Sezona 2019 / 2020

16.2.2020

ZIMNÍ LIGA MD Spartaku Kbely - výsledky 7. kola 16.2.2020

1. utkání: SK Zeleneč – TJ Praga 3:3 (2:1)

Začátek utkání patřil Pragovce avšak druhá část prvního poločasu už držela taktovku utkání Zelenneč. Ve druhém poločase Praga přidala a utkání skončilo remízou. Branky Zelenče vstřelili: Chroust 2, Luhan 1 Branky Pragy dal Blacha 3,   ŽK Zeleneč 1, Praga 2

2. utkání: SK Labský Kostelec – Spartak Kbely 0:5 (0:0)

Několika staršími hráči posílený Kostelec udržel v prvním poločase čisté konto, přestože Kbely jeho branku ostře a opakovaně ostřelovaly. Zásluhu na tom má především velmi dobrý výkon kosteleckého brankáře, který vyřešil řadu střel, které si o branku doslova říkaly, ale i několik ošemetných závarů před brankou. Kanonáda Kbel pokračovala i v poločase druhém a odpor soupeře se hráčům Kbel podařilo zlomit třemi brankami již v jeho první čtvrthodině. Branky Kbel vstřelili: Koželský 3, Shestak 1, Zich 1,  Bez ŽK

3.utkání: TJ Březiněves - SK Střešovice 0:13 (0:6)

Jednoznačný průběh utkání s převahou Střešovic. Branky Střešovic dali Burgr 4, Muroň 3, Xarulim 3, Růžička 2, Klinka 1, Bez ŽK

7 TJ Březiněves     6         0         0           6          3-- 56      0

O umístění na 5. a 6. místě rozhoduje dle propozic vzájemné utkání, které vyhrál SK Labský Kostelec.

V  tabulce střelců turnaje TOP 10 jsou 3 hráči Spartaku Kbely !

Tabulka střelců branek ve všech 7 kolech turnaje

16.2.2020

Foto z utkání ZL MD 16.2.2020  Spartak Kbely-SK Labský Kostelec a schůzka mužstva po utkání.

9.2.2020

ZIMNÍ LIGA Spartaku Kbely  - výsledky 6. kola 9.2.2020

1. utkání:  SK Střešovice – SK Labský Kostelec  2:4 (0:0)
Celý první poločas byla hra obou mužstev vyrovnaná, branky začaly padat až v průběhu druhého.   Větší důraz před brankou měli nakonec hráči z Kostelce.
Branky Střešovic vstřelili:  Černý 1, Muroň 1
             za Labský Kostelec: Urban 2, Nerger 2

2. utkání:  Spartak Kbely – SK Zeleneč  7:3 (4:3)
Začátek utkání patřil mužstvu Zelenče, které se ujalo vedení již  ve 4 minutě.  Kbeláci po vyrovnání na 1:1   začali přebírat iniciativu, vedli sice 2:1, ale soupeř hned kontroval na 2:2 a stejně po dalším vedení Kbel 3:2 hned zase srovnal na 3:3.  Čtvrtý gól Kbel padl těsně před koncem poločasu.  Ve druhém poločase již stříleli branky jen Kbeláci.
Branky Kbel vstřelili:  Koželský 3, Komzala 2, Vlasák 1, Schauhuber 1
            za Zeleneč:  Moudrý 1, Chroust 1, Otradovec 1

3.utkání:  TJ Praga  - DFC Prag 4:4 (1:3)
Utkání vyrovnaných soupeřů. V prvním poločase se více dařilo DFC,  ale ve druhém hráči Pragy přidali  a vyrovnali nejdřív náskok soupeře z prvního poločasu a usilovali o  zlom v utkání. Nakonec se ale oba soupeři rozešli  remízou.

3. utkání:  TJ Březiněves – SK Střešovice od 17 hodin

Při pohledu na tabulku po 6. kole může toto poslední kolo ještě změnit konečné pořadí turnaje na 2., 4.,  5., či 6. místě.  1. a 7. místo jsou již dané.
V sedmém kole má volný termín DFC Prag

Tabulky po 6. kolech ročníku 2019-2020

Foto z utkání:

2.2.2020

ZIMNÍ LIGA Spartaku Kbely  - výsledky 5. kola 2.2.2020

1. utkání:  DFC Prag – Spartak Kbely 0:5 (0:3)
Oba soupeři v  dosavadním průběhu turnaje dosud neprohráli. Kbelské mužstvo bylo tentokrát  útočnější a dokázalo také  své aktivně vedené útoky využít.
Branky Kbel vstřelili:  Shestak 2,  Koželský 1, Vlasák 1,  Komzala 1
Bez žlutých karet.

2. utkání:  SK Zeleneč – SK Střešovice 3:4 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání přestože Zeleneč musela  celé utkání hrát z důvodu chřipky jen v 10 hráčích.  Mužstvo SK Střešovice se po vyrovnaném poločase (1:1)  ujalo vedení,  které již  do konce zápasu nepustilo i když  soupeř mohutně vždy dotahoval a měl v závěru utkání (přes  hru v  trvalém oslabení) několik šancí k jeho vyrovnání.
Branky: SK Střešovice -  Kostyuk 2, Černý 1, Řehák 1
             SK Zeleneč  -  Chroust 2, Luhan 1

3.utkání:  SK Labský Kostelec – TJ Březiněves 8:1 (6:1)
Začátek utkání  až do stavu 1:1  v první části prvního poločasu sliboval vyrovnané utkání, ovšem potom získalo mužstvo z Kostelce  územní převahu, kterou postupně vyjádřilo i brankami.
Branky: SK Labský Kostelec – Urban 2, Moško 2, Kaucký 1, Brož 1, Prchlík 1, Nerger 1
             TJ Březiněves – Rozenkranz 1

Všechna tři utkání řídil rozhodčí J. Kutil ml.

Spartak Kbely

Příloha:  Tabulka  soutěže a  tabulka střelců  po 5. kole  turnaje.

2.2.2020

Foto z  utkání   DFC Prag - Spartak Kbely  0:5

26.1.2020

ZIMNÍ LIGA Spartaku Kbely - výsledky 4. kola 26.1.2020

1. utkání: TJ Březiněves – SK Zeleneč 0:9 (0:4)

V celém utkání měli hráči SK Zeleneč trvalou převahu, kterou také vyjádřili brankami. Soupeř si vytvořil několik málo brankových příležitostí, které však bohužel nevyužil.Branky Zelenče vstřelili: Chroust 5, Borecký 2, Kočevár 1, Sixta 1, Bez žlutých karet.

2. utkání: SK Střešovice – DFC Prag 2:3 (0:2)

Velmi vyrovnané utkání. V prvním poločase se podařilo DFC získat vedení, které však ve druhém poločase soupeř ze Střešovic úspěšně korigoval. O úpornosti boje o konečný výsledek svědčí i 4 udělené žluté karty, 3 x pro DFC, 1 x pro Střešovice. Branky: DFC Prag – Kašubjak 2, Kubiš 1. Za Střešovice Muroň 2

3.utkání: Spartak Kbely – TJ Praga 2:0 (2:0)

S ohledem na velkou herní pauzu od posledního utkání 8.prosince a poměrně malou účast hráčů na trénincích v průběhu ledna, podali Kbeláci proti velmi silnému soupeři velmi dobrý výkon. Ve druhém poločase pokračovali v náporu a zahodili ještě několik dobrých brankových příležitostí. Ovšem ani hráči soupeře celé utkání nezaháleli a útoky se přelévaly na obě strany hřiště. Obrana Kbel však byla úspěšnější.Branky: Spartaku dali Koželský 1, Škarda 1.V utkání padla 1 žlutá karta (za ruku odvracející nadějnou akci Pragy)

Všechna tři utkání řídil rozhodčí P. Chrenko.

ZIMNÍ LIGA Spartaku Kbely  - výsledky 3. kola 12.1.2020

1. utkání:  TJ Praga – SK Střešovice 6:3 (4:0)
V prvním poločase kralovala na hřišti Pragovka a i když za ní v tomto utkání nestartoval   elitní střelec  z minulého kola Zolotarev,   vyjádřila herní převahu i brankově.
Ve 2. poločase se soupeř ze Střešovic zlepšil,  hru vyrovnal a výsledek korigoval.
Branky TJ Praga vstřelili  Veselý 2, Denemark 2, Mytrovka 2,
Branky za  SK Střešovice dali Muroň 2, Glagolev 1.

2. utkání:  DFC Prag – TJ Březiněves 8:1 (5:0)
V utkání hráči DFC  plně využili  své herní převahy, soupeř z  Březiněvsi naopak své  brankové příležitosti alespoň k přijatelné korekci skóre nevyužil a jedinou branku vstřelil z pokutového kopu.
Branky: DFC Prag -  Maršálek 3, Petr 3, Zelenka 1, Votruba 1
             TJ Březiněves -  Rosenkranz 1

3.utkání:  SK Zeleneč -  SK Labský Kostelec  6:2 (4:0)
Utkání bylo vyrovnané více, než ukazuje výsledek. Hráči Zelenče však podstatně lépe využili své brankové příležitosti a byli před brankou soupeře velice důrazní. Hráči Kostelce útočící především rychlými křídly nebyli před brankou soupeře zdaleka tak důrazní a přicházeli často o míč  ještě před možností vystřelit.
Branky: SK Zeleneč – Luhan 4, Tomek 1, Chroust 1
             SK Labský Kostelec -  Urban 1, Maršálek 1

Všechna utkání byla hrána korektně a bez žlutých karet.

ZIMNÍ LIGA Spartaku Kbely  - výsledky 2. kola 8.12.2019

1. utkání:  SK Labský Kostelec – DFC Prag 1:6 (1:2)
Herní převahu zúročili hráči DFC Prag  hlavně až ve druhém poločase
Branky DFC vstřelili: Kašubjak 2, Maršálek 2, Kopecký 1, Drtina 1
Branku  Kostelce vstřelil  Urban
Žlutá  karta:  Hanák DFC.

2. utkání:  SK Střešovice-Spartak Kbely 2:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém padaly góly až po 55. minutě.
Branky: SK Střešovice: Burger 1, Kostyuk 1
              Spartak Kbely: Komzala 1, Koželský 1, Shestak 1
V utkání padly 4 ŽK: SK Střešovice:  Rožec, Boublík, Puchala
                                  Sp. Kbely:  Málek

3. utkání: TJ  Březiněves-TJ Praga 1:7 (1:0)
V 1. poločase  hráči Březiněvsi  podstatně zkušenějšímu mužstvu TJ Praga úspěšně vzdorovali a dokonce se ujali vedení 1:0. Ovšem do druhého poločasu vystřídali útočníky Pragy velmi rychlí  hráči Prokop a Zolotarev, které bylo velmi těžké udržet,  a kteří se podělili  o všechny branky Pragovky- (Zolotarev 4, Prokop 3)

ZIMNÍ LIGA Spartaku Kbely  - výsledky 1. kola 1.12.2019

1. utkání:  Spartak Kbely – TJ Březiněves   11:0  (6:0)
Velmi mladé mužstvo Březiněvsi dobře bojovalo proti staršímu a zkušenějšímu týmu Kbel, ve kterém si zahráli i všichni náhradníci, kteří se v soutěžních utkání přiliš na hřiště nedostanou.
Branky vstřelili: Koželský 3, Shestak 2, Skramlík 2,  po jedné Doan, Komzala, Macháček, Zich

2. utkání:  TJ Praga – SK Labský Kostelec 3:2 (2:1)
Utkání s mírnou převahou TJ Praga, které ale soupeř z Kostelce nad Labem úspěšně vzdoroval. Branky Praga: Pěchouček, Prokop, Zoltarev
SK Labský Kostelec: Urban 2

3. utkání: DFC Prag – SK Zeleneč  3:1 (2:1).
Vyrovnané utkání s pěkným a rychlým fotbalem , kde konečný výsledek byl dlouho na vážkách.  V prvním poločase mělo určitě více ze hry mužstvo DFC, naopak  Zeleneč ve druhém poločase  výrazně tlačila na vyrovnání a vytvořila si celou řadu pěkných příležitostí, které však nevyužila, naopak  inkasovala rozhodující třetí gól.

Celkem padlo 19 branek

Všechna utkání se hrála slušně bez jakýchkoliv excesů.

6.11.2019

Výtah z propozic  - Zimní liga mladšího dorostu 2019-2020  (V5)

Pořadatel: Spartak Kbely ve spolupráci s TJ SK Satalice
Termín:   Prosinec  2019 –  únor 2020
Místo:  Nová UMT -TJ SK Satalice, U Arborky  397, 190 15 Praha 9 - Satalice
Hrací doba 2x40 minut + přestávka
Hrací systém: Přihlášeno je 7 účastníků, každý sehraje celkem 6 zápasů (viz rozpis označený KV5)
Počet hráčů:  Počet hráčů na soupisce (listině hráčů) do 22 celkem, ročník
2003 a  mladší.   Pořadatel připouští maximálně 2 hráče ročníku 2002 v jednom
zápase pro případ, že mužstvo nemá dostatek mladších hráčů
Hrací systém:  Každý s každým, každý hrací den budou sehrány 3 zápasy.

Hrací dny: Neděle, plánované začátky   zápasů:  13,00 hodin, 15,00 hodin a 17, 00 hodin

2019: 1. hrací den-Neděle  1.12.2019, 2. hrací den-Neděle  8.12.2019

2020: 3. hrací den - Neděle 12.1.2020, 4. hrací den - Neděle 26.1.2020,