Sezona 2019 / 2020

28.10.2019


PROGRAM ZIMNÍ LIGY v Ďáblicích:

sobota 30.11.2019 od 14:50 Satalice/Kbely  - Admira

sobota 7.12.2019 od 14:50 Satalice/Kbely  - Háje

sobota 21.12.2019 od 12:30 Satalice/Kbely  - Ďáblice

sobota 4.1.2020 od 10:45 Satalice/Kbely  - Meteor

sobota 18.1.2020 od 17:30 Satalice/Kbely  - Zeleneč

sobota 1.2.2020 od 17:10 Satalice/Kbely  - Bohnice

sobota 15.2.2020 od 17:20 Satalice/Kbely  - Nymburk

J. Souček + Z. Novotný + M. Aexij

Utkání soutěže - utkání 

1. kolo 07.09.2019 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
07.09.2019 14:00 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) FŠ Optimum Sport z.s. (6) -- : -- CHODOV T.    
07.09.2019 14:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) -- : -- XAVEROV H. POČERNICE UMT    
07.09.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) AFK Union Žižkov (7) 6 : 0 SATALICE UMT.    
08.09.2019 10:00 FK Klánovice, z.s. (1) FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) -- : -- KLÁNOVICE T.    
09.09.2019 17:00 SK Újezd Praha 4, z.s. (3) SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) -- : -- ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    

2. kolo 15.09.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
14.09.2019 10:00 AFK Union Žižkov (7) Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) -- : -- VÍTKOV T.  
15.09.2019 10:00 FK Klánovice, z.s. (1) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) -- : -- KLÁNOVICE T.
 

ZMĚNA !

18.09.2019 18:00

SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) 7 : 3 Vladivostocká UMT Pův. T. 15.9.
 
15.09. 2019 10:15 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) SK Újezd Praha 4, z.s. (3) -- : -- KYJE UMT. Původní termín: 15.09.2019 16:30
 
15.09.2019 17:00 FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) FŠ Optimum Sport z.s. (6) -- : -- Háje / UMT  
 

3. kolo 21.09.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
21.09.2019 13:30 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) -- : -- CHODOV T.    
21.09.2019 14:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) -- : -- XAVEROV H. POČERNICE UMT    
21.09.2019 17:00 Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) 4 : 2 SATALICE UMT.    
22.09.2019 15:00 SK Újezd Praha 4, z.s. (3) FK Klánovice, z.s. (1) -- : -- ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    
22.09.2019 16:30 FŠ Optimum Sport z.s. (6) AFK Union Žižkov (7) -- : -- SK NUSLE T.    

4. kolo 29.09.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
28.09.2019 13:30 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) SK Újezd Praha 4, z.s. (3) -- : -- XAVEROV H. POČERNICE UMT    
29.09.2019 10:00 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) FŠ Optimum Sport z.s. (6) -- : -- HORNÍ MĚCHOLUPY UMT Horní Měcholupy-UMT  
29.09.2019 10:00 FK Klánovice, z.s. (1) Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) 8 : 0 KLÁNOVICE T.    
29.09.2019 10:15 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) -- : -- KYJE UMT. / Hřiště: 29.09.2019 10:15, Původní termín: 29.09.2019 16:00  
29.09.2019 14:00 FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) AFK Union Žižkov (7) -- : -- Háje / UMT  
 

5. kolo 05.10.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
05.10.2019 12:30 SK Újezd Praha 4, z.s. (3) FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) -- : -- ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    
05.10.2019 13:00 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) FK Klánovice, z.s. (1) -- : -- CHODOV T.    
05.10.2019 16:00 Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) 4 : 6 SATALICE UMT.    
06.10.2019 13:00 AFK Union Žižkov (7) SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) -- : -- VÍTKOV T.    
06.10.2019 16:00 FŠ Optimum Sport z.s. (6) Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) -- : -- SK NUSLE T.  

. kolo 12.10.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
12.10.2019 08:30 SK Újezd Praha 4, z.s. (3) Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) -- : -- ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    
13.10.2019 10:00 FK Klánovice, z.s. (1) FŠ Optimum Sport z.s. (6) -- : -- KLÁNOVICE T.    
13.10.2019 13:30 FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) -- : -- Háje / UMT    
13.10.2019 15:30 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) AFK Union Žižkov (7) -- : -- KYJE UMT.    
13.10.2019 16:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) -- : -- XAVEROV H. POČERNICE UMT    

7. kolo 20.10.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
19.10.2019 09:00 AFK Union Žižkov (7) FK Klánovice, z.s. (1) -- : -- VÍTKOV T.    
20.10.2019 10:00 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) -- : -- HORNÍ MĚCHOLUPY UMT Horní Měcholupy-UMT  
20.10.2019 11:00 Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) -- : -- SATALICE UMT.    
20.10.2019 12:30 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) SK Újezd Praha 4, z.s. (3) -- : -- CHODOV T.    
20.10.2019 15:30 FŠ Optimum Sport z.s. (6) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) -- : -- SK NUSLE T.    

8. kolo 26.10.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
10.09.2019 17:30 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) -- : -- KYJE UMT. Hřiště: Kyje , Původní termín: 01.09.2019 13:30  
26.10.2019 08:30 SK Újezd Praha 4, z.s. (3) FŠ Optimum Sport z.s. (6) -- : -- ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    
25.10.2019 18:00 ZMĚNA! Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) -- : -- SATALICE UMT.    
27.10.2019 10:00 FK Klánovice, z.s. (1) SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) -- : -- KLÁNOVICE T.    
28.10.2019 13:30 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) AFK Union Žižkov (7) -- : -- XAVEROV H. POČERNICE UMT    

9. kolo 03.11.2019

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.  
02.11.2019 10:30 AFK Union Žižkov (7) SK Újezd Praha 4, z.s. (3) -- : -- VÍTKOV T.    
03.11.2019 10:00 SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívčí tým (8) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (2) -- : -- HORNÍ MĚCHOLUPY UMT Horní Měcholupy-UMT  
03.11.2019 11:00 Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. (5) FC Háje Jižní Město "D", z.s. (10) -- : -- CHODOV T.    
ZMĚNA 02.11.2019 11:00 FŠ Optimum Sport z.s. (6) Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (4) -- : -- SK NUSLE T.    
03.11.2019 14:00 Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 (9) FK Klánovice, z.s. (1) -- : -- KYJE UMT.    
 

 

TOPlist