Sezona 2020 / 2021

Rozpis zápasů soutěže SD číslo 2020110C1A  - Přebor Prahy - podzim 2020  - Spartak Kbely A

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
Pohár čtvrtek 10.9.2020 17:00 Kbely SC Xaverov Kbely T   2:3 (1:1)
1 neděle 23.8.2020 17:00 Kbely A FC Háje JM Kbely T  0:6 (0:3)
2 sobota  29.08.2020 17:00 Zbraslav Kbely A Zbraslav  T  1:6 (0:3)
           
         
 
             
     
3 sobota 5.9.2020 17:00 Kbely A Zličín Kbely T   0:7 (0:4)
4 sobota 12.9.2020 12:15 Libuš Kbely A Libuš T   5:0  (2:0)
5 sobota 19.9.2020 17:00 Kbely Kolovraty Kbely T   0:2 (0:2)
6 sobota 26.9.2020 12:30 Union Vršovice Kbely A Union T  
7 sobota 3.10.2020 16:00 Kbely A Hostivař Kbely T  
8 neděle 11.10.2020 13:30 Kbely Ďáblice Kbely T  
9 sobota 17.10.2020 15:30 Bohnice Kbely A Bohnice T  
10 neděle 25.10.2020 12:00 Kbely A Junior Kbely T  
11 neděle 1.11.2020 14:00 Př.Kopanina Kbely A PK - T   

     12           sobota         7.11.2020           12:30          Kbely A            D. Chabry        Satalice UMT

     13           sobota        14.11.2020           13:30         Hrdlořezy           Kbely A          Hrdlořety T

Rozpis zápasů soutěže SD číslo 2020110C2A  - 1. A třída  podzim 2020  - Spartak Kbely B

 

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
               
1 středa 26.8.2020 18:30:00 Tempo B  Kbely B Tempo UMT   2:8 (0:4)
2 neděle  30.8.2020 14:30:00 Kbely B Lochkov Kbely T   12:0 (4:0)
3 neděle 6.9.2020 11:00:00 Uhříněves Kbely B Uhř-UMT    5:1  (4:0)
POH čtvrtek 10.9.2020 17:00:00 KbelyA+B       Xaverov Kbely T    2:3 (1:1)
4 neděle 13.9.2020 14:30:00 Kbely B Xaverov Kbely T    0:9 (0:3)
5 neděle 20.9.2020 14:00:00 Újezd N/L Kbely B Újezd T    1:1 (0:0)
6 pondělí 28.9.2020 13:30 Kbely B FK Dukla JM Kbely T  
7 neděle 4.10.2020 13:00:00 Běchovice Kbely B Běchovice T  
8 sobota 10.10.2020 13:30:00 Kbely B D.Počernice Kbely T  
9 neděle 18.10.2020 12:00:00 JM Chodov Kbely B JM CH - T  
10 sobota 24.10.2020 12:00:00 Kbely B Bílá Hora Kbely T  
11 čtvrtek 5.11.2020 18:30:00 Aritma Kbely B Aritma UMT  
12 sobota 7.11.2020 17:30:00 Kbely B Radotín Satalice UMT  

 

31 PŘEBOR STARŠÍHO DOROSTU ročník 2019, C1A, Dorost - starší, číslo 2019110C1A  - podzim  2019.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
1 sobota 24.8.2019 14:30 Spartak Kbely FC Háje JM Kbely T       3:4
2 sobota 31.8.2019 17:00 S. Zbraslav Spartak Kbely Zbraslav T.     0:6
3 sobota 7.9.2019 14:30 Spartak Kbely FC Zličín Kbely T    3:5
4 sobota 14.9.2019 11:30 S. Libuš- Spartak Kbely Libuš T    0:0
5 sobota 21.9.2019 17:00 Spartak Kbely S. Kolovraty Kbely T    0:1
6 neděle 29.9.2019 12:30 Loko Vltavín Spartak Kbely Loko T    4–1
7 sobota 5.10.2019 13:30 Spartak Kbely TJ Hostivař Kbely T 1 – 1
8 sobota 12.10.2019 15:00 Spartak Kbely SK Ďáblice ; 5 - 1
9 sobota 19.10.2019 15:30 Sl. Bohnice Spartak Kbely Bohnice T 1 - 7
10 sobota 26.10.2019 12:00 Spartak Kbely Junior Praha Kbely T 5 - 3
11 sobota 2.11.2019 12:45 Praga Spartak Kbely Praga T 1 - 1
12 sobota 9.11.2019 11:30 Spartak Kbely ČAFC SAT. UMT 10 - 0

            13          sobota                     16.11.2019                    10:45            AFK Podolí                 Spartak Kbely           Podolí T

Rozpis zápasů soutěže staršího dorostu 32 D - 1/A  jaro 2019.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
12 sobota 23.3.2019 14:00 FC Háje Jižní Město, z.s. (10) Spartak Kbely z.s. (3) HÁJE UMT.    3:3 (1:2)
13 sobota 30.3.2019 12:30 Spartak Kbely z.s. (3) TJ JUNIOR PRAHA, z.s. (11) KBELY T.  2:8 (1:3)
14 sobota 6.4.2019 13:00 FK FC ZLIČÍN (1) Spartak Kbely z.s. (3) ZLIČÍN UMT.  4:0 (3:0)
15 sobota 13.4.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) FK Řeporyje, z.s. (2) KBELY T.  7:1 (0:0)
17 sobota 27.4.2019 17:00 Spartak Hrdlořezy, z.s. (4) Spartak Kbely z.s. (3) HRDLOŘEZY T.  3:4 (3:3)
18 sobota 4.5.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) SK Dolní Chabry (5) KBELY T.  2:5 (1:2)
19 neděle 12.5.2019 14:45 SK Aritma Praha, z.s. (6) Spartak Kbely z.s. (3) ARITMA UMT.  1:4 (0:3)
20 sobota 18.5.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) A.F.K. Olympia Šeberov (7) KBELY T.  9:1 (0.0)
21 neděle 26.5.2019 10:00 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. (8) Spartak Kbely z.s. (3) KAČEROV UMT.  2:3 (2:2)
22 sobota 1.6.2019 14:00 Spartak Kbely z.s. (3) FK Zlíchov 1914, z.s. (9) KBELY T.   9:2 (4:1)
16 sobota 8.6.2019 10:30 FK Union Strašnice z.s. (12) Spartak Kbely z.s. (3) UNION STRAŠNICE T.  1:3 (0:2)

 

8.8.2018

Rozpis zápasů soutěže staršího dorostu 32 D - 1/A  podzim 2018.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
               
1 sobota 8.9.2018 14:00 Kbely FC Háje JM Kbely T  4:2 (0:2)
2 neděle 16.09.2018 18:00 Junior Kbely Junior UMT   3:0 (3:0)
POH úterý 18.09.2018 16:30 Kbely Bohnice Kbely T   1:1 (pen6:7)
3 sobota 22.9.2018 14:00 Kbely Zličín Kbely T   0:4 (0:1)
4 sobota 29.9.2018 13:00 Řeporyje Kbely Řeporyje T   3:5  (1:2)
5 sobota 6.10.2018 13:30 Kbely Union Straš. Kbely T   3:1 (1:1)
6 sobota 13.10.2018 13:00 Kbely Hrdlořezy Kbely T   2:0 (1:0)
7 sobota 20.10.2018 15:30 D.Chabry Kbely D.CH. T   1:5 (1:2)
8 sobota 27.10.2018 11:00 Kbely Aritma Kbely T    3:3 (3:2)
9 neděle 4.11.2018 14:00 ! Šeberov Kbely Šeberov UMT    0:3 (0:1)
10 sobota 10.11.2018 11:00 Kbely Gordic Kbely T    4:2 (2:2)
11 neděle 18.11.2018 13:30 Zlíchov Kbely Zlíchov T    1:2  (0:0)

 

TOPlist