Sezona 2018 / 2019

Rozpis zápasů soutěže mužů - 24 M - 3/A - mužstvo Spartak Kbely B -  jaro 2019

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
14 neděle 24.3.2019 18:30 Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. "B" (10) Spartak Kbely z.s. "B" (5) ZŠ Barrandov - CHAPLINOVA - UMT -  3:3 (1:1)
15 sobota 30.3.2019 15:30 Spartak Kbely z.s. "B" (5) Prague Raptors Football Club, z. s. (11) KBELY T.  0:8 (0:5)
16 neděle 7.4.2019 16:30 Sportovní tým při Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze Tralalalala, z. s. (12) Spartak Kbely z.s. "B" (5) ARTIMA UMT.  0:9 (0:5)
17 sobota 13.4.2019 17:00 Spartak Kbely z.s. "B" (5) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "C" (13) KBELY T.  1:2 (1:2)
18 sobota 20.4.2019 17:00 Tělovýchovná jednota TOČNÁ (1) Spartak Kbely z.s. "B" (5) TOČNÁ T.  
19 sobota 27.4.2019 13:00 Spartak Kbely z.s. "B" (5) Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora "B" (2) KBELY T.  
20 neděle 5.5.2019 17:00 SK ADVOKÁT PRAHA o.s. (3) Spartak Kbely z.s. "B" (5) MIŠKOVICE T.  
21 sobota 11.5.2019 17:00 Spartak Kbely z.s. "B" (5) TJ Sokol Lysolaje, z.s. (4) KBELY T.  
22 neděle 19.5.2019 17:00 Sportovní klub Dolní Chabry "B" (14) Spartak Kbely z.s. "B" (5) CHABRY T.  
23 neděle 26.5.2019 17:00 VOLNO - VOLNÝ LOS (6) Spartak Kbely z.s. "B" (5) volno  
24 neděle 2.6.2019 17:00 Spartak Kbely z.s. "B" (5) TJ Slavoj Suchdol, z.s. "B" (7) KBELY T.  
25 neděle 9.6.2019 17:00 Football Club Prosex, z.s. (8) Spartak Kbely z.s. "B" (5) ADMIRA UMT  
26 neděle 16.6.2019 17:00 Spartak Kbely z.s. "B" (5) Sportovní klub Čechie Smíchov "B" (9) KBELY T.  

 

8.8.2018

Rozpis zápasů soutěže mužů - 24 M - 3/A - mužstvo Spartak Kbely B -  podzim 2018.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
1 neděle 26.8.2018 17:00 Kbely B Zlíchov B Kbely T  3:2 (1:2)
2 sobota 1.9.2018 16:00 Prague Rapt. Kbely B Zličín T  6:0 (3:0)
3 sobota 8.9.2018 17:00 Kbely B ČVUT Kbely T   4:2 (1.1)
4 neděle 16.9.2018 16:30 Spoje Pr. C Kbely B Spoje T  3:1 (0:0)
5 sobota 22.9.2018 16:30 Kbely B Točná Kbely T   2:4 (0:4)
6 neděle 30.9.2018 16:00 Bílá Hora B Kbely B B. Hora UMT   2:3 (1:1)
7 neděle 7.10.2018 16:00 Kbely B Advokát Kbely T   4:1 (1:0)
8 neděle 14.10.2018 15:30 Lysolaje Kbely B Lysolaje T   3:8 (1:3)
9 neděle 21.10.2018 15:30 Kbely B D.Chabry B Kbely T   2:3 (2:2)
10 neděle 28.10.2018   VOLNÝ TERMÍN    
11 sobota 3.11.2018 11:30 Suchdol B Kbely B Suchdol T   1:0 (0:0)
12 neděle 11.11.2018 14:00 Kbely B FC Prosex Kbely T   12:0 (4:0)
13 neděle 18.11.2018 13:30 Čechie Sm.B Kbely B Č.Smíchov T    5:2 (5:2)

 

TOPlist