Sezona 2019 / 2020

31 PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU ročník 2019, C1A, Dorost - starší, číslo 2019110C1A  - podzim  2019.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
1 sobota 24.8.2019 14:30 Spartak Kbely FC Háje JM Kbely T       3:4
2 sobota 31.8.2019 17:00 S. Zbraslav Spartak Kbely Zbraslav T.     0:6
3 sobota 7.9.2019 14:30 Spartak Kbely FC Zličín Kbely T    3:5
4 sobota 14.9.2019 11:30 S. Libuš- Spartak Kbely Libuš T    0:0
5 sobota 21.9.2019 17:00 Spartak Kbely S. Kolovraty Kbely T    0:1
6 neděle 29.9.2019 12:30 Loko Vltavín Spartak Kbely Loko T    4–1
7 sobota 5.10.2019 13:30 Spartak Kbely TJ Hostivař Kbely T 1 – 1
8 sobota 12.10.2019 15:00 Spartak Kbely SK Ďáblice Kbely T 5 - 1
9 sobota 19.10.2019 15:30 Sl. Bohnice Spartak Kbely Bohnice T 1 - 7
10 sobota 26.10.2019 12:00 Spartak Kbely Junior Praha Kbely T 5 - 3
11 sobota 2.11.2019 12:45 Praga Spartak Kbely Praga T 1 - 1
12 sobota 9.11.2019 11:30 Spartak Kbely ČAFC SAT. UMT 10 - 0

            13          sobota                     16.11.2019                    10:45            AFK Podolí                 Spartak Kbely           Podolí T

Rozpis zápasů soutěže staršího dorostu 32 D - 1/A  jaro 2019.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12 sobota 23.3.2019 14:00 FC Háje Jižní Město, z.s. (10) Spartak Kbely z.s. (3) HÁJE UMT.    3:3 (1:2)
13 sobota 30.3.2019 12:30 Spartak Kbely z.s. (3) TJ JUNIOR PRAHA, z.s. (11) KBELY T.  2:8 (1:3)
14 sobota 6.4.2019 13:00 FK FC ZLIČÍN (1) Spartak Kbely z.s. (3) ZLIČÍN UMT.  4:0 (3:0)
15 sobota 13.4.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) FK Řeporyje, z.s. (2) KBELY T.  7:1 (0:0)
17 sobota 27.4.2019 17:00 Spartak Hrdlořezy, z.s. (4) Spartak Kbely z.s. (3) HRDLOŘEZY T.  3:4 (3:3)
18 sobota 4.5.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) SK Dolní Chabry (5) KBELY T.  2:5 (1:2)
19 neděle 12.5.2019 14:45 SK Aritma Praha, z.s. (6) Spartak Kbely z.s. (3) ARITMA UMT.  1:4 (0:3)
20 sobota 18.5.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) A.F.K. Olympia Šeberov (7) KBELY T.  9:1 (0.0)
21 neděle 26.5.2019 10:00 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. (8) Spartak Kbely z.s. (3) KAČEROV UMT.  2:3 (2:2)
22 sobota 1.6.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) FK Zlíchov 1914, z.s. (9) KBELY T.   9:2 (4:1)
16 sobota 8.6.2019 10:30 FK Union Strašnice z.s. (12) Spartak Kbely z.s. (3) UNION STRAŠNICE T.  1:3 (0:2)

 

8.8.2018

Rozpis zápasů soutěže staršího dorostu 32 D - 1/A  podzim 2018.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
               
1 sobota 8.9.2018 14:00 Kbely FC Háje JM Kbely T  4:2 (0:2)
2 neděle 16.09.2018 18:00 Junior Kbely Junior UMT   3:0 (3:0)
POH úterý 18.09.2018 16:30 Kbely Bohnice Kbely T   1:1 (pen6:7)
3 sobota 22.9.2018 14:00 Kbely Zličín Kbely T   0:4 (0:1)
4 sobota 29.9.2018 13:00 Řeporyje Kbely Řeporyje T   3:5  (1:2)
5 sobota 6.10.2018 13:30 Kbely Union Straš. Kbely T   3:1 (1:1)
6 sobota 13.10.2018 13:00 Kbely Hrdlořezy Kbely T   2:0 (1:0)
7 sobota 20.10.2018 15:30 D.Chabry Kbely D.CH. T   1:5 (1:2)
8 sobota 27.10.2018 11:00 Kbely Aritma Kbely T    3:3 (3:2)
9 neděle 4.11.2018 14:00 ! Šeberov Kbely Šeberov UMT    0:3 (0:1)
10 sobota 10.11.2018 11:00 Kbely Gordic Kbely T    4:2 (2:2)
11 neděle 18.11.2018 13:30 Zlíchov Kbely Zlíchov T    1:2  (0:0)

 

TOPlist