  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo   7.kolo
                 
Utkání A 6-4 2-7 3-1 7-5 4-2 1-6   6-2
13:00 DFC-Avia Union.Ž-Praga Běch.-Kbely Praga-Hrdloř. Avia-Union Ž. Kbely-DFC 10:00 DFC-Union Ž.
                 
Utkání B 1-2 3-6 4-7 1-4 5-1 2-5   7-1
15:00 Kbely-Union Ž. Běch.-DFC Avia-Praga Kbely-Avia Hrdloř.-Kbely Union Ž.-Hrdloř. 16:00 Praga-Kbely
                 
Utkání C 7-3 4-5 5-6 2-3 6-7 3-4   5-3
17:00 Praga-Běch. Avia-Hrdloř. Hrdloř.-DFC Union Ž-Běchov. DFC-Praga Běch.-Avia 18:00 Hrdloř.-Běchovice
                 
  5 1 2 6 3 7   4
Kolo nehrají Hrdlořezy Kbely Union Žižkov DFC Běchovice Praga   Avia

 

7.8.2018

 

Rozpis zápasů soutěže mladšího dorostu 42 D-1/A  podzim 2018.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
               
1 středa 5.9.2018 platí 17:30 Kbely Č. Uhříněves Kbely T   3:4  (2:1)
2   volno          
3 neděle 9.9.2018 14:30 Kbely S. Řepy Kbely T   1:7  (0:2)
4 sobota 15.9.2018 13:45 Ujezd N/L Kbely Újezd n/L T   5:2  (4:1)
5 neděle 23.9.2018 14:30 Kbely Bohnice Kbely T   0:4 (0:2)
6 ZMĚNA neděle 30.9.2018 18:30 FA A.Zbůra Kbely

ZMĚNA   Satalice UMT

  0:4 (0:2)
7 neděle 7.10.2018 14:30 Kbely Chodov Kbely T    9:2 (4:2)
8 neděle 14.10.2018 15:30 Kbely Hrdlořezy Kbely T    1:4 (1:2)
9 sobota 20.10.2018 13:30 ČAFC Praha Kbely ČAFC UMT     3:1 (0:1)
10 ZMĚNA středa 24.10.2018 18,30 Kbely AVIA Čak.

ZMĚNA SATALICE UMT

 

 0:1 (0.1)
11 ZMĚNA neděle 4.11.2018 14:00 Junior Kbely Junior UMT   6:1 (2:0)
12 neděle 11.11.2018 11:00 Kbely D. Chabry Kbely T   0:5  (0:1)
13 neděle 18.11.2018 13:30 FA Praha Kbely Střížkov UMT   3:10  (1:3)

 

TOPlist