Sezona 2021 / 2022

23.12.2021

2. turnaj "O kbelský koláč"  (tentokrát  prp hráče PP)

19. prosince jsme uspořádali turnaj O kbelský koláč v naší nové krásné hale.
Navázali jsme tak na tradici založenou trenérkou paní Evou Haniakovou, která pod tímto názvem pořádala po několik let turnaje pro stejně malé fotbalisty již od roku 1984 a obnovenou v letech 2001-03
Sama zakladatelka nás poctila svou přítomností a na závěr turnaje pronesla k dětem a rodičům pár věcných, pochvalných a vstřícných slov. Z jejích rukou pak všechny týmy přebírali malé i velké koláče.
Turnaje se zúčastnily týmy Libiše, Xaverova, Bohnic a dva kbelské týmy. Jsme rádi, že se z našich Dráčat mohl zúčastnit každý, kdo chtěl a získal tak cenné zkušenosti. Zápasy byly velmi vyrovnané a napínavé. Atmosféra byla parádní, místy až bouřlivá. Naše dva týmy byly rozděleny na výkonnostně vyrovnané a tím se trochu rozmělnila kvalita, s čímž jsme počítali, ale přesto doufali, že umístění bude lepší než 4. a 5. místo. Porážky k fotbalu patří a někdy je dobré se naučit je přijímat. Oba naše týmy alespoň jednou v turnaji vyhrály což značí o vyrovnanosti všech celků. Na prvním místě se umístil tým Libiše, na druhém Xaverovští a na třetím Bohnice. Tři skvělé hodiny plné fotbalu, pohybu a zábavy byly velkým zážitkem pro děti ale i pro rodiče a trenéry. 

Trenéři M&M

A fotky z turnaje můžete vidět  u stejné zpávy  v  úvodní sekci našeho webu "Aktuality".

J. Němec

31.10.2021

Skupina H3F

Spartak Kbely  - Sportovní akademie Praha 15 : 5 (6:1)

Několik fotografií z utkání:

3.9.2021

Kbely vs SK Uhelné sklady Praha