Výsledky dalších turnajů a aktivit Dráčat  jsou uváděny v sekci Výsledky

J. Němec

14.9.2021

Oslava 100 let kopané ve Kbelích se vydařila !

Pestrý program slavnostního dne 100. výročí založení klubu v sobotu 11.9. 2021 byl zahájen turnajem minipřípravek. Pozvání k této významné události přijaly týmy Sokola Vinoře, Slavie Radonice a Spartaku Hrdlořez. Díky široké základně jsme postavili dva týmy Dráčat, ve kterých si mohla spousta dětí zahrát svá první soutěžní utkání. Předvedená hra našich týmů i  ostatních účastníků příjemně překvapila všechny přítomné včetně trenérů. V pohodové a velmi přátelské atmosféře se odehrálo všech deset zápasů. Turnaj vyhrál tým Radonic, na druhém místě se umístil tým Vinoře a na třetím místě  kbelské družstvo v černobílých dresech. Čtvrté Hrdlořezy byly o bod před dalším týmem Dráčat v rudých dresech. O výsledek nikomu nešlo, bylo však důležité, že si nováčci zahráli soutěžní utkání ve skvělé a bouřlivé atmosféře. Během vyhlášení byly všechny zúčastněné děti obdarovány pamětní medailí 100. výročí našeho klubu a trenéři zároveň dostali pro své kluby knihu o naší stoleté historii.

Trenéři Míša Frydrycová a Míra Schmid

START DO SEZÓNY 2021-2022

1.9.2021

Letošní sezónu jsme úspěšně odstartovali druhým ročníkem příměstského kempu Dráčat, který se uskutečnil v první půlce srpna v areálu Spartaku a blízkém okolí. Kemp je určen pro nejmenší děti, které se zatím na oddílové soustředění, kvůli nízkému věku nedostanou. Velký zájem nás příjemně překvapil a díky široké základně trenérů jsme se mohli naplno věnovat všem 34 chlapcům a děvčat. Po každodenním dopoledním fotbalovém tréninku následoval relaxační odpočinek, svačina a jiné dobrovolné sportovní aktivity. Po obědě, který jsme měli v krásném prostředí terasy restaurace U Srubu následovaly každý den jiné aktivity - olympiáda, beach fotbal v Satalicích, orientační běh, hledání pokladu a branný běh. Děti i trenéři si těchto pět dní náramně užili a už se všichni moc těšíme na příští ročník.