Sezona 2018 / 2019

10.3.2019

Konečná tabulka zimního turnaje  MD  Spartaku Kbely 2018-2019

  Mužstvo Utkání Vítězné Remíza Prohra Skóre Body
1 Běchovičtí sršni 6 4 0 2 22 – 16 12
2 Spartak Hrdlořezy 6 3 2 1 20 – 7 11
3 DFC 6 3 2 1 20 – 10 11
4 TJ Praga 6 3 1 2 27 – 14 10
5 Spartak Kbely 6 3 0 3 16 – 27 9
6 Avia Čakovice 6 2 1 3 21 – 18 7
7 Union Žižkov 6 0 0 6 2 – 36 0

 

Souhrn výsledků v sedmi kolech  (10.3.2019):

  Spartak Kbely AFK Union Žižkov Běchovičtí sršni Avia Čakovice Spartak Hrdlořezy DFC Prag TJ Praga Praha
Spartak Kbely XXXXXXXX 4:1 1: 5 4:2 5:3 2:4 0:12
AFK Union Žižkov 1:4 XXXXXXXX 0:5 0:9 0:4 1:7 0:7
Běchovičtí sršni 5:1 5:0 XXXXXXXX 6:3 0:7 2:0 4:5
Avia Čakovice 2:4 9:0 3:6 XXXXXXXX 1:1 2:6 4:1
Spartak Hrdlořezy 3:5 4:0 7:0 1:1 XXXXXXXX 1:1 4:0
DFC Prag 4:2 7:1 0:2 6:2 1:1 XXXXXXXX 2:2
TJ Praga Praha 12:0 7:0 5:4 1:4 0:4 2:2 XXXXXXXX

 

Zimní turnaj MD Spartaku Kbely - tabulka střelců branek

Přijmení Mužstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6.kolo 7.kolo EE
    2.12.2018 28.09.2149 13.01.2019 27.01.2019 10.02.2019 03.03.2019 10.03.2019  
Gregor Běchovice 3 1 1 3   1   9
Drtina DFC 2   1   1 2 3 9
Myslivec Běchovice       1   5   6
Liška Hrdlořezy       1 1 2 2 6
Fistic Avia Čakovice     1   3 2   6
Komzala Kbely 1     1 2 1   5
Veselý Praga         1   3 4
Hrůza Avia Čakovice 2       2     4
Zelenka DFC         1   2 3
Shestak Kbely 1     1 1     3
Sedlmajer Avia Čakovice       1 1 1   3
Ryšavý Praga 1           2 3
Prokop Praga 1           2 3
Nikolenko Kbely       1 2     3
Nádoba Praga   2     1     3
Denemark Praga   2         1 3
Šikner Kbely 2             2
Stehlík Běchovice     2         2
Rosák Praga 1 1           2
Plašil DFC 1         1   2
Morávek Hrdlořezy   1         1 2
Lemberger Hrdlořezy             2 2
Kináč Avia čakovice         2     2
Huptych Avia Čakovice     1   1     2
Hošek Hrdlořezy     1 1       2
Hošek Hrdlořezy         2     2
Gabrieljan Hrdlořezy       1     1 2
Fröhlich DFC 2             2
Fischkandl Avia Čakovice     2         2
Vlastní Kbely             1 1
Velíšek Běchovice       1       1
Vařeka DFC           1   1
Topala Žižkov             1 1
Šedivý Avia Čakovice   1           1
Přída Praga 1             1
Podlaha Běchovice 1             1
Petera Hrdlořezy             1 1
Pašava Praga             1 1
Míča Praga   1           1
Matýsek Praga     1         1
Matoušek Praga             1 1
Maršálek DFC             1 1
Macháček Kbely       1       1
Landa Hrdlořezy           1   1
Kučera Běchovice   1           1
Koželský Kbely     1         1
Keleš Union Žižkov 1             1
Kašpárek DFC 1             1
Kasubjak DFC             1 1
Holeček Běchovice     1         1
Hoang Praga             1 1
Havlina Avia Čakovice       1       1
Gumenyuk Praga 1             1
Gryn Běchovice     1         1
Grushynsky Hrdlořezy           1   1
Gábor Kbely           1   1
Čureja Hrdlořezy       1       1
Blacha Praga   1           1
    19 10 11 13 20 17 24 128

 

4.3.2019

Průběžná tabulka po 6. kole (3.3.2019)

  Mužstvo Utkání Vítězné Remíza Prohra Skóre Body
1 Běchovičtí sršni 5 4 0 1 22-9 12
2 Spartak Kbely 5 3 0 2 16-15 9
3 Spartak Hrdlořezy 5 2 2 1 13-7 8
4 DFC Prag 5 2 2 1 13-9 8
5 Avia Čakovice 6 2 1 3 21-18 7
6 TJ Praga 5 2 1 2 15-14 7
7 Union Žižkov 5 0 0 5 1 – 29 0

 

 

Souhrn výsledků v šesti kolech  (3.3.2019):

  Spartak Kbely AFK Union Žižkov Běchovičtí sršni Avia Čakovice Spartak Hrdlořezy DFC Prag TJ Praga Praha
Spartak Kbely XXXXXXXX 4:1 1: 5 4:2 5:3 2:4  
AFK Union Žižkov 1:4 XXXXXXXX 0:5 0:9 0:4   0:7
Běchovičtí sršni 5:1 5:0 XXXXXXXX 6:3   2:0 4:5
Avia Čakovice 2:4 9:0   XXXXXXXX 1:1 2:6 4:1
Spartak Hrdlořezy 3:5 4:0 3:6 1:1 XXXXXXXX 1:1 4:0
DFC Prag 4:2   0:2 6:2 1:1 XXXXXXXX 2:2
TJ Praga Praha   7:0 5:4 1:4 0:4 2:2 XXXXXXXX

 

Střelci branek v 6 kolech:

Přijmení Mužstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6.kolo EE   PH
    2.12.2018 28.09.2149 13.01.2019 27.01.2019 10.02.2019 03.03.2019      
Gregor Běchovice 3 1 1 3   1 9    
Fröhlich DFC 2           2    
Drtina DFC 2   1   1 2 6    
Šikner Kbely 2           2    
Hrůza Avia Čakovice 2       2   4    
Plašil DFC 1         1 2    
Kašpárek DFC 1           1    
Komzala Kbely 1     1 2 1 5    
Shestak Kbely 1     1 1   3    
Prokop Praga 1           1    
Přída Praga 1           1    
Gumenyuk Praga 1           1    
Rosák Praga 1 1         2    
Ryšavý Praga 1           1    
Podlaha Běchovice 1           1    
Keleš Union Žižkov 1           1    
Kučera Běchovice   1         1    
Šedivý Avia Čakovice   1         1    
Morávek Hrdlořezy   1         1    
Denemark Praga   2         2    
Míča Praga   1         1    
Nádoba Praga   2     1   3    
Blacha Praga   1         1    
Stehlík Běchovice     2       2    
Holeček Běchovice     1       1    
Gryn Běchovice     1       1    
Koželský Kbely     1       1    
Matýsek Praga     1       1    
Fistic Avia Čakovice     1   3 2 6    
Fischkandl Avia Čakovice     2       2    
Huptych Avia Čakovice     1   1   2    
Hošek Hrdlořezy     1 1     2    
Liška Hrdlořezy       1 1 2 4    
Čureja Hrdlořezy       1     1    
Gabrieljan Hrdlořezy       1     1    
Macháček Kbely       1     1    
Nikolenko Kbely       1 2   3    
Havlina Avia Čakovice       1     1    
Sedlmajer Avia Čakovice       1 1 1 3    
Myslivec Běchovice       1   5 6    
Velíšek Běchovice       1     1    
Hošek Hrdlořezy         2   2    
Veselý Praga         1   1    
Zelenka DFC         1   1    
Kináč Avia čakovice         2   2    
Grushynsky Hrdlořezy           1 1    
Gábor Kbely           1 1    
Vařeka DFC           1 1    
Landa Hrdlořezy           1 1    
    22 11 13 15 21 19 101    

 

Souhrn výsledků v pěti kolech  (10.2.2019):

  Spartak Kbely AFK Union Žižkov Běchovičtí sršni Avia Čakovice Spartak Hrdlořezy DFC Prag TJ Praga Praha
Spartak Kbely XXXXXXXX 4:1 1: 5 4:2 5:3    
AFK Union Žižkov 1:4 XXXXXXXX 0:5 0:9     0:7
Běchovičtí sršni 5:1 5:0 XXXXXXXX     2:0 4:5
Avia Čakovice 2:4 9:0   XXXXXXXX 1:1 2:6 4:1
Spartak Hrdlořezy 3:5     1:1 XXXXXXXX 1:1 4:0
DFC Prag     0:2 6:2 1:1 XXXXXXXX 2:2
TJ Praga Praha   7:0 5:4 1:4 0:4 2:2 XXXXXXXX

 

Průběžná tabulka po 5. kole (10.2.2019)

  Mužstvo Utkání Vítězné Remíza Prohra Skóre Body
1 Běchovičtí sršni 4 3 0 1 16 – 6 9
2 Spartak Kbely 4 3 0 1 14-11 9
3 Avia Čakovice 5 2 1 2 18–12 7
4 TJ Praga 5 2 1 2 15-14 7
5-6 Spartak Hrdlořezy 4 1 2 1 9-7 5
5-6 DFC 4 1 2 1 9-7 5
7 Union Žižkov 4 0 0 4 1 – 25 0

 

Tabulka střelců branek po 5. kole

Přijmení Mužstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo EE
    2.12.2018 28.09.2149 13.01.2019 27.01.2019 10.02.2019  
Gregor Běchovice 3 1 1 3   8
Fröhlich DFC 2         2
Drtina DFC 2   1   1 4
Šikner Kbely 2         2
Hrůza Avia Čakovice 2       2 4
Plašil DFC 1         1
Kašpárek DFC 1         1
Komzala Kbely 1     1 2 4
Shestak Kbely 1     1 1 3
Prokop Praga 1         1
Přída Praga 1         1
Gumenyuk Praga 1         1
Rosák Praga 1 1       2
Ryšavý Praga 1         1
Podlaha Běchovice 1         1
Keleš Union Žižkov 1         1
Kučera Běchovice   1       1
Šedivý Avia Čakovice   1       1
Morávek Hrdlořezy   1       1
Denemark Praga   2       2
Míča Praga   1       1
Nádoba Praga   2     1 3
Blacha Praga   1       1
Stehlík Běchovice     2     2
Holeček Běchovice     1     1
Gryn Běchovice     1     1
Koželský Kbely     1     1
Matýsek Praga     1     1
Fistic Avia Čakovice     1   3 4
Fischkandl Avia Čakovice     2     2
Huptych Avia Čakovice     1   1 2
Hošek Hrdlořezy     1 1   2
Liška Hrdlořezy       1 1 2
Čureja Hrdlořezy       1   1
Gabrieljan Hrdlořezy       1   1
Macháček Kbely       1   1
Nikolenko Kbely       1 2 3
Havlina Avia Čakovice       1   1
Sedlmajer Avia Čakovice       1 1 2
Myslivec Běchovice       1   1
Velíšek Běchovice       1   1
Hošek Hrdlořezy         2 2
Veselý Praga         1 1
Zelenka DFC         1 1
Kináč Avia čakovice         2 2
              0
    22 11 13 15 21 82

 

Rozpis turnaje - Zimní liga MD Spartaku Kbely 2018-2019

  02.12.2018 9.12.2018 13.1.2019 27.1.2019 3.2.2019 3.3.2019 změna 10.3.2019
              začátků  
  1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo 6.kolo   7.kolo
                 
Utkání A 6-4 2-7 3-1 7-5 4-2 1-6   6-2
13:00 DFC-Avia Union.Ž-Praga Běch.-Kbely Praga-Hrdloř. Avia-Union Ž. Kbely-DFC 10:00 DFC-Union Ž.
                 
Utkání B 1-2 3-6 4-7 1-4 6-7 2-5   7-1
15:00 Kbely-Union Ž. Běch.-DFC Avia-Praga Kbely-Avia DFC-Praga Union Ž.-Hrdloř. 16:00 Praga-Kbely
                 
Utkání C 7-3 4-5 5-6 2-3 5-1 3-4   5-3
17:00 Praga-Běch. Avia-Hrdloř. Hrdloř.-DFC Union Ž-Běchov. Hrdloř.-Kbely Běchov.-Avia 18:00 Hrdloř.-Běchovice
                 
                 
  5 1 2 6 3 7   4
Nehrají Hrdlořezy Kbely Union Žižkov DFC Běchovice Praga   Avia
                 
Mužstvo Soutěží v: Dresy:          
1 Spartak Kbely 1.A tř. černobílé pruhy          
2 AFK Union Žižkov 2.tř. bílá nebo červ./černá          
3 Běchovičtí sršni 2.tř. žlutá/černá/černá          
4 Avia Čakovice 1.A tř. modrobílá          
5 Spartak Hrdlořezy 1.A tř. modr/červen/čern          
6 DFC Prag 2.tř. bílý dres, černé tr          
7 TJ Praga (kombi) Přebor Prahy modrá          

 

TOPlist