Sezona 2021 / 2022

21.6.2021

Po dlouhé  Covid pauze se  20.6.2021 v Běchovicích dohrával závěr  turnaje Ministar

A  nejmenší fotbalisté Spartaku Kbely  obhájili pohár z minulé sezóny !!!

Je to veliký úspěch, protože za více než  10 let trvání turnaje   Kbely vyhrály loni poprvé a  nyní pohár obhájily!

Gratulujeme!

Další informace a obrázky ještě doplníme  M. Schmid

7.10.2020

Ministar Radonice

Druhého turnaje seriálu Ministar v Radonicích se zúčastnilo 21 našich malých fotbalistů rozdělených opět do dvou týmů.  Tentokrát jsme  vínová Dráčata posílili o Sebíka a Láďu z černobílého týmu. Tito dva nadějní hráči, naše maličké skvěle vedli k lepším výkonům. Byl to dobrý tah, neboť tým černobílých byl i tak velmi silný a nováčci, které jsme zase dali k tomuto týmu se také skvěle zapojili. I přes počáteční rozpaky se Dráčata rozkoukala a byla to místy moc pěkná podívaná. Černobílý  tým se umístil na krásném druhém místě, navíc Vítek byl vyhlášen nejlepším  brankářem turnaje. Dráčata skoncila těsně čtvrtá a jen málo chybělo ke stupním vítězů. V brance se parádně předvedl Maxík, který podržel tým hlavně v zápase proti Libiši. Jsme rádi, že nám tu roste další generace velkých talentů, kteří  budou důstojnými nástupci zlaté party. Jste všichni moc šikovní a co je nejdůležitější, je vidět jak moc Vás fotbal baví…..
MaM

29.9.2020

Ministar ve Kbelích 28.9.2020

Na sv. Václava jsme pořádali turnaj pro předpřípravky, který je součástí již 12. ročníku celoročního seriálu Ministar. Kbelští nástupci zlaté party, která tuto soutěž ovládla v minulém ročníku, se uvedli báječně a bez porážky suveréně zvítězili. Díky velkému počtu nováčků, jsme postavili ještě jeden tým. Tyto děti se ještě seznamují s pravidly a hrou samotnou a výsledky nejsou to podstatné. I přes nepříznivé počasí si děti turnaj skvěle užily a díky rodičům, kteří připravili skvelé dobrůtky, se děti při pauze vždy posílily. Opět jsme se ukázali jako dobří hostitelé a věříme, že se k nám soupeři budou rádi vracet.

Všechny fotky ZDE

18.9.2020

Radonice

Dnes jsme odehráli přátelské utkání v Radonicích a pro většinu dětí to byl první fotbalový zápas. Dráčata se seznámila se základními pravidly a hrou samotnou. Na dvou hřištích se odehrály vyrovnané souboje a byly k vidění  i náznaky pěkných fotbalových akcí. Spousta dětí nás potěšila svou šikovností a řekla si o nominaci na blížící se turnaje Ministar. Ten první nás čeká již 28.9. u nás ve Kbelích.

28.8.2020

Slavnostní otevření Sportovní haly Kbely proběhne 4.9.2020 od 13:00 hodin.

24.8.2020
 
Podzimní tréninky dětí ročníku 2014 a mladší budou každé úterý a čtvrtek od 16.30 do 18.00 hod. na stadionu Václava Sajfrta ve Kbelích. Začínáme hned 1. září. Od listopadu se přesuneme do tělocvičny, termíny budeme vědět během září.