sezona 2017 / 2018

Zápasy

Podzim 2017

 2009            
Datum a čas Kolo Domácí Hosté Hřiště/Stadion Soutěž Výsledek
9.9.2017 8:45 1 10A0031 - Sportovní klub Dolní Měcholupy,o.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. D.MĚCHOLUPY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  11:11
15.9.2017 17:00 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1040281 - Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  10:10
24.9.2017 14:00 3 1040031 - Jižní Město Chodov - fotbalový klub, o.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. CHODOV T. H3K (1HP) - 2017110H3K  8:8
29.9.2017 16:30 4 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050091 - Sportovní klub Čechoslovan Chuchle KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  22:5
8.10.2017 14:30 5 10A0041 - SK Hostivař 1090181 - Spartak Kbely z.s. HOSTIVAŘ T. H3K (1HP) - 2017110H3K  8:29
13.10.2017 15:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090041 - Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14 KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  15:6
21.10.2017 9:00 7 10A0111 - Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. DUBEČ T. H3K (1HP) - 2017110H3K  11:21
28.10.2017 8:30 8 10A0251 - CU Bohemians Praha, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T H3K (1HP) - 2017110H3K  5:28
5.11.2017 10:00 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050231 - Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  
10.11.2017 17:30 10 1070081 - FK Loko Vltavín, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. LOKO PRAHA UMT. H3K (1HP) - 2017110H3K  
19.11.2017 11:30 11 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090311 - Sportovní klub Libuš 838, o.s. KBELY T. H3K (1HP) - 2017110H3K  
             
  2010            
Datum a čas Kolo Domácí Hosté Hřiště/Stadion Soutěž Výsledek
9.9.2017 8:30 1 1050171 - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN 1090181 - Spartak Kbely z.s. ZLIČÍN T. H3E (2HP) - 2017110H3E  8:86
17.9.2017 16:30 2 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090161 - SK Třeboradice z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  15:32
23.9.2017 8:45 3 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 1090181 - Spartak Kbely z.s. ČAKOVICE T. H3E (2HP) - 2017110H3E  9:39
1.10.2017 10:30 4 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. HRDLOŘEZY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  14:46
6.10.2017 16:00 5 1090181 - Spartak Kbely z.s. 10A0151 - SK Čechie Uhříněves, z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  50:12
15.10.2017 15:30 6 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1050171 - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  57:6
21.10.2017 9:00 7 1090161 - SK Třeboradice z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. TŘEBORADICE UMT. H3E (2HP) - 2017110H3E  22:11
29.10.2017 11:00 8 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090011 - Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  26:14
5.11.2017 12:00 9 1090181 - Spartak Kbely z.s. 1090171 - Spartak Hrdlořezy, z.s. KBELY T. H3E (2HP) - 2017110H3E  
11.11.2017 10:00 10 10A0151 - SK Čechie Uhříněves, z.s. 1090181 - Spartak Kbely z.s. UHŘÍNĚVES T. H3E (2HP) - 2017110H3E  

 

turnaje 2009

den datum kde -   čas pozn. výsledek
Út 29.8. Ondrášovka Cup   asi mimo Prahu celý den    
So 2.12. Běchovice     14:00 hala  
Ne 10.12. Příbram     9:00-15:00 hala  
Ne 7.1 Ovčín     14:00-18:30 UMT  
So 20.1. Říčany Na Fialce        hala  
Ne 28.1. Odolená Voda     14:00-18:30 hala  
So 17.2. Zličín      odpoledne hala  
Ne  11.3. Odolená Voda      8:30-13:00 hala   
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

turnaje 2010

den datum kde -   čas pozn. výsledek
Čt 28.9. Kochánky          
So 2.12. Brandýs nad Labem       dopoledne  
So 6.1. Odolena Voda       dopoledne  
So  20.1. Mělník       nová hala  
Ne 18.2. Hamr Braník          
So  3.3. Mělník       nová hala  
Ne 11.3. Ovčín          
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

adresy na hřiště, kde hrajeme

2009:

Dolní Měcholupy - Na Paloučku 233

JM Chodov - Volkovova 3/2291 Praha-4 Chodov 

SK Hostivař - Švehlova 1362/36. 102 00, Praha - Hostivař

Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. - Městská 444, Praha 10 - Dubeč 10700

FK Loko Vltavín - U Průhonu 1, Praha 7

 

2010:

Zličín - Na Radosti 242/80, Praha

Čakovice - Ke stadionu 705/30

Hrdlořezy - Před Mosty 1

Třeboradice - Schoellerova 231/113, 196 00  Praha-Čakovice – Třeboradice

Uhříněves - Vachkova 787/37 - příjezd ulicí V Bytovkách, 104 00 Praha 22 - Uhříněves

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist