Sezona 2019 / 2020

1.9.2019

Program soutěžních utkání  MŽ - podzim 2019

1. kolo

5.09.2019 18:00

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

-- : --

KRÁLOVICE T.

 

 

07.09.2019 12:00

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

-- : --

CHOLUPICE T.

 

 

07.09.2019 15:30

SK Hostivař (1)

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby    3 :2

 

HOSTIVAŘ T.

 

 

07.09.2019 15:30

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

-- : --

LIBUŠ T.

 

 

08.09.2019 12:30

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

-- : --

LOKO PRAHA UMT.

 

 

 

2. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

14.09.2019 08:30

SK Hostivař (1)

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

-- : --

HOSTIVAŘ T.

 

 

14.09.2019 14:00

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

-- : --

MODŘANY T.

 

 

15.09.2019 11:00

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

-- : --

MIKULOVA UMT.

 

 

15.09.2019 13:00

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

-- : --

PODOLÍ T.

 

 

15.09.2019 16:00

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

3 : 13

SATALICE UMT.

 

 

 

3. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

19.09.2019 18:00

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

-- : --

KRÁLOVICE T.

 

 

21.09.2019 12:00

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

-- : --

CHOLUPICE T.

 

 

21.09.2019 13:00

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

-- : --

TEMPO UMT.

Tempo UMT

 

21.09.2019 15:30

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

SK Hostivař (1)

-- : --

LIBUŠ T.

 

 

22.09.2019 12:30

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

-- : --

LOKO PRAHA UMT.

 

 

 

4. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

28.09.2019 08:30

SK Hostivař (1)

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

-- : --

HOSTIVAŘ T.

 


 

28.09.2019 14:00

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

-- : --

MODŘANY T.

 

 

28.09.2019 15:15

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

-- : --

PODOLÍ T.

 

 

29.09.2019 10:15

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

-- : --

LOKO PRAHA UMT.

 

 

29.09.2019 16:00

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

FK Dukla Jižní Město     z.s. "B" (7)

1 : 5

SATALICE UMT.

 

 

 

5. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

05.10.2019 12:00

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

SK Hostivař (1)

-- : --

CHOLUPICE T.

 

 

05.10.2019 13:00

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

-- : --

TEMPO UMT.

Tempo UMT

 

05.10.2019 13:15

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice      210)

2 :1

LIBUŠ T.

 

 

06.10.2019 09:00

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

-- : --

MIKULOVA UMT.

 

 

06.10.2019 17:30

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

-- : --

KRÁLOVICE T.

, Původní termín: 26.09.2019 18:00

 

 

6. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

akce

12.10.2019 08:30

SK Hostivař (1)

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

-- : --

HOSTIVAŘ T.

 


 

12.10.2019 14:00

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

-- : --

MODŘANY T.

 

 

12.10.2019 15:30

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

-- : --

LIBUŠ T.

 

 

13.10.2019 10:15

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

-- : --

LOKO PRAHA UMT.

 

 

13.10.2019 14:00

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

-- : --

SATALICE UMT.

 

 

 

7. kolo 20.10.2019 15:30

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

19.10.2019 12:00

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

-- : --

CHOLUPICE T.

 

 

19.10.2019 12:30

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

-- : --

TEMPO UMT.

Tempo UMT

 

19.10.2019 14:45

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

-- : --

PODOLÍ T.

 

 

20.10.2019 15:30

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

SK Hostivař (1)

-- : --

MIKULOVA UMT.

 

 

20.10.2019 15:30

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

-- : --

KRÁLOVICE T.

 

 

 

8. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

03.10.2019 16:30

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

-- : --

KRÁLOVICE T.

 

 

26.10.2019 11:30

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

-- : --

SATALICE UMT.

 

 

26.10.2019 13:30

SK Hostivař (1)

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

-- : --

HOSTIVAŘ T.

 

 

26.10.2019 16:30

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

-- : --

LOKO PRAHA UMT.

 

 

28.10.2019 11:00

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

-- : --

LIBUŠ T.

 

 

 

9. kolo

datum a čas

domácí

hosté

skóre

hřiště

pzn.

 

02.11.2019 11:00

Sportovní klub Modřany, z.s. (9)

SK Hostivař (1)

-- : --

MODŘANY T.

 

 

02.11.2019 12:00

TJ Sokol Cholupice, z.s. (5)

Tělovýchovná jednota Sportovní kluby Satalice (10)

-- : --

CHOLUPICE T.

 

 

03.11.2019 12:15

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. "B" (8)

FK Loko Vltavín, z.s. (2)

-- : --

PODOLÍ T.

 

 

03.11.2019 12:15

FK Dukla Jižní Město z.s. "B" (7)

Sportovní klub Libuš 838, o.s. (3)

-- : --

MIKULOVA UMT.

 

 

03.11.2019 12:30

FC TEMPO PRAHA, z.s. "D" (6)

TJ Sokol Královice, z.s. (4)

-- : --

TEMPO UMT.

Tempo UMT

 

 


 

12.3.2019

Rozpis zápasů soutěže mladších žáků TJ SK  Satalice  68 MŽ-2/E - jaro 2019.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
10 neděle 7.4.2019 16:30 Satalice Cholupice Sat UMT   3:6  (2:2)
11 Sobota 13.4.2019 10:30 Tempo Satalice Tempo UMT   6:0  (5:0)
12 sobota 27.4.2019 09:00 Dukla JM Satalice Mikulova UMT   4:5  (2:4)
13 neděle 5.5.2019 17:00 Satalice FC Háje JM Sat UMT     3:7 (2:3)
14 sobota 11.5.2019 09:00 Podolí Satalice Podolí T.     3:1 (1:1)
15 neděle 19.5.2019 15:00 Satalice Kralovice Sat UMT    2:5 (1:2)
16 sobota 25.5.2019 09:00 Kyje Satalice Kyje UMT   3:5 (2:2)
17 neděle 2.6.2019 17:00 Satalice Hostivař Sat UMT   2:2 (1:1)
18 neděle 9.6.2019 17:00 Satalice Loko Sat UMT   3:3 (2:1)

 

2.11.2018

Rozpis utkání mužstva MŽ (S+K) - Zimní liga Třeboradice 2018-2019

č.z. Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
1 1 Sobota 24.11.2018 13:00 S+K Třeboradice Třeboradice UMT  
2 3 Sobota 8.12.2018 14:30 S+K Viktoria Ž. Třeboradice UMT  
3 5 sobota 12.1.2019 13:00 S+K Běchovice Třeboradice UMT  
4 7 Sobota 26.1.2019 14:30 S+K D.Chabry Třeboradice UMT  
5 9 Neděle 10.2.2019 13:00 Čakovice S+K Třeboradice UMT  
6 12 Sobota 2.3.2018 14:30 Ďáblice S+K Třeboradice UMT  
7 14 Sobota 16.3.2019 14:30 Bohnice S+K Třeboradice UMT  
8 14 Neděle 17.3.2019 14:30 FA Praha S+K Třeboradice UMT  

 

8.8.2018

 

Rozpis zápasů soutěže mladších žáků TJ SK  Satalice  68 MŽ-2/E - podzim 2018.

Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
1 neděle 9.9.2018 17:00 Cholupice Satalice Cholupice T   7:3 (2:1)
2 neděle 16.9.2018 10:00 Satalice FC Tempo D Satalice UMT   2:12 (1:5)
3 sobota 22.9.2018 11:30 Vltavín Satalice Vltavín T   2:4 (1:2)
4 neděle 30.9.2018 10:00 Satalice Dukla JM Satalice UMT   3:5 (2:1)
5 sobota 6.10.2018 08:30 FC Háje C Satalice FC Háje UMT   13:0 (8:0)!
6 neděle 14.10.2018 14:00 Satalice Sj. Podolí B Satalice UMT   0:6 ( 0:3)
7 Čtvrtek!?? 18.10.2018 16:45 !!! Královice Satalice Královice T   3:1 (1:0)
8 Pátek 26.10.2018 16:00 Satalice Kyje Satalice UMT   18:3 (8:2)
9 sobota 3.11.2018 08:30 Hostivař Satalice Hostivař T   13:1 (7:0)
             

 

TOPlist