Sezona 2019 / 2020

ZÁPASY - PODZIM 2019
 
G3L
 
Kolo
Den
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Hřiště
Výsledek
1 středa 4.9.2019
17:00
Spartak Kbely SK Čechie Uhříněves
KBELY T.
 16:9 (8:5)
2
pátek
13.9.2019
18:30
Tělovýchovná jednota PRAGA
Spartak Kbely
PRAGA UMT (Podv.mlýn)
14:10 (6:6)
3
pondělí
16.9.2019
17:00
Spartak Kbely z.s.
ABC Braník fotbal
KBELY T.
32:0 (16:0)
4
sobota
28.9.2019
9:00
TJ Spoje Praha
Spartak Kbely
SPOJE T.
16:8 (9:4)
5
pátek
4.10.2019
16:00
Spartak Kbely
FK Sparta Košíře)
KBELY T.
 12:8 (4.4)
6
středa
9.10.2019
16:00
Spartak Kbely
SK Uhelné sklady Praha
KBELY T.
 
7
sobota
19.10.2019
8:45
TJ AVIA Čakovice
Spartak Kbely
ČAKOVICE T.
 
8
středa
23.10.2019
16:00
Spartak Kbely
SK HAMR
KBELY T.
 
9
pátek
1.11.2019
17:00
TJ Sokol Vinoř
Spartak Kbely
VINOŘ UMT
 
 
G3I
 
Kolo
Den
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Hřiště
Výsledek
1
pátek
6.9.2019
17:00
Spartak Kbely
Jižní Město Chodov - fotbalový klub
KBELY T.
13:2 (5:1)
2
čtvrtek
12.9.2019
17:00
SK Aritma Praha
Spartak Kbely
Aritma Praha / UMT.
7:18 (2:7)
3
pátek
20.9.2019
16:30
Spartak Kbely
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
KBELY T.
16:5 (10:3)
4
čtvrtek
26.9.2019
17:00
TJ Sokol Cholupice
Spartak Kbely
CHOLUPICE T.
 22:4 (14:2)
5
středa
2.10.2019
16:30
Spartak Kbely
FK Meteor Praha VIII
KBELY T.
 14:11(7:4)
6
pátek
11.10.2019
16:00
Spartak Kbely
Sportovní klub Dolní Chabry
KBELY T.
 
7
sobota
19.10.2019
8:45
Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA,
Spartak Kbely
V Úžlabině / UMT.
 
8
sobota
26.10.2019
9:00
Spartak Kbely
Viktorka Žižkov
KBELY T.
 
9
neděle
3.11.2019
14:00
VOLNO - VOLNÝ LOS
Spartak Kbely
tráva
 
 
TURNAJE 2019/2020
 
G3I
datum
den
čas
ročník
místo
povrch
výsledek
23.11.2019
sobota
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
01.12.2019
neděle
8:00-12:15
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
08.12.2019
neděle
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
12.01.2020
neděle
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
19.01.2020
neděle
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
09.02.2020
neděle
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
16.02.2020
neděle
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
08.03.2020
neděle
13:15-17:30
2009
 Hamr Braník
 UMT
 
 
G3L
datum
den
čas
ročník
místo
povrch
výsledek
23.11.2019
sobota
8:00-12:15
2010
Hamr Braník
UMT
 
01.12.2019
neděle
13:15-17:30
2010
Hamr Braník
UMT
 
07.12.2019
sobota
8:00-12:15
2010
Hamr Braník
UMT
 
18.01.2020
sobota
8:00-12:15
2010
Hamr Braník
UMT
 
26.01.2020
neděle
8:00-12:15
2010
Hamr Braník
UMT
 
15.02.2020
sobota
8:00-12:15
2010
Hamr Braník
UMT
 
07.03.2020
sobota
8:00-12:15
2010
Hamr Braník
UMT
 
15.03.2020
neděle
14:00-18:30
2010
Koloděje
UMT
 

 

ZÁPASY - JARO 2019, soutěž G3J 2008/2009 (1HP)
 
Kolo
Den
datum
 
domácí
hosté
hřiště
Výsledek
12
sobota
23.3.2019
10:00
Spartak Kbely z.s. (8)
SK Třeboradice z.s. (5)
KBELY T.
5:11 (2:4)
13
pátek
29.3.2019
16:30
FK Loko Vltavín, z.s. (6)
Spartak Kbely z.s. (8)
LOKO PRAHA UMT.
10:10(5:7)
14
sobota
6.4.2019
10:00
Spartak Kbely z.s. (8)
SK Uhelné sklady Praha (7)
KBELY T.
 14:5 (6:5)
15
sobota
13.4.2019
9:00
Spartak Kbely z.s. (8)
FK Meteor Praha VIII, z.s. (12)
BEDŘICHOVSKÁ UMT
  7:9 (6:4)
17
sobota
27.4.2019
10:00
Spartak Kbely z.s. (8)
FK Union Strašnice z.s. (10)
KBELY T.
  20:6 (9:1)
18
sobota
4.5.2019
9:00
TJ Sokol Cholupice, z.s. (11)
Spartak Kbely z.s. (8)
CHOLUPICE T.
 15:2(10:1)
19
čtvrtek
9.5.2019
16:30
Spartak Kbely z.s. (8)
AC SPARTA PRAHA - dívky (1)
KBELY T.
  16:6 (6:5)
20
neděle
19.5.2019
14:30
ČAFC Praha z.s. (2)
Spartak Kbely z.s. (8)
ČAFC T3 - pravá polovina u šaten
15:13 (8:7)
21
sobota
25.5.2019
10:00
Spartak Kbely z.s. (8)
TJ AVIA Čakovice (3)
KBELY T.
11:17 (8:6)
22
neděle
2.6.2019
17:00
TJ Sokol Vinoř (4)
Spartak Kbely z.s. (8)
VINOŘ T
7:10( 0:7)
ZMĚNA16
středa
29.5.2019
17:30
TJ Březiněves (9)
Spartak Kbely z.s. (8)
BŘEZINĚVES T
4:15 (2:8)
 
ZÁPASY - PODZIM 2018, soutěž G3J 2008/2009 (1HP)
 
Kolo Den Datum Čas Domácí Hosté Hřiště Výsledek
1 Čtvrtek! 6.9.2018 17:30 Třeboradice Kbely Třeboradice UMT 7:8 (5:3)
2 Sobota 15.9.2018 10:00 Kbely Loko Vltavín Kbely T 13:10 (11:5)
3 Neděle 23.9.2018 13:30 US Praha Kbely US Praha T 6:17 (1:4)
4 ZMĚNA Úterý 2.10.2018 16:30 Kbely Meteor KBELY - T 12:14 (7:6)
5 sobota 6.10.2018 10:00 Kbely Březiněves Kbely T 10:4 (4:2)
6 Pátek 12.10.2018 16:30 Union Straš. Kbely Union Straš.. T 8:0 (3:4)
7 sobota 20.10.2018 10:00 Kbely Cholupice Kbely T 10:4 (4:3)
8 Čtvrtek! 25.10.2018 16:30 Sparta dívky Kbely Satalice UMT  8:7 (4:3)
9 sobota 3.11.2018 9:30 Kbely ČAFC Kbely T   9:9 (6:5)
 10 Neděle 11.11.2018 9:00 AVIA Čakovice Kbely Čakovice T   7:6 (5:1)
11 Sobota 17.11.2018 10:00 Kbely Vinoř Kbely T   11:12 (6:7)

 

TURNAJE

Den Datum Čas Hřiště Výsledek
Neděle 26.8.2018   Xaverov  
Neděle 2.9.2018 9:00-15:00 Sportovní centrum Horní Počernice, Božanská 2098, Praha 9  
Sobota 15.9.2018   Vykáň  
Neděle 25.11.2018 8:30-13:00 Koloděje  
Sobota 1.12.2018 13:15-17:15 Hamr Bráník UMT - pro 2008  
Sobota 8.12.2018 9:00 Bios Mělník UMT - pro 2009  
Sobota 15.12.2018 dopol hala Na Fialce, Říčany  
Neděle 30.3.2019 10:00 - 13:00 Brandys Cup 2019  
Středa 8.5.2019 8:30 -14:00 Všejany  
Neděle 16.6.2019 9:00-12:00 Březiněves, Memoriál Bohumila Hejny  
 

 

TOPlist