Sezona 2018 / 2019

13.1.2019

Střelci branek ve 3 kolech:

Přijmení Mužstvo 1. kolo  2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo  PH
    2.12.2018 09.12.2018 13.01.2019          
Gregor Běchovice 3 1 1          
Fröhlich DFC 2              
Drtina DFC  2   1          
Šikner Kbely 2              
Hrůza Avia Čakovice 2              
Plašil DFC 1              
Kašpárek DFC 1              
Komzala Kbely 1              
Shestak Kbely 1              
Prokop Praga 1              
Přída Praga 1              
Gumenyuk Praga 1              
Rosák Praga  1 1            
Ryšavý Praga 1              
Podlaha Běchovice 1              
Keleš Union Žižkov 1              
Kučera Běchovice   1            
Šedivý Avia Čakovice   1            
Morávek Hrdlořezy   1            
Denemark Praga   2            
Míča Praga    1            
Nádoba Praga   2            
Blacha Praga    1            
Stehlík Běchovice     2          
Holeček Běchovice     1          
Gryn Běchovice     1          
Koželský Kbely     1          
Matýsek Praga     1          
Fistic Avia Čakovice     1          
Fischkandl Avia Čakovice     2          
Huptych Avia Čakovice     1          
Hošek Hrdlořezy     1          
.   22 10 13          

 

Souhrn výsledků ve třech kolech:

  Spartak Kbely AFK Union Žižkov Běchovičtí sršni Avia Čakovice Spartak Hrdlořezy DFC Prag TJ Praga Praha
Spartak Kbely XXXXXXXX 4:1 1: 5        
AFK Union Žižkov 1:4 XXXXXXXX         0:7
Běchovičtí sršni 5:1   XXXXXXXX     2:0 4:5
Avia Čakovice       XXXXXXXX 1:1 2:6 4:1
Spartak Hrdlořezy       1:1 XXXXXXXX 1:1  
DFC Prag     0:2 6:2 1:1 XXXXXXXX  
TJ Praga Praha   7:0 5:4 1:4     XXXXXXXX

 

Věková struktura a počet hráčů mužstev ve 3. kole

  Ročník 2002 Ročník 2003 Ročník 2004 Ročník 2005 Celkem
Spartak Kbely 1 10 3 0 14
AFK Union Žižkov100          
Běchovičtí sršni 3 6 3 4 16
Avia Čakovice 6 5 2 0 13
Spartak Hrdlořezy 8 6 0 0 14
DFC Prag 2 4 5 1 12
TJ Praga Praha 0 1 6 10 17
           
Součet 20 32 19 15 86
% 23 38 22 17 100

 

9.12.2018

Souhrn výsledků v  1. a 2.kole 9.12.2018

  Spartak Kbely AFK Union Žižkov Běchovičtí sršni Avia Čakovice Spartak Hrdlořezy DFC Prag TJ Praga Praha
Spartak Kbely XXXXXXXX 4:1          
AFK Union Žižkov 1:4 XXXXXXXX         0:7
Běchovičtí sršni     XXXXXXXX     2:0 4:5
Avia Čakovice       XXXXXXXX 1:1 2:6  
Spartak Hrdlořezy       1:1 XXXXXXXX    
DFC Prag     0:2 6:2   XXXXXXXX  
TJ Praga Praha   7:0 5:4       XXXXXXXX

 

Střelci branek ve 2. kole

Přijmení Mužstvo 1. kolo  2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo  PH
    2.12.2018 09.12.2018            
Gregor Běchovice 3 1            
Fröhlich DFC 2              
Drtina DFC  2              
Šikner Kbely 2              
Hrůza Avia Čakovice 2              
Plašil DFC 1              
Kašpárek DFC 1              
Komzala Kbely 1              
Shestak Kbely 1              
Prokop Praga 1              
Přída Praga 1              
Gumenyuk Praga 1              
Rosák Praga  1 1            
Ryšavý Praga 1              
Podlaha Běchovice 1              
Keleš Union Žižkov 1              
Kučera Běchovice   1            
Šedivý Avia Čakovice   1            
Morávek Hrdlořezy   1            
Denemark Praga   2            
Míča Praga    1            
Nádoba Praga   2            
Blacha Praga    1            
                   
                   
    22 11            

 

Věková struktura a počet hráčů ve 2. kole

  Ročník 2002 Ročník 2003 Ročník 2004 Ročník 2005 Celkem
Spartak Kbely          
AFK Union Žižkov 4 5 4 0 13
Běchovičtí sršni 2 7 3 1 13
Avia Čakovice 7 4 3 0 14
Spartak Hrdlořezy 8 7 0 0 15
DFC Prag 1 7 5 1 14
TJ Praga Praha 6 3 6 1 16
           
Součet 28 33 21 3 85
% 33 39 25 4 100

 

3.12.2018 - souhrn 1. kola turnaje:

Křížová tabulka:

  Spartak Kbely AFK Union Žižkov Běchovičtí sršni Avia Čakovice Spartak Hrdlořezy DFC Prag TJ Praga Praha
Spartak Kbely XXXXXXXX 4:1          
AFK Union Žižkov 1:4 XXXXXXXX          
Běchovičtí sršni     XXXXXXXX       4:5
Avia Čakovice       XXXXXXXX   2:6  
Spartak Hrdlořezy         XXXXXXXX    
DFC Prag       6:2   XXXXXXXX  
TJ Praga Praha     5:4       XXXXXXXX

 

Střelci branek v 1. kole

Přijmení Mužstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo 7. kolo PH
    2.12.2018              
Gregor Běchovice 3              
Fröhlich DFC 2              
Drtina DFC 2              
Šikner Kbely 2              
Hrůza Avia Čakovice 2              
Plašil DFC 1              
Kašpárek DFC 1              
Komzala Kbely 1              
Shestak Kbely 1              
Prokop Praga 1              
Přída Praga 1              
Gumenyuk Praga 1              
Rosák Praga 1              
Ryšavý Praga 1              
Podlaha Běchovice 1              
Keleš Union Žižkov 1              
.                  
.   22              

 

Věková struktura a počet hráčů mužstev v 1. kole

  Ročník 2002 Ročník 2003 Ročník 2004 Ročník 2005 Celkem
Spartak Kbely 0 12 3 0 15
AFK Union Žižkov 2 6 5 1 14
Běchovičtí sršni 2 7 2 2 13
Avia Čakovice 5 3 2 1 11
Spartak Hrdlořezy          
DFC Prag 1 7 5 1 14
TJ Praga Praha 4 6 5 1 16
           
  14 41 22 6 83
  16,9 49,4 26,5 7,2 %

 

Rozpis turnaje - Zimní liga MD Spartaku Kbely 2018-2019

  02.12.2018 9.12.2018 13.1.2019 27.1.2019 3.2.2019 3.3.2019 změna 10.3.2019
              začátků  
  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo   7.kolo
                 
Utkání A 6-4 2-7 3-1 7-5 4-2 1-6   6-2
13:00 DFC-Avia Union.Ž-Praga Běch.-Kbely Praga-Hrdloř. Avia-Union Ž. Kbely-DFC 10:00 DFC-Union Ž.
                 
Utkání B 1-2 3-6 4-7 1-4 6-7 2-5   7-1
15:00 Kbely-Union Ž. Běch.-DFC Avia-Praga Kbely-Avia DFC-Praga Union Ž.-Hrdloř. 16:00 Praga-Kbely
                 
Utkání C 7-3 4-5 5-6 2-3 5-1 3-4   5-3
17:00 Praga-Běch. Avia-Hrdloř. Hrdloř.-DFC Union Ž-Běchov. Hrdloř.-Kbely Běchov.-Avia 18:00 Hrdloř.-Běchovice
                 
                 
  5 1 2 6 3 7   4
Nehrají Hrdlořezy Kbely Union Žižkov DFC Běchovice Praga   Avia
                 
Mužstvo Soutěží v: Dresy:          
1 Spartak Kbely 1.A tř. černobílé pruhy          
2 AFK Union Žižkov 2.tř. bílá nebo červ./černá          
3 Běchovičtí sršni 2.tř. žlutá/černá/černá          
4 Avia Čakovice 1.A tř. modrobílá          
5 Spartak Hrdlořezy 1.A tř. modr/červen/čern          
6 DFC Prag 2.tř. bílý dres, černé tr          
7 TJ Praga (kombi) Přebor Prahy modrá          

 

TOPlist